WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Animowany

Wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia i dyrektora Trójki. "Przejdziecie do historii, jako grabarze Polskiego Radia"

Animowany Pią Maj 22, 2020 7:31 am

Nic sie nie zmieni w Polskim Radiu dopoki beda nimi zarzadzac ludzie z nadania jedynej slusznej partii z zapedami komunistycznymi. Przyklad idzie z gory. Jaki rzad takie radio. Najlepszym przykladem jest komentarz krzywoustego do zaistnialej sytuacji w Trojce.
Awatar użytkownika
Hiacynt

Re: Wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia i dyrektora Trójki. "Przejdziecie do historii, jako grabarze Polskiego Radia"

Hiacynt Pią Maj 22, 2020 8:38 am

Grabarze radia młodzieżowego prowadzonego przez emerytów hahahahha Monthy Python 2.0
Awatar użytkownika
Mirek

Re: Wniosek o odwołanie prezes Polskiego Radia i dyrektora Trójki. "Przejdziecie do historii, jako grabarze Polskiego Radia"

Mirek Pią Maj 22, 2020 8:43 am

"Hiacynt" napisał(a): Grabarze radia młodzieżowego prowadzonego przez emerytów hahahahha Monthy Python 2.0
Prawda, to jest ewenement na skalę świata. Że opluwani redaktorzy (Mann, Niedźwiecki, Kaczkowski) robią radio, którego słucha nadreprezentacja osób w wieku 35-55. I ci ludzie są w stanie zebrać milion złotych, by słuchać tych "sepleniących, sapiących", ale mających coś do powiedzenia erudytów. Boli, co?
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pią Maj 22, 2020 8:44 am

Po co pisać komentarze? Ta redakcja, jak inne ma swoje poglądy, ludzi, kandydatów. Zeby chociaż dopisywali "komentarz usunięty ze względów regulaminowych".
Awatar użytkownika
Wojciech Dąbrowski

Wojciech Dąbrowski Pią Maj 22, 2020 8:55 am

Bardzo wymowne jest to, że nikt nie wsparł kierownictwa radia w tej kompromitującej wizycie w Senacie. Po Kowalu tego bym się spodziewał, bo to nie jest erudyta. Ale po prezes Kamińskiej? Takie plątanie się, taki brak profesjonalizmu, stres. Nie umiała nawet wyliczyć komisji swoich kompetencji, na podstawie których została zatrudniona w radiu. Karta mikrofonowa? To jest osiągnięcie życia pani prezes? Reportaże w antologii? Sprawdziłem, bo mi się wierzyć nie chciało. Są wymienione. Żaden nie znalazł się pośród paruset na płycie. Skompromitowali się, swoją instytucję. Obronną ręką wyszli pracownicy, świetnie przygotowani, niczym adwokaci, operujący faktami.
Awatar użytkownika
Kto?

Kto? Pią Maj 22, 2020 9:02 am

Kto spoza zespołu liczącego głosy w Liście Przebojów informował Kowalczewskiego o nieprawidłowościach? Kto? Kto jest źródłem informacji spoza radia? Kto? Będziemy mu to pytanie zadawać przy każdym spotkaniu. Tomasz ps. "Kto?" Zozuń doskonale podsumował: Na Boga, pani prezes, pani zwolni tego człowieka, on nie rozumie prostego pytania "Kto?"
Awatar użytkownika
james

james Pią Maj 22, 2020 9:10 am

Gratulacje dla reprezentujących dziennikarzy Polskiego Radia Ernesta, Bartosza, Agnieszki i wspaniałego przyjaciela Trójki Michała Nogasia. Pokazaliście wielką miłość do Radia, odwagę i profesjonalizm. Proszę posłuchać na stronie Senatu z jakimi emocjami, z jaką klasą, rzetelnością i pięknym językiem mówią ludzie, na których "wylewa się cysternę nieczystości". Proszę to sobie porównać z chaotycznymi, aroganckimi, łamaną polszczyzną czynionymi odpowiedziami dyrekcji. Obie grupy wydały o sobie doskonałe świadectwo.
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pią Maj 22, 2020 9:22 am

"Wojciech Dąbrowski" napisał(a): Bardzo wymowne jest to, że nikt nie wsparł kierownictwa radia w tej kompromitującej wizycie w Senacie. Po Kowalu tego bym się spodziewał, bo to nie jest erudyta. Ale po prezes Kamińskiej? Takie plątanie się, taki brak profesjonalizmu, stres. Nie umiała nawet wyliczyć komisji swoich kompetencji, na podstawie których została zatrudniona w radiu. Karta mikrofonowa? To jest osiągnięcie życia pani prezes? Reportaże w antologii? Sprawdziłem, bo mi się wierzyć nie chciało. Są wymienione. Żaden nie znalazł się pośród paruset na płycie. Skompromitowali się, swoją instytucję. Obronną ręką wyszli pracownicy, świetnie przygotowani, niczym adwokaci, operujący faktami.
Faktycznie, różnica klas była porażająca, na korzyść dziennikarzy Trójki rzecz jasna.
Awatar użytkownika
Do kierownictwa Polskiego Radia

Do kierownictwa Polskiego Radia Pią Maj 22, 2020 9:36 am

Proszę oszczędzić wstydu nam, pracownikom Polskiego Radia
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Maj 22, 2020 9:36 am

Oglądałem wczoraj na żywo transmisję z Senatu. Redaktorzy merytorycznie przygotowani do spotkania. Przedstawicieli strony rządzącej brak. Czy nikt nie chciał stanąć po ich stronie ?
Słowotok, kluczenie, całkowity brak przygotowania do spotkania dyrekcji PR oraz brak odpowiedzi na najbardziej proste pytania. Jak Ci ludzie mogą gdziekolwiek pracować ? Jak szef może jawnie kłamać w oczy swoim pracownikom i to w oczach kamer ? Jak można wyciągać anonimowe opinie z internetu na temat swojej firmy jako argument ? Jak można wyciągać argument o spadku słuchalności, kiedy to spadek zaczął się w 2016 roku, a ci sami redaktorzy tam też pracowali i słuchalność była dwa razy większa. Jako człowiek obserwujący to z zewnątrz czułem się po prostu zażenowany i obrażony tym za jak głupich oni nas uważają.
Na pewno dyrektor Kowalczewski nie czuł się komfortowo, przyciśnięty plątał się w swoich wypowiedziach. Widać było, że był blisko powiedzenia prawdy. Na zbliżeniach widać jak pani prezes za każdym razem szepcze coś do niego. To jest na prawdę straszne, co rządzący robią z ludźmi. Co musieli mu zrobić, co muszą na niego mieć, aby zdradzić i kłamać w oczy swoich pracowników i wieloletnich kolegów w świetle kamer ? Straciłem całkowitą nadzieję w ten kraj, chyba po prostu wszystko musi się rozwalić, aby ludzie przejrzeli na oczy kto nami rządzi i jakich metod do tego używa. I nie jestem tutaj zwolennikiem opozycji, która z każdej sytuacji próbuje ugrać coś dla siebie i nie ma kompletnie nic do zaoferowania. To jest na prawdę bardzo, bardzo smutne.
Awatar użytkownika
Innogy

Innogy Pią Maj 22, 2020 9:38 am

Teraz da się słuchać Trójki. To jest moment nadziei. Albo poprawa przed śmiercią. Słuchacze mogę się wypowiadać na antenie. Przed chwilą wymowny reportaż o redukcjach etatów w PRL i piosenka Invisible man. To jest Trójka jakiej chcemy. Dla inteligencji. Reszta ma mnóstwo bylejakich stacji.
Awatar użytkownika
Marekk

Marekk Pią Maj 22, 2020 10:28 am

Zgadza się też słuchałem z ciekawości choć dawno Trójki nie słuchałem. Jest nadzieja na poprawę. Nie wyobrażam sobie aby w obecnej sytuacji w dalszym ciągu Trójka była pod obecnym kierownictwem. Nawet partia rządząca nie jest zadowolona z tego co się stało.
Awatar użytkownika
Pustelnik

Pustelnik Pią Maj 22, 2020 10:35 am

Tak się kończy współpraca na zasadzie "my ci damy kasę i pozycje, ale masz robić to co chcemy". Wczorajszą komisja to teatrzyk, odejdą kozły ofiarne fatalnego systemu, a przyjdą kolejne marionetki.
Awatar użytkownika
ALARM!

ALARM! Pią Maj 22, 2020 10:50 am

W normalnym kraju od razu by wylecieli za to na zbity pysk, a nie że trzeba jakieś wnioski pisać, by ich wywalono...
Awatar użytkownika
Działanie na szkodę spółki skarbu państwa

Działanie na szkodę spółki skarbu państwa Pią Maj 22, 2020 10:58 am

Ten Kowalczewski to chyba dawno nie widział siebie w lustrze a powinien wreszcie spojrzeć , przeprosić i prosić o wybaczenie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości