WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek Machała

Wojciech Bałkowski po 11 latach odchodzi z Polsatu. „Mam potrzebę osobistego rozwoju”

Tomek Machała Pon Paź 21, 2019 9:35 am

Powodzenia Wojtek!
Awatar użytkownika
Hiszpanka z Bemowa

Re: Wojciech Bałkowski po 11 latach odchodzi z Polsatu. „Mam potrzebę osobistego rozwoju”

Hiszpanka z Bemowa Pon Paź 21, 2019 12:30 pm

Przebranżowienie?
Awatar użytkownika
Wojtek Bałkowski

Re: Wojciech Bałkowski po 11 latach odchodzi z Polsatu. „Mam potrzebę osobistego rozwoju”

Wojtek Bałkowski Pon Paź 21, 2019 12:43 pm

Dziękuję Tomek!
Awatar użytkownika
Szrek

Szrek Pon Paź 21, 2019 1:01 pm

Najlepsi odchodzą. A okręt dryfuje.
Awatar użytkownika
benito mussolini

benito mussolini Pon Paź 21, 2019 3:09 pm

Najgorsza stacja newsowa w Polsce pod względem zarobków i warunków pracy. Dobra decyzja. Szkoda marnować czas w tym kołchozie. Pozdrawiam Kokosa.
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Pon Paź 21, 2019 3:46 pm

Lepiej robić propagandę u Kury jak pracować w polsacie.
Awatar użytkownika
nie ma to jak PR

nie ma to jak PR Pon Paź 21, 2019 6:53 pm

Tak czy siak, obchodzi to znajomych królika, a królik dba o swój PR
Awatar użytkownika
qaz

qaz Pon Paź 21, 2019 10:45 pm

Jakby ktoś mi powiedział, że Wojtek odejdzie z firmy robiąc sobie loda na . mediach, to bym nie uwierzył. Wojtku - prywatnie szkoda, że odchodzisz ale mam nadzieję, że w następnej pracy będziesz pracował. Przy okazji - nie pisz o wydawaniu, bo już maszyna ze słodyczami na czwartym piętrze wydała więcej banknotów, niż ty serwisów czy programów.
Awatar użytkownika
Perski wojownik

Perski wojownik Wto Paź 22, 2019 2:00 pm

"qaz" napisał(a): Jakby ktoś mi powiedział, że Wojtek odejdzie z firmy robiąc sobie loda na . mediach, to bym nie uwierzył. Wojtku - prywatnie szkoda, że odchodzisz ale mam nadzieję, że w następnej pracy będziesz pracował. Przy okazji - nie pisz o wydawaniu, bo już maszyna ze słodyczami na czwartym piętrze wydała więcej banknotów, niż ty serwisów czy programów.

Moim zdaniem na ochronie w Lidlu będzie zasuwał.
Awatar użytkownika
qaz

qaz Wto Paź 22, 2019 7:36 pm

"Perski wojownik " napisał(a):

Moim zdaniem na ochronie w Lidlu będzie zasuwał.

Nie przesadzaj, Wojtek jest inteligentny i jak znajdzie pracę, w której będzie mu się chciało robić, to będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Pragne rozwoju na pobloskim CPNie

Pragne rozwoju na pobloskim CPNie Sob Paź 26, 2019 3:25 pm

Wyglada jakby te 11 lat zywil sie wylacznie snickersami z automatu. Takze nie dziwota, kazdy po 40stce chciaby miec wreszc etat. Czasem lepiej pracowac na stacji paliw niz w czyms takim.

Odchodzi paplac mowa trawą, a nie o naciskach politycznych z PiSu :) by miec jeszcze szanse powrotu, a nuz na stacji pliw juz kogos znajda,a do nastepnej bedzie mial poltorej godziny z trzema przesiadkami.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość