[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki po 55 latach współpracy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawdziwy polak

Re: Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki po 55 latach współpracy

prawdziwy polak Czw Mar 12, 2020 12:59 am

"Muzykofan radiowy senioralny" napisał(a): Fajny profesjonalny portal ale i tu jednak trolle pis dostały zlecenie do plucia na każdego kto ich nie popier a,,,filar"trojki W.Mann ich nie popierał i tak stał się ich wrogiem,smutne.Tak motłoch niszczy autorytety,zostanie potem już tylko Kurski i Martyniuk....

link był na niezależnej stąd tyle piśtrollstwa tutaj
Awatar użytkownika
pretekstaT

pretekstaT Czw Mar 12, 2020 1:01 am

No to już nie maja nikogo z charyzmą, klasą, dowcipem, dobrym głosem, dykcją, itd., dla którego/której warto włączyć tę stację. Na be-em-wu nie zbuduje się niczego wartościowego.
Awatar użytkownika
Virgo

Virgo Czw Mar 12, 2020 1:27 am

No i pełno pisowskich koorviszonów, wazeliniarzy i włazidup. Oto ich czas nastał.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Czw Mar 12, 2020 3:57 am

Wystarczy sapania na antenie, czas odpocząć i zrobić miejsce młodym inteligentnym dziennikarzom których zapewne nie brakuje
Awatar użytkownika
o co chodzi?

o co chodzi? Czw Mar 12, 2020 8:49 am

W tym wieku pora na emeryturę.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Czw Mar 12, 2020 11:40 am

Nie zawsze słuchałem, czasem mnie Mann wkurzał. Niemniej jednak to wielki radiowiec, mnie zachwycił sprowadzeniem bigbitowca Michała Owczarka i Piotra Bukartyka, Anna Gacek zachwycała mnie mniej (ale to nie znaczy, że życzyłbym sobie wywalenia jej z anteny!). Zachwyca mnie inteligencja i to "coś" co Wojciech Mann ma i miał zawsze.
Mam nadzieję, że dojdzie do przesilenia w PR i ktoś pójdzie po rozum do głowy i przestanie niszczyć Trójkę. Kiedyś to juz się zdarzyło - blisko 20 lat temu upodabniano 3 do komercji, a potem zawrócono z tego kursu i rękami Skowrońskiego, a później Jethon Trójkę odbudowano.
Awatar użytkownika
haha

haha Czw Mar 12, 2020 2:49 pm

Mann le jest wart na Wolnym Rynku zweryfikowało jego Radio Kolor, które splajtowało. Czerwony Grubasek dołączył do grona Tadli, Janowskiego i Orłosia - ex-gwiazd które po rozstaniu ze stacją-domem kiepsko przędą.
Awatar użytkownika
haha

haha Czw Mar 12, 2020 3:30 pm

"Virgo" napisał(a): No i pełno pisowskich koorviszonów, wazeliniarzy i włazidup. Oto ich czas nastał.

napisał sympatyk haniebnej platformy i buraczanego ścieku
Awatar użytkownika
fff

fff Czw Mar 12, 2020 3:30 pm

"i git" napisał(a): 55 lat pracy wystarczy. Niech człowiek sobie na starość odpocznie

Jeesteś dzbanem.
Awatar użytkownika
trójkowicz

trójkowicz Pią Mar 13, 2020 1:40 am

I mają problem z głowy, w ranku powita nas Łodej,czyli Budzik .nie ma ludzi niezastąpionch wchodzą z założenia, fatalna zmiana
Awatar użytkownika
Manniak

Manniak Pią Mar 13, 2020 8:43 pm

Bardziej tragiczne niż odejście Pana Wojtka z Trójki, jest jego odejście z powodu.... odejścia Pani Gacek....
Dla mnie po odejściu Gacek pojawia się wolny wakat, który można wypełnić kimś znacznie ciekawszym. Nie brakuje pasjonatów muzyki w rozgłośniach regionalnych, studenckich czy amatorskich. Audycje autorskie wielu z nich deklasują przereklamowane ikony trójkowe a co dopiero mówić o audycjach Pani Gacek ziejących muzyczną wtórnością.... Pana Wojtka będzie mi brakowało.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości