WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
heh

Wydawcy internetowi o zawieszeniu Silesion.pl: duże koszty, a bez ciekawych treści za mała odwiedzalność

heh Czw Kwi 18, 2019 6:34 am

Ajajaaj, jacy wszyscy mądrzy. Tylko sami nie potrafią być tak genialni jak genialnych pouczeń udzielają :)
Awatar użytkownika
Dario

Re: Wydawcy internetowi o zawieszeniu Silesion.pl: duże koszty, a bez ciekawych treści za mała odwiedzalność

Dario Czw Kwi 18, 2019 9:01 am

Kolejny będzie Natemat...
Awatar użytkownika
Pytanie do Tomasza Machały

Re: Wydawcy internetowi o zawieszeniu Silesion.pl: duże koszty, a bez ciekawych treści za mała odwiedzalność

Pytanie do Tomasza Machały Czw Kwi 18, 2019 9:07 am

Tomek Macha, a powiedz jak Twoje przewidywania wzgledem NaTemat?

Kiedy to się złoży? Gaci już nie widze by reklamowali, a jakies powazane marki to wiadomo ze za darmo chodzą, albo za wypozyczenie autka na dobę na testy, wiec no cóż tylko patrzec, az bedzie ciach, oczywiscie jak to w ich stylu, powiedzą, że teraz pracuja dla klienta korporacyjno-instytucjonalnego opracowujac dla niego tajne raporty jak Polityka Insight (po pińcu latach pińciu klientów 5 razy 120 zł miesiecznie)

Yahoo wycofalo sie z polskiej mutacji portalu, MSN nadal gniecie kawalki ale tez tam chyba z jedna osoba natym siedzi, no ale Durczok, Machala to są spece które na pewno zrobią to lepiej niż olbrzmi kapitał zachodni, który właściwie mógłby tu sobie wynajac kogo by chciał.
Awatar użytkownika
chan

chan Czw Kwi 18, 2019 9:16 am

O tym, że będzie to kiepski portal i szybko zniknie można było poznać po zachwalaniu go przez was, gdy powstawał. A to, że pan Durczok nie chce z wami rozmawiać, i że wy niespecjalnie go dopytujecie, to tylko wystawia jemu i wam odpowiednie świadectwo. Z resztą i was już coraz mniej ludzi tutaj odwiedza, bo kto lubi cenzurę i manipulację.
Awatar użytkownika
Eksperci

Eksperci Czw Kwi 18, 2019 9:55 am

Machałą i Mańkowski eksperci od śledztw dziennikarskich :D
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Czw Kwi 18, 2019 10:29 am

lublin112 i spottedlublin to zupełnie inny region Polski.
Awatar użytkownika
Misza

Misza Czw Kwi 18, 2019 10:37 am

Aaaaaaaaahhh (ziewam)
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Czw Kwi 18, 2019 11:42 am

Serwis był słaby, nudny, z fatalnym SEO, z brakiem modelu biznesowego. Do tego dochodzi kontrowersyjny założyciel. No bo jaka marka chce być z nim kojarzona. Reklama na serwisie mogła wyrządzić tylko krzywdę marce. A Pan D. ( nie reklamujmy takich osób) ma bardzo nieczystą przeszłość. Bo niezalezna komisja TVN jednoznacznie potwierdziła zarzuty.
Awatar użytkownika
Tele morele

Tele morele Czw Kwi 18, 2019 12:31 pm

W USA po takiej komisji nikt nie zatrudniłby dziennikarza z takim bagazem. Tak jak w zakompleksionych mediach jeszcze działa czar i magia nazwiska, tak w korporacjach z potężnym obrotem finansowym i budżetem reklamowym juz nie. I do mediów ten trend przyjdzie, ale trzeba poczekać. Po drugie nazwisko nie zrobi biznesu. To dzis za mało, za nazwiskiem musi isc wiedza, a tam tego ewidentnie zabrakło. Tak jak duże korporacje, tak i czytelnik jest coraz mniej zakompleksiony i nie bedzie sie łapał jedynie na znane nazwisko. To za mało w biznesie. Moze w latach’90 taki schemat mógł odpalić, ale nie dzis.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Czw Kwi 18, 2019 1:14 pm

Ktoś kiedyś powiedział że cytuję jest Pan zerem Panie D 😁
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Kwi 18, 2019 1:16 pm

No błagam! Gdzie Lublin a gdzie Aglomeracja Śląska...
Awatar użytkownika
Luqe

Luqe Czw Kwi 18, 2019 1:49 pm

no cóż, byłem na tej imprezie otwarcia. i jako (40) mediowiec od razu powiedziałem, Kamil znalazł bogatych mecenasów. właściwie nazwałem ich nieco inaczej.
pompa taka jakby to był gala satcji tv albo czołowej stacji radiowej anie kolejngo regionalnego portalu.

zastaw sie a postaw się

źle wyskalowany biznes to mało powiedziane. :)
Awatar użytkownika
DC

DC Czw Kwi 18, 2019 2:16 pm

"Luqe" napisał(a): no cóż, byłem na tej imprezie otwarcia. i jako (40) mediowiec od razu powiedziałem, Kamil znalazł bogatych mecenasów. właściwie nazwałem ich nieco inaczej.
pompa taka jakby to był gala satcji tv albo czołowej stacji radiowej anie kolejngo regionalnego portalu.

zastaw sie a postaw się

źle wyskalowany biznes to mało powiedziane.

Kompleksy kompleksy, jeszcze raz kompleksy.
Awatar użytkownika
Realistka

Realistka Czw Kwi 18, 2019 5:33 pm

Buahahahaha bufonowi się zdawało, że drugi tvn otwiera! To tylko świadczy o jego „profesjonalizmie”
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Pią Kwi 19, 2019 1:35 am

Rafal Agnieszczak próbuje wrócić do łask mediów wypowiadając się o czyms o czym nie ma pojęcia i myląc śląskie z Lublinem, to tak jakby pomylić Warszawę z Trójmiastem 😂
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości