WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Wulgarny atak Barbary Kurdej-Szatan na Straż Graniczą to kryzys wizerunkowy aktorki, nie sieci Play

Tomek Wto Lis 09, 2021 6:04 am

Nie za madra ta blondynka.
Awatar użytkownika
Wers

Re: Wulgarny atak Barbary Kurdej-Szatan na Straż Graniczą to kryzys wizerunkowy aktorki, nie sieci Play

Wers Wto Lis 09, 2021 6:21 am

No jasne -kryzys celebrytki ni sieci. Ciekawy jestem jak przed Świętami Bożego Narodzenia będą odbierane reklamy tej wulgarnej kobiety? To przede wszystkim jest kryzys Play, którego twarzą zrobił agresywnego hejtera Wojska Polskiego . Tutaj też czytałem jaka ta Lempart jest odświeżający. Dziś po Strajku Kobiet nie ma nawet śladu węglowego. To podobnie profetyczna analiza. Play naprawi wizerunek tylko pozbywając się Szatana.
Awatar użytkownika
dim

Re: Wulgarny atak Barbary Kurdej-Szatan na Straż Graniczą to kryzys wizerunkowy aktorki, nie sieci Play

dim Wto Lis 09, 2021 6:57 am

przede wszystkim kryzys wizerunkowy SG
Awatar użytkownika
Hexon

Hexon Wto Lis 09, 2021 7:17 am

Widać, że wizerunek reklamowy całkowicie rozminął się z rzeczywistym. Wulgarna i prostacka Kurdej w reklamach Disneya czy bożonarodzeniowej Playa to żenada nieprawdopodobna....
Awatar użytkownika
Fff

Fff Wto Lis 09, 2021 7:42 am

Właśnie że to kryzys wizerunkowy Play.Barbara jest ich twarzą od paru lat.To jest ich dziecko i oni są odpowiedzialni za to że jest rozpoznawalną osoba,to Play ja wypromował i sprawił że widzisz Barbarę Kurdej-Szatan myślisz Play.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Wto Lis 09, 2021 8:06 am

"nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play"

Jeśli nadal będzie pojawiała się w reklamach to znaczy że popierają jej prywatną opinię. Podobnie jak i opinię Wojewódzkiego nt. ludzi z zespołem Downa.
Tak się kończy budowanie wizerunku firmy tylko i wyłącznie na celebrytach.
Awatar użytkownika
giga

giga Wto Lis 09, 2021 8:27 am

Ida swieta a ja widze wulgarną pania promujacą playa. Niezly dylemat co.zrobic z nakręconymi reklamami. Ale raczej zwycieży opcja, zeby bylo jak bylo...
Awatar użytkownika
Hipokrates

Hipokrates Wto Lis 09, 2021 8:31 am

Gdyby wypowiedź atakowała np. LGBT firma natychmiast by stanęła po wiadomej stronie i wyrzuciła celebrytkę. Hipokryzja!
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Wto Lis 09, 2021 8:36 am

"bo to by oznaczało stanięcie po jednej ze stron konfliktu społecznego" - zakłamanie!!! gdyby wpis atakował "naród wybrany" - reakcja była by natychmiastowa!
Awatar użytkownika
Black

Black Wto Lis 09, 2021 8:46 am

Hipokryci z Play
Awatar użytkownika
Sierzant

Sierzant Wto Lis 09, 2021 8:49 am

Szatan opluła Polski mundur. Powinna odejść. Play chcecie kogoś takiego u siebie w firmie?
Awatar użytkownika
kolis

kolis Wto Lis 09, 2021 8:57 am

A to wy nie wiecie, że hejtem jest jedynie ata.kowa.nie lewa.ków, natomiast ata.kowa.nie prawa.ków to walka z hom.ofobią i rasi.zmem
Awatar użytkownika
Nicko

Nicko Wto Lis 09, 2021 9:07 am

Prawdę napisała! A prawda boli
Awatar użytkownika
Rychu

Rychu Wto Lis 09, 2021 9:08 am

Dziwnym trafem dzisiaj ruszyła sprzedaż jej ksiazki. Wszystko zaplanowane z premedytacja.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Wto Lis 09, 2021 9:34 am

Wczoraj wyniosłem się z Play, są pewne granice wytrzymałości.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości