[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wydawca „Do Rzeczy” z 350 tys. zł straty, wpływy 2 proc. w górę

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aaa

Wydawca „Do Rzeczy” z 350 tys. zł straty, wpływy 2 proc. w górę

aaa Pią Paź 23, 2020 7:42 am

Świetna wiadomość:)
Awatar użytkownika
As

Re: Wydawca „Do Rzeczy” z 350 tys. zł straty, wpływy 2 proc. w górę

As Pią Paź 23, 2020 7:51 am

Tygodnik Do Rzeczy to zdecydowanie najlepsze czasopismo na prawicy. Także Historia Do Rzeczy.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Pią Paź 23, 2020 9:18 am

To pismo dla prawicowych intelektualistów... Z założenia nie ma zbyt wielkiej grupy docelowej... Nie to nie złośliwość, bardziej żal, Karnowscy celują w niskie instynkty i jakoś im idzie (tak, wiem strumień kasy z SSP płynie szerokim strumieniem, transakcja wiązana). W sumie szkoda ich, bo jakaś równowaga zawsze być powinna...
Awatar użytkownika
ciekawe

ciekawe Pią Paź 23, 2020 9:59 am

A jaki wynik po odjęciu kasy ze spółek skarbu państwa płynącej szerokim strumieniem?
Awatar użytkownika
right

right Pią Paź 23, 2020 12:40 pm

Niestety to jest pismo myślącej prawicy, która nie boi sie krytykować rządzących, a że myślenie zawsze jest w mniejszości ( czeka nas Idiocracy ) to propagandowe Sieci Karnowskich, dla których wszystko co zrobi pis jest najlepsze, pływają w kasie spółek skarbu państwa ... smutne, ale nic nowego
Awatar użytkownika
Wice Hrabia

Wice Hrabia Pią Paź 23, 2020 5:16 pm

"XYZ" napisał(a): To pismo dla prawicowych intelektualistów... Z założenia nie ma zbyt wielkiej grupy docelowej... Nie to nie złośliwość, bardziej żal, Karnowscy celują w niskie instynkty i jakoś im idzie (tak, wiem strumień kasy z SSP płynie szerokim strumieniem, transakcja wiązana). W sumie szkoda ich, bo jakaś równowaga zawsze być powinna...
Prawicowy intelektualista to oksymoron :-)
Awatar użytkownika
ya

ya Pią Paź 23, 2020 6:12 pm

"Wice Hrabia" napisał(a):
"XYZ" napisał(a): To pismo dla prawicowych intelektualistów... Z założenia nie ma zbyt wielkiej grupy docelowej... Nie to nie złośliwość, bardziej żal, Karnowscy celują w niskie instynkty i jakoś im idzie (tak, wiem strumień kasy z SSP płynie szerokim strumieniem, transakcja wiązana). W sumie szkoda ich, bo jakaś równowaga zawsze być powinna...
Prawicowy intelektualista to oksymoron

można sobie jechać, w przypadku wielu przedstawicieli prawej strony (do której jest mi bliżej) to zupełnie uzasadnione, ale nie przesadzajmy.. poza tv i netem też jest mnóstwo prawych, którzy nie są tak zaciekli jak gwiazdy mediów, a myślą rozsądnie
Awatar użytkownika
jom

jom Sob Paź 24, 2020 12:36 am

"Wice Hrabia" napisał(a):
Prawicowy intelektualista to oksymoron
Hehehe. to samo pomyślałem znim przeczytałem twój komentarz..
Awatar użytkownika
maslana

maslana Sob Paź 24, 2020 3:47 pm

Gazeta Wyborcza jakoś daje radę od 5 lat bez kroplówki państwa. A prawicowe media bez tej kroplówki po 3 miesiącach byłyby już na śmietniku historii. I tego im życzę!!!!!
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Paź 26, 2020 9:28 am

Kto czyta te politruckie tytuly. Juz same nazwiska odrazaja przyzwoitych ludzi, lisicki, ziemkiewicz, blee
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości