WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hans

Re: Wojciech Jurko naczelnym „Motoru” i „Auto Moto”, Krzysztof Burmajster odchodzi

Hans Wto Paź 12, 2021 3:28 pm

Sam odszedł? Zdrajca i niewdzięcznik!
Awatar użytkownika
Redaktor

Re: Wojciech Jurko naczelnym „Motoru” i „Auto Moto”, Krzysztof Burmajster odchodzi

Redaktor Wto Paź 12, 2021 3:30 pm

"Hello" napisał(a): 13 lat ładowania taczek i żadnego zdania komentarza.????? Z każdym tak będzie?
Będzie gorzej.
Awatar użytkownika
miejscowy

miejscowy Wto Paź 12, 2021 4:15 pm

13lat??? to niemożliwe. Nigdy go nie widziałem na stołówce z wydrukami i kotletem na widelcu.
Awatar użytkownika
Zysk i ska

Zysk i ska Wto Paź 12, 2021 5:50 pm

Ponoć już go zatrudnili w WElektrowozie.
Awatar użytkownika
the end

the end Wto Paź 12, 2021 7:22 pm

o partigiano, portami via
Awatar użytkownika
Anioł

Anioł Śro Paź 13, 2021 8:40 pm

Niechaj ci życie odpłaci pięknym za nadobne.
Awatar użytkownika
YTber

YTber Śro Paź 13, 2021 9:45 pm

A to nie była nagroda dla AutoKultu nie dla Zielińskiego? On tam przecież nie jest naczelnikiem
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pią Paź 15, 2021 1:32 am

Na siebie i swoje poboczne interesy zarobił. Tworzył nieuczciwą konkurencję to mu podziękowali.
Omotał współpracowników i nadal będzie transferował pieniądze z korpo.
Niech mu się dobiorą.
Awatar użytkownika
Współpracownik

Współpracownik Wto Paź 19, 2021 8:08 am

"Adam" napisał(a): Na siebie i swoje poboczne interesy zarobił. Tworzył nieuczciwą konkurencję to mu podziękowali.
Omotał współpracowników i nadal będzie transferował pieniądze z korpo.
Niech mu się dobiorą.
A ja jestem bardzo zadowolony, nikt mnie nie omotał, a nieuczciwe to jest opluwanie innych.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości