[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wniosek o zakaz wstępu do sejmowej sali posiedzeń dla dziennikarza TVP. Powód: przeszkadzanie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Wniosek o zakaz wstępu do sejmowej sali posiedzeń dla dziennikarza TVP. Powód: przeszkadzanie

Pawel Pon Lis 23, 2020 7:57 am

Opozycja od dawna dzieli społeczeństwo w tym nawet dziennikarzy a Radio Nowy Świat promuje się uprawiając politykę.
Awatar użytkownika
Dudała

Re: Wniosek o zakaz wstępu do sejmowej sali posiedzeń dla dziennikarza TVP. Powód: przeszkadzanie

Dudała Pon Lis 23, 2020 9:00 am

"Pawel" napisał(a): Opozycja od dawna dzieli społeczeństwo w tym nawet dziennikarzy a Radio Nowy Świat promuje się uprawiając politykę.

nieźle, masz jeszcze jakieś inne złote myśli?
Awatar użytkownika
YKK

Re: Wniosek o zakaz wstępu do sejmowej sali posiedzeń dla dziennikarza TVP. Powód: przeszkadzanie

YKK Pon Lis 23, 2020 9:13 am

Kłaczek świetnie się sprawdzi w telewizji przemysłowej.
Awatar użytkownika
SłuchaczX

SłuchaczX Pon Lis 23, 2020 11:09 am

Panie Marszałku,
Niech Pan spowoduje wykluczenie posłów, ktorzy rozmawiają przez tele podczas obrad oraz przeszkadzają podczas przemówien innych. Obawiam się, że zostanie kilku, a może i tak przesadzam.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Lis 23, 2020 11:11 am

To ja jestem za tym żeby wyrzucać posłów opozycji z sali sejmowej za każdym razem kiedy robią z tego poważnego miejsca burdel i uprawiają prostytuowanie się na rzecz państw zachodnich
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Pon Lis 23, 2020 11:53 am

Facet nie ma nic do powiedzenia, ale musi zaistnieć.
Awatar użytkownika
jacek

jacek Pon Lis 23, 2020 12:06 pm

Miłosz qźwa nie daj się!!!
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pon Lis 23, 2020 12:25 pm

tego pana juz nie oglądamy TVP
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Lis 23, 2020 12:34 pm

"Ja" napisał(a): To ja jestem za tym żeby wyrzucać posłów opozycji z sali sejmowej za każdym razem kiedy robią z tego poważnego miejsca burdel
Posłów PIS by już dawno nie było
Awatar użytkownika
judym

judym Pon Lis 23, 2020 12:49 pm

Kto pamięta jak Kłeczunio jeszcze miał w marynarce nitki poprodukcyjne? Taki światowiec. On i Radomir Wit. Polska wieś i polskie miasto. Taka różnica między reporterami sejmowymi.
Awatar użytkownika
Baktet

Baktet Pon Lis 23, 2020 2:07 pm

Straszą Policję a teraz dziennikarzy
Awatar użytkownika
pies

pies Pon Lis 23, 2020 3:59 pm

Ten Zgorzelski to tak na trzeźwo wymyślił?
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Pon Lis 23, 2020 4:20 pm

Pracownik TVP Kłeczek ma wybitne "zasługi" w relacjach z parlamentu.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Lis 23, 2020 6:15 pm

Nieprawda.
Zakaz wstępu do Sejmu dla wszystkich z TVP. Powód: Są z PiS-u.
Awatar użytkownika
Milosz

Milosz Pon Lis 23, 2020 7:33 pm

Trochę bzdurny wniosek ale co zrobic....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości