WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

WP ujawniła, ile premier obiecał piłkarzom za sukces na mundialu. Rzecznik rządu: to środki na rozwój piłki nożnej

Tomek Pon Gru 05, 2022 5:29 pm

Tyle biedy w Polsce, ale oczywiście dla poprawy wizerunku trzeba kupić nową willę lub Bentleya Lewandowskiemu i reszcie.
Awatar użytkownika
krasko

Re: WP ujawniła, ile premier obiecał piłkarzom za sukces na mundialu. Dziennikarze: absurdalne wyjaśnienia rzecznika rządu

krasko Pon Gru 05, 2022 6:12 pm

Nie wiem co gorsze: obiecanie 30mln zł piłkarzom milionerom czy zainwestowanie tej kasy w sport, który na siłę jest wciskany ludziom, jako dobro narodowe 🤔
Awatar użytkownika
Gie

Re: WP ujawniła, ile premier obiecał piłkarzom za sukces na mundialu. Dziennikarze: absurdalne wyjaśnienia rzecznika rządu

Gie Pon Gru 05, 2022 10:55 pm

"Na to miał zaprotestować Lewandowski, twierdząc, że do sztabu miało trafić tylko 5 mln zł."

Jeszcze mało Lewandowskiemu? 2 karnych nie strzelił a chce dostać miliony.
Awatar użytkownika
tyri

tyri Wto Gru 06, 2022 12:30 am

przecież było 3:1 dla Francji...
Awatar użytkownika
AS

AS Wto Gru 06, 2022 12:46 pm

Tak to jest jak PR za mocno wejdzie w krew.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Gru 07, 2022 3:14 pm

A ja słyszałem, że newsweek pisał o 130 mln, a łonet o 230. Nie pamiętam o jakiej sumie pisali w NIE.🙈
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości