WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

WP.pl ma połowę ruchu dzięki serwisowi mailowemu, Onet - jedną trzecią, a Gazeta.pl - ok. 5 proc. (analiza)

pavv Pon Sty 29, 2018 9:26 am

Mam e-maila na interii. Mój ruch ogranicza się do klikania i usuwania spamu którego jest 95%.
Awatar użytkownika
Gość54321

Re: WP.pl ma połowę ruchu dzięki serwisowi mailowemu, Onet - jedną trzecią, a Gazeta.pl - ok. 5 proc. (analiza)

Gość54321 Pon Sty 29, 2018 12:15 pm

@pavv Mam e-maila na WP, spam sam się usuwa...
Awatar użytkownika
Werd

Re: WP.pl ma połowę ruchu dzięki serwisowi mailowemu, Onet - jedną trzecią, a Gazeta.pl - ok. 5 proc. (analiza)

Werd Pon Sty 29, 2018 1:19 pm

Podsumowanie roku na listpadzie gdy wyniki z grudnia sa juz z 20 dni dostepne? W grudniu wp spadek, onet i gazeta praktycznie na tym samym poziomie, interia rosnie.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Pon Sty 29, 2018 1:45 pm

Jak ktoś może używać poczty na wp? Przecież to koszmar. Gmail, outlook.com, protonmail, yahoo. Przecież to niebo a ziemia. Jak można szanując siebie, używać wp poczty? Jak ma być dobrze w tym kraju?
Awatar użytkownika
internauta

internauta Pon Sty 29, 2018 1:57 pm

Czyli przy wszystkich porównaniach stron internetowych tutaj, połowę wp daje mail, a onetowi trzecią część? To trochę zakłamuje obraz tych portali i zaciemnia obraz ich poczytności oraz poczytności portali bez maila.
Awatar użytkownika
tomas

tomas Pon Sty 29, 2018 3:19 pm

"internauta" napisał(a): Czyli przy wszystkich porównaniach stron internetowych tutaj, połowę wp daje mail, a onetowi trzecią część? To trochę zakłamuje obraz tych portali i zaciemnia obraz ich poczytności oraz poczytności portali bez maila.

To sa odslony - zasieg bez poczt jest niemal identyczny ja z poczta.
Awatar użytkownika
K

K Pon Sty 29, 2018 3:25 pm

Dlaczego brak o2.pl?
Czy moze liczony tutaj do WP?
Awatar użytkownika
Gość54321

Gość54321 Pon Sty 29, 2018 9:10 pm

-Polak ...
Awatar użytkownika
klient wp.pl

klient wp.pl Wto Sie 14, 2018 10:03 pm

Od lat korzystam z poczty wp.pl i czytam wiadomości na wirtualnej. Ale widzę, że ktoś się ostatnimi czasy zapomina. Obecnie codziennie w skrzynce znajduję po dwadzieścia kilka reklamowych maili. Z tego zawsze kilka zdublowanych, po dwie, po trzy... Czuję się tak, jak na niektórych kanałach TV - film 2h + reklamy 2h. Ja już ich nie oglądam.
Wysoce szkoleni spece od marketingu chyba spali na zajęciach jak mówili, że jak coś jest zbyt nachalnego to przynosi skutki odwrotne do zamierzanych!!!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eioceivan oraz 2 gości