WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
obywatel

„Woronicza 17” w TVP Info jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP

obywatel Nie Sty 14, 2018 11:21 am

No dobra, ale o co chodzi z tymi sercami papierowymi?
Awatar użytkownika
Janusz rak

Re: „Woronicza 17” w TVP Info jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP

Janusz rak Nie Sty 14, 2018 11:22 am

do prowadzącego redaktora -proszę nie nadużywać sł owa minister ,bo się pan do każdego tak zwraca ,a dwa to okrągły stół , to się żle kojarzy- ze zdradą -pozdrawiam
Awatar użytkownika
Żan Miszel Żar

Re: „Woronicza 17” w TVP Info jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP

Żan Miszel Żar Nie Sty 14, 2018 11:39 am

A czy przed świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele PO N PSL I KUKIZA pojawili się w studiu ze świecami Caritas? Tak tylko pytam?
Awatar użytkownika
olo

Re: „Woronicza 17” w jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP. TVP Info informuje o finale

olo Nie Sty 14, 2018 12:01 pm

A Pisowski omnibus Sasin bez serduszka ? , słuszną linię ma nasza partia.
Awatar użytkownika
Jan

Re: „Woronicza 17” w jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP. TVP Info informuje o finale

Jan Nie Sty 14, 2018 12:04 pm

"obywatel" napisał(a): No dobra, ale o co chodzi z tymi sercami papierowymi?

Nie wiesz bo jesteś "obatel" a nie obywatel.
Awatar użytkownika
TYJUDTJ

TYJUDTJ Nie Sty 14, 2018 12:07 pm

CAŁA SOBOTE LEWACTWO WYŁO ŻE TVP NIE POKAŻE SERDUSZEK
Awatar użytkownika
olsen

olsen Nie Sty 14, 2018 12:15 pm

"olo" napisał(a): A Pisowski omnibus Sasin bez serduszka ? , słuszną linię ma nasza partia.
Bo mamy demokrację ?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Nie Sty 14, 2018 12:42 pm

Ale jesteście kłamczuchami.Właśnie wyczytałem jak to było z wygraniem procesu przez P.Olejnik.Wstyd
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Nie Sty 14, 2018 12:43 pm

"olsen" napisał(a):
"olo" napisał(a): A Pisowski omnibus Sasin bez serduszka ? , słuszną linię ma nasza partia.
Bo mamy demokrację ?
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Nie Sty 14, 2018 12:45 pm

"Tomek" napisał(a):
"olsen" napisał(a):
Bo mamy demokrację ?
Awatar użytkownika
Arturo

Re: „Woronicza 17” w jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP. TVP Info informuje o finale akcji

Arturo Nie Sty 14, 2018 1:23 pm

I znowu opozycja zaorała się koncertowo sygnalizując że serduszka będą eliminowane. Normalnie tego programu nie oglądam ale z ciekawości spojrzałem. Wszystkie serduszka były pięknie widoczne, nikt nic nie ukrywał. Przy okazji dowiedziałem się z ust przedstawiciela PO jakiego to dobrego doradce (Arłukowicza) mogliby delegować aby pomógł ministrowi zdrowia. Ale się uśmiałem gdyż dobrze pamiętam jak PO go odwoływana z rządu z natychmiastowym skutkiem po jakiejś aferze.
Wracając jeszcze do serduszek na wizji Woronicza17 że nie wszyscy mieli...no cóż nie ma obowiązku i jeśli pan Sasin nie miał to jego sprawa. Taka jest demokracja.
Osobiście od lat wspieram i popieram WOSP ale nikogo nie przymuszam.
Awatar użytkownika
Pan Kracy

Re: „Woronicza 17” w jednak na żywo, większość gości z serduszkami WOŚP. TVP Info informuje o finale akcji

Pan Kracy Nie Sty 14, 2018 1:30 pm

Kurczę pióro, bez przerwy czytam tu komentarze, że TVPiS to PiSowska propaganda, zero pluralizmu i inne takie, a tu proszę, w studiu programu "Woronicza 17" obok przedstawiciela PiS goszczą też przedstawiciele PO, Nowoczesnej i innych lewackich patrii. No to do licha, gdzie tu jest brak pluralizmu?! Przecież na tym polega pluralizm, że do głosu w studiu dopuszcza się różne środowiska!

A może niektórzy woleliby, żeby w TVP gościli wyłącznie lewaki, a PiSowscy zostali personami non grata? Może wtedy dla niektórych będzie pluralizm?! Bo dla mnie pluralizmem jest to, co jest teraz!
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Sty 14, 2018 1:41 pm

"Arturo" napisał(a): I znowu opozycja zaorała się koncertowo sygnalizując że serduszka będą eliminowane. Normalnie tego programu nie oglądam ale z ciekawości spojrzałem. Wszystkie serduszka były pięknie widoczne, nikt nic nie ukrywał. Przy okazji dowiedziałem się z ust przedstawiciela PO jakiego to dobrego doradce (Arłukowicza) mogliby delegować aby pomógł ministrowi zdrowia. Ale się uśmiałem gdyż dobrze pamiętam jak PO go odwoływana z rządu z natychmiastowym skutkiem po jakiejś aferze.
Wracając jeszcze do serduszek na wizji Woronicza17 że nie wszyscy mieli...no cóż nie ma obowiązku i jeśli pan Sasin nie miał to jego sprawa. Taka jest demokracja.
Osobiście od lat wspieram i popieram WOSP ale nikogo nie przymuszam.

nie za bardzo wiadomo czego tu po opozycji oczekiwać ; ) Polska jest chyba pierwszym krajem w którym ludzie wychodzą, by obalić nie rząd, ale opozycję ; )
Awatar użytkownika
Adam M

Adam M Nie Sty 14, 2018 1:48 pm

A na odmianę jak oglądam TVN24 to rzadko widzę na wizji ludzi z PiS pomimo że to własnie oni piastują najwyższe stanowiska w państwie które objęli na skutek demokratycznie wygranych wyborów. Częściej mogę zobaczyć pana Cimoszewicza czy Balcerowicza opowiadających jaka to katastrofa czeka Polskę i w ogóle jak to nam się źle żyje.
Może w TVN-ie daliby choć ciut pluralizmu a nie oszukiwali swoich widzów. Skoro w TVP jest czas i miejsce na opozycję niech tak będzie również w faktach po faktach czy innych programach w TVN24!
Na pewno na tym nie stracicie.
Awatar użytkownika
Oczywiście

Oczywiście Nie Sty 14, 2018 2:30 pm

OCzywiściePiSiorJacunioniemiałserduszka,bocowtedy,gdyby miał? Kaczyński by usunął go czy kogoś z PiS?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości