WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fox

Wydawca „Super Expressu” chce pozwać RASP za tekst Newsweek.pl o „ustawkach” z rządem

Fox Czw Maj 30, 2019 6:21 am

Newsweek oskarżający innych o ustawi z rządem... Hahaha
Awatar użytkownika
YKK

Re: Wydawca „Super Expressu” chce pozwać RASP za tekst Newsweek.pl o „ustawkach” z rządem

YKK Czw Maj 30, 2019 8:03 am

Doborowe prorządowe towarzystwo poczuło się urażone? :D
Awatar użytkownika
gość

Re: Wydawca „Super Expressu” chce pozwać RASP za tekst Newsweek.pl o „ustawkach” z rządem

gość Czw Maj 30, 2019 11:12 am

Czy ktoś te teksty przed zamieszczeniem czyta?
Chyba nie, bo czytając niektóre fragmenty trudno zrozumieć o co chodzi. O literówkach nawet nie wspomnę.
Jeżeli taki jest poziom portalu branżowego mediów, to jakie są one same.
A może by tak jednak wydać trochę na korektę.
Awatar użytkownika
Polak Mały

Polak Mały Czw Maj 30, 2019 11:20 am

Newsweek to takie Lisie odchody Jak ugryść nie wiem
Awatar użytkownika
bajubaju

bajubaju Czw Maj 30, 2019 12:13 pm

Karnoswki oddaj kasę za reklamę państwowych spółek, wtedy będziesz mógł mówić o niezależności... a tak ćwierć inteligent wie skąd pieniążki do ciebie płyną. amen
Awatar użytkownika
Polonista

Polonista Czw Maj 30, 2019 12:49 pm

"Polak Mały " napisał(a): Newsweek to takie Lisie odchody Jak ugryść nie wiem

Ugryźć, nie "ugryść" niezależny analfabeto!
Awatar użytkownika
hehe se

hehe se Wto Cze 11, 2019 2:59 pm

Prawda w oczy kole a żadnego procesu nie będzie... aż śmiać się chciało jak ludzie oburzali się na tekst o adopcji a nie zauważyli że superak publikuje zdjęcia dzieci premiera nie zasłaniając twarzy ( mieli zgody wizerunkowe bo zamówienie na tekst, może nie bezpośrednio, złożył sam PMM) :D
Awatar użytkownika
Radek

Radek Śro Cze 12, 2019 12:25 pm

Karnowski - wolny i niezależny...

Ja cie nie mogę
Awatar użytkownika
gala

gala Czw Sie 22, 2019 11:46 pm

No padnę chyba ze śmiechu, że niby media opozycyjne to nie robią ustawek?? Ja tam widzę same ustawki i hejt od wielu wielu lat. Może sobie niech lustro postawią i wybiorą wreszcie tę prawdę ;)) Poza tym PR, marketing, polityka i media to jedna wielka ustawka z założenia. I tak jest na całym świecie od wieków.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość