WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dobre sobie

Re: Wojciech Mann: destrukcja Trójki jest bezmyślnie nieumiejętna, to kurs na nicość

dobre sobie Pon Mar 16, 2020 12:48 am

"rrenata" napisał(a): A ty, trollu, chrzanisz o różnicach pomiędzy rodzajami umów....

Sama wyglądasz na nawiedzoną trollicę. Sio. I wbij sobie do głowy, że wygaśniecie umowy to nie jest wypowiedzenie, a temat ten zaczął inny ciężko-trójkowo-myślący troll. Zero wiedzy, a mundre to takie.
Awatar użytkownika
żelek

Re: Wojciech Mann: destrukcja Trójki jest bezmyślnie nieumiejętna, to kurs na nicość

żelek Pon Mar 16, 2020 12:53 am

"Magda" napisał(a): A dlaczego pan Mann za komuny aluzji bez przerwy nie puszczał z Bukartykiem na gitarce albo innym tego rodzaju grajkiem? Pasiło w komunie, co? Paszporciki do USA bez problemu i inne frukty, prawda?

Posadka była fajowa i wiedział, że za byle co wywalą go na bruk. A tu zgrywał wojownika, bo wiedział, że odwaga staniała na maxa.
Awatar użytkownika
bogowie....

bogowie.... Pon Mar 16, 2020 12:55 am

"Powoli zeby suweren zrozumiał" napisał(a):
Brak podania przyczyny takiej decyzji
Sluchacze maja prawo wiedzieć skad takaa nie inna decyzja

I kolejny ciężko-trójkowo-myślący troll.

Przyczynę podano - wygaśnięcie umowy. Dużymi literami napisać, czy dotarło?
Awatar użytkownika
profas

profas Pon Mar 16, 2020 12:56 am

Trójka dziadzieje, to fakt. Słucham tego radia od 1980 roku. Manna nigdy specjalnie nie lubiłem, ale szanowałem go za wiedzę muzyczną, język i swego rodzaju oryginalność. Zawsze "ględził", ale było to ględzenie w swoim rodzaju. Muzyki, którą prezentował, też w zasadzie nie lubię. Ale szanuję gościa, bo w słusznie minionych czasach przywoził do Polski płyty, których nie można było u nas kupić i posłuchać. Zawsze oscylował wokół czegoś, co, moim zdaniem, ociera się o absurd. To w miarę bezpieczny sposób wyrażania siebie, bo trudno się komuś bardzo narazić. Ale jeśli wycisnąć z tego "wodę" to niewiele zostanie. No cóż... jego decyzja. Płakał nie będę, choć szkoda mi dawnej Trójki. Ale to nie kwestia obecności w niej Manna, tylko ogólnej deprecjacji tzw. kultury. Poza tym, Mann chodził do szkoły z moją ciotką. "Nikt go specjalnie nie lubił" - tak mówiła. Ale nawoływanie do "odpowiednich wyborów" (z każdej strony) uważam za coś, co dyskwalifikuje każdego, kto się zajmuje kulturą. Manna też.
Awatar użytkownika
sad

sad Pon Mar 16, 2020 5:25 am

jakim gownem i zerem trzeba byc zeby cos takiego pisac
Awatar użytkownika
Doradca

Doradca Pon Mar 16, 2020 9:56 am

Na emeryturę chlopie idź starczy już twojej działalności młodzi szukają roboty.
Awatar użytkownika
Grant

Grant Pon Mar 16, 2020 11:28 am

Już wiele lat temu były w trójce różne dziwne sposoby przyciągnięcia słuchaczy, m.in. redaktor Olszański pościł na antenie piosenkę zespołu....Ich Troje!!! Słuchacze
pamiętają takie rzeczy
Awatar użytkownika
Nie karmic troli

Nie karmic troli Pon Mar 16, 2020 12:09 pm

"dobre sobie" napisał(a):
"rrenata" napisał(a): A ty, trollu, chrzanisz o różnicach pomiędzy rodzajami umów....

Sama wyglądasz na nawiedzoną trollicę. Sio. I wbij sobie do głowy, że wygaśniecie umowy to nie jest wypowiedzenie, a temat ten zaczął inny ciężko-trójkowo-myślący troll. Zero wiedzy, a mundre to takie.

Fakt, wyjątkowe nagromadzenie troli na tym forum którzyTrójkę kojarzą wyłącznie z nazwy a w życiu nie słuchali. Wszystko na zasadzie "Nie znam się to się wypowiem"
Awatar użytkownika
Dla troli

Dla troli Pon Mar 16, 2020 12:26 pm

"bogowie...." napisał(a):
"Powoli zeby suweren zrozumiał" napisał(a):
Brak podania przyczyny takiej decyzji
Sluchacze maja prawo wiedzieć skad takaa nie inna decyzja

I kolejny ciężko-trójkowo-myślący troll.

Przyczynę podano - wygaśnięcie umowy. Dużymi literami napisać, czy dotarło?

Heh, ciężki przypadek. Wygaśniecie umowy to raczej pretekst a nie przyczyna.
To może inaczej i powoli, żeby trole zrozumiały.
Nie podano przyczyny dlaczego nie została przedłużona umowa. Wiem, prawnie pewnie nie jest to wymagane ale jako słuchacze rozgłośni publicznej zwyczajnie mamy prawo do takiej informacji, szacunek dla słuchacza tego wymaga jak i transparentność mediów publicznych. Tym bardziej ze dotyczy jednej z bardziej lubianych redaktor w Trójce. Koniec
Koniec
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Pon Mar 16, 2020 1:38 pm

Fakty ...Dwie godz.przed programem zakazać Olszańskiemu rozmowy ze Strzyczkowskim o jego pasjach żeglarskich na to
stać panią prezes.Dla mnie żenada.Nie ma tłumaczenia,że ma do tego prawo!to w końcu nadawca publiczny- przepraszam za wyrażenia :)!W minioną niedzielę od 10 zamiast Manna i jego klimatu, muzy mieliśmy praktycznie koncert życzeń,nie długo będzie disco polo zenek?Czułem się jakby mi koś zęby wybił...to jest wyrwa.czym kim ją zakleją?Powariowali.Dziś nie było Lisickiego może poszli po rozum?:)oby!
Awatar użytkownika
Kozioł

Kozioł Pon Mar 16, 2020 5:41 pm

"Emeryt" napisał(a): Zarzucanie Mannowi że w złych czasach(marzec68,grudzien70....)dzięki takim ludziom można było jakoś żyć .Przemycali muzykę inna niż wtedy preferowane.I po tylu latach znów trze na przemycać do radia muzykę bo tej "muzyki"uwielbianej przez nasz naród nie można słuchać.Kiedys młodym puściłem pinkflojdow powiedzieli że to żadna muzyka by potem puścić zatwe oczy.zgroza.pidze chaotycznie ale brakuje mi słów na to co dzieje się z nasza kultura.

Zarzucacie, bo pracował jako "wentyl bezpieczeństwa"... Były tematy których ten propagandysta nie smiałby tknąć bo nie dość , że by wyleciał to trafił jeszcze w jakieś brzydkie miejsce.. No chyba, że nadawał o Katniu?
Awatar użytkownika
Kosztel

Kosztel Pon Mar 16, 2020 5:43 pm

"Emeryt" napisał(a): Zarzucanie Mannowi że w złych czasach(marzec68,grudzien70....)dzięki takim ludziom można było jakoś żyć .Przemycali muzykę inna niż wtedy preferowane.I po tylu latach znów trze na przemycać do radia muzykę bo tej "muzyki"uwielbianej przez nasz naród nie można słuchać.Kiedys młodym puściłem pinkflojdow powiedzieli że to żadna muzyka by potem puścić zatwe oczy.zgroza.pidze chaotycznie ale brakuje mi słów na to co dzieje się z nasza kultura.

Pink Floyd i "naszą kulturą", to Gilmour był z Ciechanowa czy Syd Barett z Płocka?
Awatar użytkownika
Bogdan

Bogdan Pon Mar 16, 2020 6:31 pm

"ale ciapa" napisał(a):
"zwiadowca" napisał(a): @Ola
A my jako klienci mamy prawo wyrażać oburzenie, że z PUBLICZNEGO radia wyrzucani są najlepsi i to bez podania przyczyn (zwykle po prostu nie byli służalczy względem bolszewików z PiSu). Bez podania przyczyny to sobie można zwalniać z TVN, Wyborczej, albo TV Republika, z PRYWATNYCH firm medialnych.

Kolejny ciężko-trójkowo-myślący nie ogarnia co to jest WYGAŚNIĘCIE UMOWY i braku jej odnowienia nie ma nikt obowiązku uzasadniać. Powody to się podaje przy WYPOWIEDZENIU UMOWY.

Dotarło nareszcie?

Logicznie rozumujesz w przypadku umowy krótkoterminowej. Jeśli ktoś pracował lata całe i ta praca była pozytywnie weryfikowana przez odbiorców, to po ludzku zasady są inne.
Ale co będę tłumaczył skoro oczywistości nie ogarniasz...
Awatar użytkownika
manic

manic Pon Mar 16, 2020 7:55 pm

Wychowałem się na Trójce, której słuchałem bez przerw, od wczesnych lat 80-tych. Niestety, od 2016 przestała dla mnie istnieć. Trudno się jednak dziwić, bo przecież talibowie nie mają żadnego szacunku dla sobie obcych ludzi i kultur, więc co obce i niezrozumiałe trzeba niszczyć...
Awatar użytkownika
Dzordz

Dzordz Wto Mar 17, 2020 6:34 pm

Prawda jest taka, że pan Man się politycznie żachnął. "Powiedział na antenie TVN24", powiedział "Gazecie Wyborczej" - wszystko jasne. Tyle w temacie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości