[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wpływy Katolickiej Agencji Informacyjnej zmalały o 26 proc. Cięcia w redakcji, koniec pism drukowanych

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ford

Wpływy Katolickiej Agencji Informacyjnej zmalały o 26 proc. Cięcia w redakcji, koniec pism drukowanych

Ford Wto Wrz 15, 2020 10:01 am

Jak ma być dobrze skoro u mnie w parafi ma 3 dzieci ,a uczy moralności innych,glodz ma emeryturę 15k na miesiąc a ani jednej składki nie zapłacił.
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Wpływy Katolickiej Agencji Informacyjnej zmalały o 26 proc. Cięcia w redakcji, koniec pism drukowanych

Obserwator Wto Wrz 15, 2020 11:42 am

?W katolickim kraju nikt nie potrzebuje Katolickiej Agencji Informacyjnej. Prenumeruje 16 diecezji, a jest ich 40. Reszta nie potrzebuje informacji. Wystarczy Radio Maryja i TV Trwam
Awatar użytkownika
Beck

Re: Wpływy Katolickiej Agencji Informacyjnej zmalały o 26 proc. Cięcia w redakcji, koniec pism drukowanych

Beck Śro Wrz 16, 2020 1:38 am

Zaraz, moment. W darowiźnie "1 grosz" jest 341 tysięcy złotych? To znaczy, że płaci praktycznie każdy Polak? Dziwna sprawa, bo ja się nigdy nie dorzucałem.

Chyba że... no tak. Teraz już wiem, kto przechwycił 1 zeta, które zgubiłem rok temu. Rozumiem, że albo zapłaciłem za 100 Polaków, albo będę wspierał inicjatywę przez sto lat.

Rodzice mi nie wybaczą. :)
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Nie Wrz 20, 2020 12:56 pm

"Beck" napisał(a): Zaraz, moment. W darowiźnie "1 grosz" jest 341 tysięcy złotych? To znaczy, że płaci praktycznie każdy Polak? Dziwna sprawa, bo ja się nigdy nie dorzucałem.

Chyba że... no tak. Teraz już wiem, kto przechwycił 1 zeta, które zgubiłem rok temu. Rozumiem, że albo zapłaciłem za 100 Polaków, albo będę wspierał inicjatywę przez sto lat.

Rodzice mi nie wybaczą.
Ja zgubiłem 10 zeta więc mój przypadkowy wkład jest jeszcze większy :)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości