WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
albinos

Wojciech Mann reklamuje oferty pracy na OLX

albinos Wto Wrz 13, 2022 11:06 am

Pan Wojtek jest Mistrzem Radia. Jednak pamiętając jego prześmiewczo-szydercze dywagacje na temat reklam, prowadzone w Radiu Nowy Świat razem ze współprowadzącym, którego nazwiska nie pamiętam, widzę pewne ryzyko. To zresztą była niekonsekwencja, gdyż p. Wojtek razem z p. Materną wielokrotnie reklamowali różne produkty i usługi. Ale skoro OLX-owi to nie przeszkadza, to Szczęść Boże...
Awatar użytkownika
OLX amatorszczyzna

Re: Wojciech Mann reklamuje oferty pracy na OLX

OLX amatorszczyzna Wto Wrz 13, 2022 12:14 pm

OLX najgłupsza z wyszukiwarek, wpisujesz "A" dostajesz wyniki z "B". Czyli jak wcisnąć coś czego w ogóle nie szukasz.
Tego czego szukasz to najwyżej 2-3 oferty przy normalnej, DZIAŁAJĄCEJ wyszukiwarce są wystawione, ale ich pożal się wyszukiwarka wywali ci tysiąc wyników. Szukasz pamięci DDR2 ona ci da w wynikach DDR3, DDR4. Szukasz zasilacza 5V ona ci da w wynikach 20 zasilaczy 12V. Dno! Niewiele lepiej działa allegro, a kiedyś mieli najlepszą wyszukiwarkę zanim ich obcy przejęli i popsuli dobry portal. Zgłoś coś do OLX w uwagach, rozmowa ze ścianą i głupiutcy konsultanci co nic nie mogą.
Awatar użytkownika
zblatowani

zblatowani Wto Wrz 13, 2022 3:18 pm

komu. chy sie nawzajem promują i utrzymują naszym kosztem. i tak od 75 lat. kto ich popiera, zgadza sie na harówę za 5 zeta, bo dla "mannów" musi wystarczyć
Awatar użytkownika
hmm

hmm Wto Wrz 13, 2022 3:54 pm

widziałem reklamę, niestety widać a raczej słychać wiek pana Manna, głos ciut już nie ten
Awatar użytkownika
drogie ogłoszenia i antyreklama

drogie ogłoszenia i antyreklama Wto Wrz 13, 2022 4:08 pm

To żałosne, żeby emeryt-celebryta reklamował poszukiwanie pracy w najdroższym, za to mało skutecznym portalu. Chyba honorarium spore, bo za miesięczne ogłoszenie już ponad 40zł....
Awatar użytkownika
Matras

Matras Wto Wrz 13, 2022 4:14 pm

To jest żałosne patrzeć jak źle starzeje się ten człowiek.
Awatar użytkownika
smutno

smutno Wto Wrz 13, 2022 4:16 pm

Pan Wojtek chodzi już o chodziku, niedawno w Krakowie było widać.
Awatar użytkownika
Justyna

Justyna Wto Wrz 13, 2022 4:21 pm

Wyjątkowo nieudany pomysł. Facet, który ma tyle hajsu że normlany człowiek już by nie musiał pracować, który ma tyle telefonów że by mu zaraz pięć robót znaleźli, ma mnie przekonać, że se zawsze mogę zmienić.
Awatar użytkownika
...

... Wto Wrz 13, 2022 5:49 pm

Pomarszczony jak Yoda
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Wrz 13, 2022 6:51 pm

Co on może o pracy wiedzieć? to co on w życiu robi to nie jest żadna praca.
Awatar użytkownika
young

young Wto Wrz 13, 2022 8:19 pm

Wiem że nie powinno się ale jednak........... Panie Mann! Czy Pan się widział w tej reklamie? Przecież Pan wygląda jak stary, mocno zleżały ponczur!
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść (tej telewizyjnej a nie radiowej)
Awatar użytkownika
Pitula

Pitula Wto Wrz 13, 2022 10:05 pm

Mam dylemat. Które reklamy są bardziej irytujące. Te ze Sławomirem czy z Mannem
Awatar użytkownika
dwa

dwa Wto Wrz 13, 2022 10:11 pm

Zmianę pracy reklamuje człowiek, który bez godności, sto lat przegadał w Trójce, wspomagając się TVP... Niezłe!
Awatar użytkownika
gosc

gosc Wto Wrz 13, 2022 10:22 pm

to stara baba, jego zona mlodsza o 30 wiosen wyglada jak normalny przystojny facet. Wszyscy w mediach to inwerty.,syn wyglada jak dziewczyna choc ma na imie Marcin..itd.
Ten cwaniak zrobil kiedys z Materna wybitnie podly skecz ,generalizujacy ,o Polakach jako notorycznych zlodziejach. Skecz chodzil na youtubie bez zadnych protestow,ze to mowa nienawisci.
Podsumowujac Mann,kimkolwiek on jest w rzeczywistosci,jest antyreklama wszystkiego! Dostaje zlecenia ,bo ktos zle rozpoznaje nastroje wobec tej dziwnej postaci,ani wybitnej,ani uzdolnionej, ale wrodzonej w system.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Wrz 14, 2022 3:04 am

Na starość wyszło szydło z worka, jest słabym amatorem dziennikarzem bez szkoły, szkoda gościa, zajął się polityką, i miota jak poparzony, ale to se ne wrati pane mann
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości