[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki po 55 latach współpracy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gste

Re: Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki po 55 latach współpracy

gste Śro Mar 11, 2020 2:04 pm

55 lat w jednym radiu. Niesamowity wynik
Awatar użytkownika
Wielka strata

Wielka strata Śro Mar 11, 2020 2:04 pm

Dla mnie w trójce zostały tylko audycje Strzyczkowskiego :C
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Śro Mar 11, 2020 2:16 pm

Już nie słucham Trójki. I nie mam zamiaru wracać po tej sytuacji. Żal fajnego człowieka
Awatar użytkownika
Mar79

Mar79 Śro Mar 11, 2020 2:21 pm

Po kiego on lata do tej Wyborczej? Czy Wyborcza to antidotum na wszystko?Mogl iść do Faktu czy do gazety Polskiej udzielić wywiadu co mu się nie podoba, może ktoś by sobie to wziął do serca i by była racja Pana Manna! A tak dupa. Kolejny lubiany dziennikarz pójdzie do tvn24 i będzie głosił cała prawdę całą dobę.
Awatar użytkownika
GregF

GregF Śro Mar 11, 2020 2:21 pm

"zelaznykarzel" napisał(a): bZdury piszecie. Mann odszedł z Trójki w 1993 roku. Wrócił potem chyba za Skowrońskiego czyli jakieś 10 lat musicie odjąć!

Wrócił po kilku latach i aż do 2002 r. prowadził "Manniaka niedzielnego" w weekendowe przedpołudnie.
Awatar użytkownika
rfr

rfr Śro Mar 11, 2020 2:27 pm

Brawo !!!! Nareszcie !!! Co za ulga ! Jeszcze inni miłośnicy czekoladowego niech odejdą
Awatar użytkownika
fred

fred Śro Mar 11, 2020 2:30 pm

Czyli Dziadzio szantażuje że albo z sepleniącą albo wcale? No litości
Awatar użytkownika
slawekrush

slawekrush Śro Mar 11, 2020 2:39 pm

,,Trójkę" słuchałem od 1972 roku. Kształtowała moje gusta muzyczne, wychowałem się na audycjach ,,Mój magnetofon", ,,Muzyczna poczta UKF", ,,Minimax" i wiele innych. Miewała różne wzloty i upadki, ale to co się zaczęło wyprawiać z ,,dobrą i dojną zmianom" przeszło wszelkie granice. Właśnie teraz usunąłem swoje konto z trójki. Z żalem żegnam tę stację.
Awatar użytkownika
DziennikarzRP

DziennikarzRP Śro Mar 11, 2020 2:41 pm

Mann to instytucja sama w sobie, która nie pozwoli sobie na "ustawianie audycji". Prezes Polskiego Radia doskonale wiedziała, że zmuszając Annę Gacek do rozwiązania stosunku pracy - pozbędzie się Wojciecha Manna. Swoją drogą, ciekaw jestem czy teraz też będą demonstracje pod "Trójką". Wszak jeszcze niedawno prezes Kamińska deklarowała, że nie będzie już zwolnień i że jej celem jest wzrost słuchalności". Po "owocach" już widać, że prezes nie tylko minęła się z deklarowanym celem, ale również nie rokuje na przyszłość. Ta cała sytuacja stawia pod znakiem zapytania kompetencje pana Czabańskiego, który zdaje się nie mieć "szczęścia" przy wyborze kolejnego prezesa.
Awatar użytkownika
dobre

dobre Śro Mar 11, 2020 2:45 pm

Gacek i wyżyny błyskotliwości :-)))))))))))))))))
Awatar użytkownika
Tomeko

Tomeko Śro Mar 11, 2020 2:49 pm

Man już dawno chciał odejść ale pech nikt go nie chciał wyrzucić. Teraz sam odchodzi ech nie dobra władza a jak tak chciałem zostać męczennikiem a oni na złość mnie nie chcieli wyrzucić :-(((
Awatar użytkownika
bingo!

bingo! Śro Mar 11, 2020 2:49 pm

"ajwaj" napisał(a): To jakby z PZPR odejść w 1988, bo ci sekretarkę zwolnili.

KOMENTARZ MIESIĄCA!!!
Awatar użytkownika
zelaznykarzel

zelaznykarzel Śro Mar 11, 2020 2:56 pm

"GregF" napisał(a):
"zelaznykarzel" napisał(a): bZdury piszecie. Mann odszedł z Trójki w 1993 roku. Wrócił potem chyba za Skowrońskiego czyli jakieś 10 lat musicie odjąć!

Wrócił po kilku latach i aż do 2002 r. prowadził "Manniaka niedzielnego" w weekendowe przedpołudnie.

Do 2002 roku prowadził i potem znowu odszedł czy co robił? I kiedy potem wrócił? ;) Czyli z tych 55 lat może się jakies 30 uzbiera ;)
Awatar użytkownika
wlad

wlad Śro Mar 11, 2020 2:56 pm

Jak go wyniosą ze studia ?
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Mar 11, 2020 2:58 pm

"bingo!" napisał(a):
"ajwaj" napisał(a): To jakby z PZPR odejść w 1988, bo ci sekretarkę zwolnili.

KOMENTARZ MIESIĄCA!!!

KOMENTARZ PAJACA.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości