WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
przepraszam

„Wydarzenia i opinie” z Bogdanem Rymanowskim zyskały widzów

przepraszam Pon Paź 08, 2018 8:15 am

ale nie mam ochoty oglądać samouwielbienia.
Awatar użytkownika
dfsg

Re: „Wydarzenia i opinie” z Bogdanem Rymanowskim zyskały widzów

dfsg Pon Paź 08, 2018 10:02 am

Wynik programu z dnia 23 sierpnia w gr. 16-49 tylko 3 tys, a w grupie 16-59 już 66 tys.
Awatar użytkownika
Amman

Amman Pon Paź 08, 2018 10:05 am

1. Ciekawość; 2. Dobór gości do pierwszych odcinków. Chyba jest jasne, że ludzie chcieli zobaczyć Rymanowskiego w nowej stacji, a poza tym za pierwszych gości miał premiera i prezydenta...gdyby nie poprawiło to wyników, to śmierdziałoby spektakularną klęską. Dalej już tak kolorowo nie będzie.
Awatar użytkownika
Dobra droga

Dobra droga Pon Paź 08, 2018 10:43 am

No cóż widać iż do właściciela PolSatu dotarło że należy "przewietrzyć" zasoby kadrowe stacji . Czas na kolejny krok.
Odmłodzić stan posiadania dziennikarzy/prezenterów PolSatu :)
Pewne programy tak zwyczajnie winne wylecieć z ramówek.
Np. takie CÓŚ jak Cafe Futbol, to nic innego jak ględzenie tych samych osobników, w dodatku bez sensu !
Takie klasyczne kółko wzajemnej adoracji, ba wręcz kółko różańcowe - STRASZNIE DENNY PROGRAM.
Generalnie, rodzime media jak się szybko nie ODMŁODZĄ to padną !
Niestety ale rodzime media, to bełkotanie w sosie własnym :D
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pon Paź 08, 2018 2:26 pm

Rymanowski to absolutna czołówka polskich dziennikarzy
Awatar użytkownika
jl

jl Pon Paź 08, 2018 6:09 pm

"Dobra droga" napisał(a): No cóż widać iż do właściciela PolSatu dotarło że należy "przewietrzyć" zasoby kadrowe stacji . Czas na kolejny krok.
Odmłodzić stan posiadania dziennikarzy/prezenterów PolSatu
Pewne programy tak zwyczajnie winne wylecieć z ramówek.
Np. takie CÓŚ jak Cafe Futbol, to nic innego jak ględzenie tych samych osobników, w dodatku bez sensu !
Takie klasyczne kółko wzajemnej adoracji, ba wręcz kółko różańcowe - STRASZNIE DENNY PROGRAM.
Generalnie, rodzime media jak się szybko nie ODMŁODZĄ to padną !
Niestety ale rodzime media, to bełkotanie w sosie własnym
Pamiętaj,karma wraca,kiedyś też będziesz stary.
Awatar użytkownika
nie rozumiem

nie rozumiem Pon Paź 08, 2018 8:06 pm

Jaki jest sens podawania takiej informacji? Zawsze przy takich zmianach oglądalność z ciekawości wzrasta. Prawda będzie znana za kilka tygodni. Wtedy te słupki oglądalności będą miały sens.
Awatar użytkownika
bbb

bbb Wto Paź 09, 2018 3:48 pm

A teraz pokażcie oglądalność wydań prowadzonych przez Dorotkę :)
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Wto Paź 09, 2018 10:20 pm

Nie wiem kto należy do czołówki polskich dziennikarzy, ale wiem że rozmowy Rymanowskiego z politykami są nudne, przewidywalne i nie wnoszą nic interesujacego do debaty publicznej. Osttanie wywiady w Polsacie z Prezydentem i Premierem były żenujące. Redaktor R. pozwolił obu Panom rozwijać bez przeszkód ich ogólnie znane, propagandowe tezy, nawet nie próbując drążyć bardziej kontrowersyjnych tematów.. Gorsze są tylko wywiady pani Gawryluk z obecnie rządzącymi politykami, np wicepremierem Glińskim. To juz jest TVP Info+.
Obydwoje "czołowi" redaktorzy Polsatu powinni pooglądać "Hard Talk" w BBC, myślę że może by to pomogło.
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Wto Paź 16, 2018 3:31 pm

"Leszek " napisał(a): Nie wiem kto należy do czołówki polskich dziennikarzy, ale wiem że rozmowy Rymanowskiego z politykami są nudne, przewidywalne i nie wnoszą nic interesujacego do debaty publicznej. Osttanie wywiady w Polsacie z Prezydentem i Premierem były żenujące. Redaktor R. pozwolił obu Panom rozwijać bez przeszkód ich ogólnie znane, propagandowe tezy, nawet nie próbując drążyć bardziej kontrowersyjnych tematów.. Gorsze są tylko wywiady pani Gawryluk z obecnie rządzącymi politykami, np wicepremierem Glińskim. To juz jest TVP Info+.
Obydwoje "czołowi" redaktorzy Polsatu powinni pooglądać "Hard Talk" w BBC, myślę że może by to pomogło.
Awatar użytkownika
barbara

barbara Wto Paź 16, 2018 3:34 pm

Rymanowski to wypalony dziennikarz, nadaje się tylko do świty pisowskiej. Teraz z przyjemnoścą oglądam kawę na ławę w TVN, przecież tego aparatczyka pisu nie można było już oglądać i słuchać !!
Awatar użytkownika
justa

justa Pią Lis 09, 2018 1:07 am

"Xyz " napisał(a): Rymanowski to absolutna czołówka polskich dziennikarzy
Pełna zgoda. I to bez względu na to, jakie ma się poglądy polityczne jako widz.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości