WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Wpisy Ogórek i Ziemkiewicza na wystawie Muzeum Polin jako przykłady antysemityzmu. „Haniebny występek, chcę przeprosin”

widz555 Pon Mar 12, 2018 8:26 pm

Zaplecze intelektualne obecnej władzy doczekało się swojego miejsca w historii polskiej głupoty. Wstyd stąd do Marsa i jeszcze się odgrażają - dno.
Awatar użytkownika
kd

Re: Wpisy Ogórek i Ziemkiewicza na wystawie Muzeum Polin jako przykłady antysemityzmu. „Haniebny występek, chcę przeprosin”

kd Pon Mar 12, 2018 8:43 pm

Za życia trafili do muzeum. Warto, żeby o dokonanich tej dwójki wybitnych pisowskich intelektualistów dowiedział się świat. Odwołanie wizyty Ziemkiewicza w UK to dopiero początek.
Awatar użytkownika
Krótko

Re: Wpisy Ogórek i Ziemkiewicza na wystawie Muzeum Polin jako przykłady antysemityzmu. „Haniebny występek, chcę przeprosin”

Krótko Pon Mar 12, 2018 8:58 pm

A wydawało się, cwaniakom, że można robić draństwa bezkarnie!
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Mar 12, 2018 9:11 pm

"widz555" napisał(a): Zaplecze intelektualne obecnej władzy doczekało się swojego miejsca w historii polskiej głupoty. Wstyd stąd do Marsa i jeszcze się odgrażają - dno.

Wstyd to kraść, ale jeśli sąd potraktuje na równi z słynna sprawą pewnej grubej z tvn , co to seksu nie uprawiała , to szykuje się potężne odszkodowanie ; ) Ale dobrze i oby takie cyrki częściej - paru takich oszołomów od " walki z kaczyzmem" i parę fundacji i organizacji charytatywnych dostaną spore zastrzyki ; )
Awatar użytkownika
Trybun

Trybun Pon Mar 12, 2018 9:16 pm

Pierwszy tekst każdego antysemity to "Nie jestem antysemitą" ale zazwyczaj zaraz potem sam udowadnia że nim jest. Tutaj jest tak samo np. fałszywe oskarżanie Borowskiego.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Mar 12, 2018 9:45 pm

PiSSowska postrzeczywistość jest jednak złożoną strukturą psychiatryczną. SLDowska niemal prezydentowa domaga się usunięcia swoich głupawych antysemickich wypocin uznając je za haniebne i strasząc procesem, który uzna je za...antysemickie!. Ziemniakiewicz zaś - zapewne po "riserczu" - swoje prymitywne antysemickie hasła wzorowane na gomułkowskiej propagandzie nazywa ...gomułkowską propagandą i go to oburza.
WOW! To już chyba przebija ich matematykę, w której 1 to więcej niż 27.
To się leczy jakoś?
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Pon Mar 12, 2018 9:45 pm

"conf" napisał(a): Wstyd to kraść, ale jeśli sąd potraktuje na równi z słynna sprawą pewnej grubej z tvn , co to seksu nie uprawiała , to szykuje się potężne odszkodowanie

Ale co potraktuje sąd?
CYTAT z publicznej wypowiedzi, przytoczony wraz z datą i miejscem pierwotnej publikacji?

O co się będzie procesowała Ogórek? O to, że ją zacytowano?
Awatar użytkownika
ddr

ddr Pon Mar 12, 2018 9:55 pm

Najzabawniejsze jest to, że Muzeum zamazało nazwiska autorów. Tak więc czego właściwie chce ta para pisowskich idiotów?
Awatar użytkownika
Wandzia

Wandzia Pon Mar 12, 2018 10:09 pm

Parchy mają przepraszać polskiego chłopa i lewicową piękność, która prześlizgała się na prawice? Hańba!
Awatar użytkownika
art

art Pon Mar 12, 2018 11:16 pm

Kto finansuje to muzeum? Mam nadzieję,że nie my podatnicy.
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Mar 12, 2018 11:16 pm

"aZaliż" napisał(a):
"conf" napisał(a): Wstyd to kraść, ale jeśli sąd potraktuje na równi z słynna sprawą pewnej grubej z tvn , co to seksu nie uprawiała , to szykuje się potężne odszkodowanie

Ale co potraktuje sąd?
CYTAT z publicznej wypowiedzi, przytoczony wraz z datą i miejscem pierwotnej publikacji?

O co się będzie procesowała Ogórek? O to, że ją zacytowano?

o to samo co pani na W. - o dobre imię. Jej słowa też właśnie sprafrazowano, w jej zdaniem szkalujący sposób. Tutaj mamy sytuację obrażania kogoś nazywając antysemitą- bez konyekstu jej wypowiedzi. Jęsli trafi na podobnego sędziego jak tej w sprawie pani na W. to wyrok może być bardzo bolesny ; )
Awatar użytkownika
Stopogorom

Stopogorom Pon Mar 12, 2018 11:21 pm

Ogórek trafiła tam, gdzie jej miejsce. A więc niech tam pozostanie jako przestroga dla nowych pokoleń.
Awatar użytkownika
Furby

Furby Pon Mar 12, 2018 11:48 pm

Ta pani została uczciwie zacytowana. Wyniki oglądalności jej arcydzieł mówią same siebie. Ona po prostu czuje, że strumień kasy się kończy, dlatego zaczyna kąsać.
Awatar użytkownika
Francobollo

Francobollo Wto Mar 13, 2018 12:05 am

Brawo Polln! Precz z Ziemkiewicz i mizerną Orórek
Awatar użytkownika
Sztuka wojny

Sztuka wojny Wto Mar 13, 2018 12:23 am

Antysemityzm to kontratak na antypolskość. I vice versa. Ktoś będzie musiał przegrać w tej wojnie. Zwykle ten mniej agresywny, czyli słabszy. Wolę, żeby nie byli to Polacy.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości