WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
goko

Wpływy wydawcy „Krytyki Politycznej” zmalały o 12 proc. 2 mln zł z książek i czasopism, 1,8 mln zł od Open Society Foundation

goko Sob Sie 17, 2019 6:12 am

wyglada, ze mało kto czyta te lewackie mądrości i bez pompowania kasy przez zagranicznych.sponsorow ideologii całe to kanapowe towarzystwo dawno by się rozsypalo.
Awatar użytkownika
Mm

Re: Wpływy wydawcy „Krytyki Politycznej” zmalały o 12 proc. 2 mln zł z książek i czasopism, 1,8 mln zł od Open Society Foundation

Mm Sob Sie 17, 2019 6:58 am

Mieszkańcy miast maja mnóstwo potrzeb, włodarze narzekają, że kasy mniej bo im PIS "zabrał" obniżając podatki... A tymczasem miasta mają kasę na dotowanie takich wybryków lewactwa. Żenujące.
Awatar użytkownika
swordfish

Re: Wpływy wydawcy „Krytyki Politycznej” zmalały o 12 proc. 2 mln zł z książek i czasopism, 1,8 mln zł od Open Society Foundations

swordfish Sob Sie 17, 2019 8:31 am

Chyba członków Klubu Gazety Polskiej jest więcej niż przyjaciół Krytyki Politycznej. Niszowe stowarzyszenie piszące same dla siebie.
Awatar użytkownika
Justyna

Re: Wpływy wydawcy „Krytyki Politycznej” zmalały o 12 proc. 2 mln zł z książek i czasopism, 1,8 mln zł od Open Society Foundations

Justyna Sob Sie 17, 2019 11:57 am

Szczerze mówiąc wolę kupić pizzę i dzięki temu najeść się do syta.
Awatar użytkownika
Gabi

Gabi Sob Sie 17, 2019 1:06 pm

Mam portal tej samej wielkości, co oni. Moim zdaniem jest merytoryczny i potrzebniejszy niż oni, a miesięczne koszty utrzymania to tylko 10 tysięcy, a nie 102 tysiące. Czyli coś powinni naprawić w strukturze kosztów.
Awatar użytkownika
:( chlopcy lewocowcy z przychodami 4 milionow zloych :O

:( chlopcy lewocowcy z przychodami 4 milionow zloych :O Sob Sie 17, 2019 1:15 pm

"goko" napisał(a): wyglada, ze mało kto czyta te lewackie mądrości i bez pompowania kasy przez zagranicznych.sponsorow ideologii całe to kanapowe towarzystwo dawno by się rozsypalo.

Moze i malo kro czyta ale 4 bańki przytulone przez zespol zaledwie kilkunastu gowniarzy na etatach, to i tak jest niezla fucha. Oby jak najmniej dokladal do tego polski podatnik. A w przeszlosci dokladal

Cztery miliony zlotych na 12-13 osob :O
Awatar użytkownika
.

. Sob Sie 17, 2019 1:16 pm

"Gabi" napisał(a): Mam portal tej samej wielkości, co oni. Moim zdaniem jest merytoryczny i potrzebniejszy niż oni, a miesięczne koszty utrzymania to tylko 10 tysięcy, a nie 102 tysiące. Czyli coś powinni naprawić w strukturze kosztów.

Nie jadasz w takich restauracjach zupy jak czerwony delfin Sierkaowski
Awatar użytkownika
General

General Sob Sie 17, 2019 1:55 pm

OSF to pokraka sorosa
Awatar użytkownika
glaub

glaub Sob Sie 17, 2019 4:24 pm

"goko" napisał(a): wyglada, ze mało kto czyta te lewackie mądrości i bez pompowania kasy przez zagranicznych.sponsorow ideologii całe to kanapowe towarzystwo dawno by się rozsypalo.

Gazetę Polską i podobne tytuły tez mało kto czyta, a ile tam reklam spółek państwowych. To lepiej?
Awatar użytkownika
glaub

glaub Sob Sie 17, 2019 4:25 pm

"swordfish" napisał(a): Chyba członków Klubu Gazety Polskiej jest więcej niż przyjaciół Krytyki Politycznej. Niszowe stowarzyszenie piszące same dla siebie.

To czemu Gazeta Polska potrzebuje dotacji od państwa, a i tak nie jest w stanie wypłacić pensji pracownikom?
Awatar użytkownika
glaub

glaub Sob Sie 17, 2019 4:26 pm

"Gabi" napisał(a): Mam portal tej samej wielkości, co oni. Moim zdaniem jest merytoryczny i potrzebniejszy niż oni, a miesięczne koszty utrzymania to tylko 10 tysięcy, a nie 102 tysiące. Czyli coś powinni naprawić w strukturze kosztów.

Niesamowite. Ja mam 10x większy portal i nie mam żadnych kosztów. Też coś chyba robisz źle. Komentarze są wspaniałe - nikt nie zweryfikuje!
Awatar użytkownika
Łukasz Bigo / do: Glaub

Łukasz Bigo / do: Glaub Sob Sie 17, 2019 6:46 pm

Nie wiem, jak wcześniejszy rozmówca. W mojej redakcji jest podobnie, zbliżona, choć minimalnie słabsza oglądalność, ale mocno rośniemy.

Obecne koszty na poziomie kilku, w porywach do kilkunastu tysięcy złotych. Również portal treściowo-merytoryczny, tyle że bardziej specjalistyczny. Proszę nas zweryfikować, przedstawiłem się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
oteksamptis

oteksamptis Nie Sie 18, 2019 8:22 pm

"Łukasz Bigo / do: Glaub" napisał(a): Nie wiem, jak wcześniejszy rozmówca. W mojej redakcji jest podobnie, zbliżona, choć minimalnie słabsza oglądalność, ale mocno rośniemy.

Obecne koszty na poziomie kilku, w porywach do kilkunastu tysięcy złotych. Również portal treściowo-merytoryczny, tyle że bardziej specjalistyczny. Proszę nas zweryfikować, przedstawiłem się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam!

Podaj adres tego merytorycznego serwisu.
Awatar użytkownika
Łukasz Bigo / do: oteksamptis

Łukasz Bigo / do: oteksamptis Nie Sie 18, 2019 10:25 pm

Jeśli wrzuci Pan w Google moje nazwisko, pojawimy się na pierwszym miejscu. Nazwa zawiera "Samochody Elektryczne", adresu nie będę podawał, bo spodziewam się, że nie przejdzie przez filtry.

Witryna budowana od zera, ma dziś dwa lata i kilkanaście dni, statystyki znajdzie Pan w zakładce O NAS, bo je ujawniamy.

Powodzenia podczas poszukiwań. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pon Sie 19, 2019 2:24 pm

nie zagranicznych sponsorów, bo zagraniczny sponsor jest jeden - soros.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości