WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zartuje przeciez

Wydawca naTemat.pl odpowiada na zarzuty dot. przejęcia domeny naTemat.com.pl: kupiliśmy ją legalnie w aukcji

zartuje przeciez Pią Gru 03, 2021 8:36 am

zostawmy tę przykrą sprawę wolnym sondom
Awatar użytkownika
Gadajaca porecz

Re: Wydawca naTemat.pl odpowiada na zarzuty dot. przejęcia domeny naTemat.com.pl: kupiliśmy ją legalnie w aukcji

Gadajaca porecz Pią Gru 03, 2021 9:00 am

Zawory centralnego ogrzewania i inne zarty sluzb specjalnych bez fekumentu - everybody should get the same - tak smakuje zycie
Awatar użytkownika
Ja_2021

Re: Wydawca naTemat.pl odpowiada na zarzuty dot. przejęcia domeny naTemat.com.pl: kupiliśmy ją legalnie w aukcji

Ja_2021 Pią Gru 03, 2021 9:45 am

@zartuje przeciez albo nie przeczytałeś albo nie zrozumiałeś tekstu. Chociaż jakbyś przeczytał wcale nie ma gwarancji, że byś zrozumiał.
Awatar użytkownika
żenujące

żenujące Pią Gru 03, 2021 9:55 am

wychodzi na to, że strach na np. dłuższe wakacje pojechać, bo w dobie Internetu i o zgrozo handlując towarem nomen omen CYFROWYM właśnie, nie można było komuś wysłać maila, tylko wybrali tradycyjną pocztę.... Moralnie ruch z ich strony to dla mnie DNO.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Gru 03, 2021 10:01 am

W III RP od zawsze działa powiązany z politykami wymiar niesprawiedliwości, ten kto ma środki i kontakty może naprawdę dużo, nie dziwne, że wielkie korpo powiązane z Brukselą nie chcą tego zmieniać. Na temat to takie TVN, Agora bis, wszystko więc staje się jasne.
Awatar użytkownika
AndroidSsie

AndroidSsie Pią Gru 03, 2021 10:58 am

Co to kogo obchodzi ze były tam teksty z 2013 roku... domena opłacona i może być nawet pusta, sam właściciel nie ma obowiązku kontaktować się z każdym kto się do niego odzywa. Nask pokazał swoje oblicze...

podchodzi pod paserstwo bo wiedzieli, że domena jest "ukradziona" i przejęta na sprzedaż
Awatar użytkownika
Bojkot

Bojkot Pią Gru 03, 2021 10:59 am

Na temat natemat powiem tyle - bojkot
Awatar użytkownika
:D

:D Pią Gru 03, 2021 11:00 am

Hahahaha co za bzdury :) Lis przez całe życie nie stworzył niczego porządnego.
Awatar użytkownika
Pjan

Pjan Pią Gru 03, 2021 11:40 am

Medium tożsamościowe, z nurtu Wolne Sądy, Kon-sty-tu-cja stara się zastraszyć ludzi, którym ukradła domenę. Mamy waszą domenę i nic nam nie zrobicie. Dla nas sprawa zamknięta, jak będziecie podskakiwać to was wolnym sądem zaszczujemy.
Awatar użytkownika
Matt

Matt Pią Gru 03, 2021 12:45 pm

Przyznam się, że nie myślałem, że jest możliwe odebranie domeny z powodu, że pod tym adresem nic się nie dzieje. Mam kilka opłaconych na 10 lat domen, wyruszam w podróż dookoła Świata, wracam po kilku latach i nie mam czegoś za co zapłaciłem. Tak to tylko w Polsce. Chyba. A czy w regulaminie NASKa jest zapis, że domena nie może być tylko zaparkowana, że muszą się na nie pojawiać nowe treści?
Awatar użytkownika
Ciekawe

Ciekawe Pią Gru 03, 2021 12:51 pm

"Wydawca naTemat.pl odpowiada na zarzuty dot. przejęcia domeny naTemat.com.pl: kupiliśmy ją legalnie w aukcji" - pytanie - jak się na tej aukcji znalazła. Opłacona domena, z hostingiem... Ciekawe...
Awatar użytkownika
Wolf

Wolf Pią Gru 03, 2021 12:53 pm

I takich własnie "wolnych" sądów pragnie pan Fox i spółka.
Awatar użytkownika
hmm

hmm Pią Gru 03, 2021 1:23 pm

To pan Lis robi konkurencję swojemu pracodawcy Newsweekowi?
Awatar użytkownika
Hrycek

Hrycek Pią Gru 03, 2021 1:29 pm

Zwyczajna transakcja i tyle, zobaczyli, że teraz portal Na temat świetnie zarabia, to oplatają bzdury. I żal im d.... ściska. A tu walą hejt. A bojkotujcie zawistnicy.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pią Gru 03, 2021 1:45 pm

A Fox siedzi i zawija... sorry wpisuje każdemu po kciuku w dół.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości