[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wydawczyni „Magazynu Rodzinnego” odchodzi z Polska Press. „Nie będę brała udziału w szczuciu ludzi na siebie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Szcz

Re: Wydawczyni „Magazynu Rodzinnego” odchodzi z Polska Press. „Nie będę brała udziału we wzajemnym szczuciu ludzi”

Szcz Śro Sie 04, 2021 3:54 pm

"K" napisał(a): To jest żart? Miałam okazję pracować z tą panią przez szereg lat i albo migała się od pracy, albo była na zwolnieniach lekarskich. W godzinach pracy załatwiała prywatę oraz zajmowała się głównie promowaniem samej siebie. Odchodzi dopiero, gdy zorientowała się, że nie opłaca się jej zostać (ci którzy odeszli, by uniknąć orlenowskiej propagandy zrobili to już dawno).

Też miałam okazję z nią pracować, to jest megababka. Pracowało mi się z nią niesamowicie! Tyle energii, pozytywna i niezwykle pracowita! Wierzę w Ciebie, wiem, ze Twoja przygoda z dziennikarstwem się nie kończy. A może to początek czegoś jeszcze lepszego?
Awatar użytkownika
Ewa

Re: Wydawczyni „Magazynu Rodzinnego” odchodzi z Polska Press. „Nie będę brała udziału we wzajemnym szczuciu ludzi”

Ewa Śro Sie 04, 2021 3:55 pm

Od dawna obserwuje jej rozwój, jestem pełna podziwu i szacunku do odwagi i pracowitości. Trzymam kciuki i nienawisci niezależnie z której strony barykady stanowcze NIE
Awatar użytkownika
Poznańjjjj

Poznańjjjj Śro Sie 18, 2021 12:02 pm

Miałem okazję pracować z tą panią. To do niej podobne. Budowanie własnej postaci przez wypisywanie bzdur. Nie można wierzyć w ani jedno twoje słowo Gabrielo!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości