WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

WP.pl wyprzedziła Onet, Interia przez OLX.pl. WhatsApp mocno w górę (Gemius/PBI z października)

Jacek Wto Lis 12, 2019 4:57 pm

Wp to sztucznie nabijająca sobie ruch klikbejciarnia. Każde wylogowanie z poczty o2 przerzuca mnie na ich stronę główną generując bezwartościowy klik.
Awatar użytkownika
grzegorz

Re: WP.pl wyprzedziła Onet, Interia przez OLX.pl. WhatsApp mocno w górę (Gemius/PBI z października)

grzegorz Śro Lis 13, 2019 1:55 pm

Cieszę się z sukcesu WP.PL. Mam nadzieję, że będzie dalej rosło. Korzystajmy z polskich portali.
Awatar użytkownika
Łukasz

Re: WP.pl wyprzedziła Onet, Interia przez OLX.pl. WhatsApp mocno w górę (Gemius/PBI z października)

Łukasz Czw Lis 14, 2019 5:40 pm

No i fajnie, Google Maps najlepsza nawigacja mobilna. Dodali ostatnio ostrzeżenia przed fotoradarami itp. Dodatkowo samemu można zgłaszać kontrolę prędkości, wypadki itp. Tutaj nie ma konkurencji, aplikacja co chwile się rozwija i dobrze bo jest najlepsza. Zawsze mam zainstalowaną i zawsze pomaga w podróży.
Awatar użytkownika
piotr

piotr Wto Gru 10, 2019 1:37 pm

"grzegorz" napisał(a): Cieszę się z sukcesu WP.PL. Mam nadzieję, że będzie dalej rosło. Korzystajmy z polskich portali.
...chyba polskich z antypolskimi treściami, z obcym kapitałem przy przejmowaniu WP przez o2
Awatar użytkownika
Marian

Marian Wto Gru 10, 2019 10:42 pm

"grzegorz" napisał(a): Cieszę się z sukcesu WP.PL. Mam nadzieję, że będzie dalej rosło. Korzystajmy z polskich portali.
Dobry żart
Awatar użytkownika
do @piotr

do @piotr Pią Gru 13, 2019 6:40 pm

Ty się dobrze czujesz? Mocno jesteś zainfekowany... a ta choroba bardzo szkodzi.Tobie i otoczeniu
"piotr" napisał(a):
"grzegorz" napisał(a): ...chyba polskich z antypolskimi treściami

Powiedziałbym, że tak bezmyślne powtarzanie pomówień i oszczerstw szkodzi nie tylko tym, którzy w te brednie uwierzą ale i tym , którzy je głoszą.
W sumie jest antypolskie.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości