WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: Wojciech Mann: destrukcja Trójki jest bezmyślnie nieumiejętna, to kurs na nicość

zwiadowca Nie Mar 15, 2020 6:26 pm

@rymanek
Wygaśniecie umowy to pretekst a nie powód. Umowy pewnie jej przedłużano wielokrotnie, a teraz postanowiono się pozbyć. Ogarniasz?
Mam wrażenie, że ludzie wupowiadający się negatywnie o Mannie i reszcie wielkich redaktorów nigdy nie słuchali Trójki, a teraz piszą swoje mocno manipulacyjne komentarze na zamówienie.
Awatar użytkownika
no nie moge

Re: Wojciech Mann: destrukcja Trójki jest bezmyślnie nieumiejętna, to kurs na nicość

no nie moge Nie Mar 15, 2020 6:31 pm

"zwiadowca" napisał(a): @rymanek
Wygaśniecie umowy to pretekst a nie powód. Umowy pewnie jej przedłużano wielokrotnie, a teraz postanowiono się pozbyć. Ogarniasz?
Mam wrażenie, że ludzie wupowiadający się negatywnie o Mannie i reszcie wielkich redaktorów nigdy nie słuchali Trójki, a teraz piszą swoje mocno manipulacyjne komentarze na zamówienie.

Sam manipulujesz i brednie piszesz, że tej dziuni umowy wiele razy nie przedłużali. Co za dzban :)
Awatar użytkownika
no nie moge

no nie moge Nie Mar 15, 2020 6:33 pm

sorry, źle przeczytałem - nie zmyślasz

Mimo to, żadna umowa nie jest dożywotnio odnawiana. Dziunia jeśli tak myślała, to życie jej pokazała, że się myliła.
Awatar użytkownika
OLA

OLA Nie Mar 15, 2020 6:35 pm

Ludzieeeee ale o co biega? Każdy szef ma prawo dobierać sobie pracowników, przyjmować nowych, zwalniać starych - byle zgodnie z kodeksem pracy. KROPKA.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Nie Mar 15, 2020 6:50 pm

@Ola
A my jako klienci mamy prawo wyrażać oburzenie, że z PUBLICZNEGO radia wyrzucani są najlepsi i to bez podania przyczyn (zwykle po prostu nie byli służalczy względem bolszewików z PiSu). Bez podania przyczyny to sobie można zwalniać z TVN, Wyborczej, albo TV Republika, z PRYWATNYCH firm medialnych.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Nie Mar 15, 2020 6:51 pm

Mann jest świetnym dziennikarzem muzycznym, ale po co ta polityka i to już od dawna? Psuje to wszystko. Od początku po zwolnieniu Jethon, jednej z najbardziej upolitycznionych dyrektorów Trójki, zaczęły się żale i komentarze. To było żenujące. Nikt nie lubi wrogo nastawionych pracowników. Ubolewam nad tym, że zamiast skupić się na muzyce, komentowali politykę. Ich wybór
Awatar użytkownika
ale ciapa

ale ciapa Nie Mar 15, 2020 9:27 pm

"zwiadowca" napisał(a): @Ola
A my jako klienci mamy prawo wyrażać oburzenie, że z PUBLICZNEGO radia wyrzucani są najlepsi i to bez podania przyczyn (zwykle po prostu nie byli służalczy względem bolszewików z PiSu). Bez podania przyczyny to sobie można zwalniać z TVN, Wyborczej, albo TV Republika, z PRYWATNYCH firm medialnych.

Kolejny ciężko-trójkowo-myślący nie ogarnia co to jest WYGAŚNIĘCIE UMOWY i braku jej odnowienia nie ma nikt obowiązku uzasadniać. Powody to się podaje przy WYPOWIEDZENIU UMOWY.

Dotarło nareszcie?
Awatar użytkownika
Magda

Magda Nie Mar 15, 2020 9:30 pm

A dlaczego pan Mann za komuny aluzji bez przerwy nie puszczał z Bukartykiem na gitarce albo innym tego rodzaju grajkiem? Pasiło w komunie, co? Paszporciki do USA bez problemu i inne frukty, prawda?
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Nie Mar 15, 2020 10:10 pm

"ale ciapa" napisał(a):

Kolejny ciężko-trójkowo-myślący nie ogarnia co to jest WYGAŚNIĘCIE UMOWY i braku jej odnowienia nie ma nikt obowiązku uzasadniać. Powody to się podaje przy WYPOWIEDZENIU UMOWY.

Dotarło nareszcie?

A dlaczego umowy nie przedłużono? Taka informacja nam się należy, to jest radio PUBLICZNE (tak, PUBLICZNE, tobie naprawdę trzeba to powtórzyć jeszcze 100 razy?). Wypadałoby właściciela powiadomić o przyczynach niepopularnej decyzji.
EOT
Awatar użytkownika
Powoli zeby suweren zrozumiał

Powoli zeby suweren zrozumiał Nie Mar 15, 2020 10:20 pm

@ale ciapa
Ja to sie zastanawiam kto tu jest tak naprawde ciezko myslacy.
Moze w punktach i powoli zeby latwiej bylo ogarnac.
1. Radio publiczne
2. Nie przedluzeniue umowy jednej z bardziej lubianych i popularnych osob w Trojce.
3. Brak podania przyczyny takiej decyzji
4. Sluchacze maja prawo wiedzieć skad takaa nie inna decyzja
5. Radio publiczne - czyli radio utrzymyeane z pieniedzy nas wszystkich i jako współwłaściciele mamy prawo wiedziec
6. Niestety "dobra zmiana" wbiła sobie do łba nie wiedzieć czemu ze wszystkie dobra publiczne czy to spółki czu media sa ich prywatnymi folwarkami no i mamy to co mamy
Awatar użytkownika
rrenata

rrenata Nie Mar 15, 2020 11:47 pm

"Tom" napisał(a): Prawda jest taka: dopóki prezesem jest Kamińska, nic dobrego w radiu się nie zadzieje. Oby odeszła, jak najszybciej.
AMEN!
Awatar użytkownika
rrenata

rrenata Nie Mar 15, 2020 11:52 pm

"zwiadowca" napisał(a): @rymanek
Dokładnie tak. Wyjątkowe skoncentrowanie trolli.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Nie Mar 15, 2020 11:54 pm

"Kuba" napisał(a): Jeszcze po Nim pokoju dobrze nie wywietrzyli a On już bąki puszcza.

Ty, choćbyś nie wiem jak się starał, takiego bąka jak pan Wojciech, nie puścisz. Doceń kogoś, kto przez tyle lat był z nami. Bawił i uczył. Zawsze kulturalny. Nawet w tych złych momentach nigdy nie pluł jadem. Dzisiejsze "elity" tego nie potrafią. Czasy się zmieniają, ale na gorzej zmieniają się przede wszystkim ludzie.
Awatar użytkownika
rrenata

rrenata Pon Mar 16, 2020 12:02 am

"ale ciapa" napisał(a):

Dotarło nareszcie?
Jestem głęboko zasmucona brakiem ulubionych programów w mojej Trójce. Świetne, inteligentne i błyskotliwe audycje prowadzone przez i dla pasjonatów radia. 20 tysięcy nas - słuchaczy - podpisało petycję o przywrócenie Anny Gacek. Wojciecha Manna słuchałam i uwielbiałam całe moje życie. A ty, trollu, chrzanisz o różnicach pomiędzy rodzajami umów....
Awatar użytkownika
rrenata

rrenata Pon Mar 16, 2020 12:04 am

"ale ciapa" napisał(a):

Dotarło nareszcie?
Jestem głęboko zasmucona brakiem ulubionych programów w mojej Trójce. Świetne, inteligentne i błyskotliwe audycje prowadzone przez i dla pasjonatów radia. 20 tysięcy nas - słuchaczy - podpisało petycję o przywrócenie Anny Gacek.
Wojciecha Manna słuchałam i uwielbiałam całe moje życie. A ty, trollu, chrzanisz o różnicach pomiędzy rodzajami umów....
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości