[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wynik netto Grupy PZU w III kwartale br. wzrósł o 1 proc. rdr do 890 mln zł

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Grażyna

Wynik netto Grupy PZU w III kwartale br. wzrósł o 1 proc. rdr do 890 mln zł

Grażyna Czw Lis 19, 2020 10:00 am

Brawo, brawo. Ufam im, uważam że firma zasługuje i mocno zapracowała na takie wyniki, widać że na szczeblach kierowniczych pracują kompetentni ludzie, którzy odpowiadają na potrzeby klientów.
Awatar użytkownika
Milena

Re: Wynik netto Grupy PZU w III kwartale br. wzrósł o 1 proc. rdr do 890 mln zł

Milena Czw Lis 19, 2020 10:04 am

To naprawdę duży wzrost, patrząc na to, ile zysku zarejestrowała firma. Nie pozostało mi nic innego, jak pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. Sama, od lat jestem wierna PZU (nigdy nie miałam problemów z wypłatą świadczeń, a z innymi firmami to bywało jednak różnie).
Awatar użytkownika
irek

irek Czw Lis 19, 2020 10:15 am

Do przewidzenia było. Oni w sumie od lat nie mają większej konkurencji na rynku. A teraz był bum na te ubezpieczenia. Jak sam się kiedyś będę chciał na życie ubezpieczyć to tylko w PZU.
Awatar użytkownika
Daria

Daria Czw Lis 19, 2020 11:28 am

Taki wynik rzeczywiscie robi wrazenie, sama korzystam z uslug PZU i wiem, ze dobrze wybralam, wcale nie dziwi, ze ludzie maja do tej firmy tak duze zaufanie
Awatar użytkownika
Sonia

Sonia Czw Lis 19, 2020 12:53 pm

Mogą być z siebie dumni! Odkąd pamiętam jestem z PZU i nie żałowałem ani razu, że się zdecydowałem właśnie na nich. Wielkie Gratulacje dla zarządzających, pokazali ile ciężkiej pracy włożyli.
Awatar użytkownika
Sybilla

Sybilla Czw Lis 19, 2020 1:28 pm

Cała moja rodzina od lat czerpie zyski z PZU i nie mamy powodu żeby narzekać na ich działania. Pełna Klasa i profeska, gdyby ktoś się zastanawiał jeszcze nad ich firmą to z całą pewnością będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
Danka

Danka Czw Lis 19, 2020 2:09 pm

Faktycznie jest czego gratulować. Jest sukces zarówno kadry jak i całego zespołu. Gratulacje.
Awatar użytkownika
Malvina

Malvina Czw Lis 19, 2020 8:11 pm

Wynik bardzo dobry. Nawet pomimo problemów z pandemią wynik na plus. To duże osiągnięcie.
Awatar użytkownika
Armstrong

Armstrong Czw Lis 19, 2020 10:41 pm

nie spodziewałem się tak dobrego wyniku patrząc na aktualną tendencje strat w polskich firmach. ale to cieszy, firma się rozwija i daje nadzieję, że nadal będzie robiła to w przyszłości
Awatar użytkownika
Kajtek

Kajtek Pią Lis 20, 2020 10:10 am

dobrze dobrze, oby tak dalej, to wyniki ciezkiej pracy i umiejetnego kierowania firmą, bez watpienia
Awatar użytkownika
Agata

Agata Pią Lis 20, 2020 12:12 pm

To ogromna spółka, w sumie nie wiarygodne że mają tak dobry wynik zważywszy na spadek w sektorze bankowym (Alior, PeKaO). Jeśli sytuacja będzie wyglądała tak na stałym poziomie, to jakie zyski będą mieli po pandemii gdy bankowość wróci na swoje tory, trzeba gratulować.
Awatar użytkownika
milka

milka Pią Lis 20, 2020 8:26 pm

To całkiem dobry wynik, wiadomo - było lepiej, ale patrzmy też na to tak, ze mamy pandemię. Są lockdowny, nie ma lekko. Firmy szybko padają, a PZU ładnie dało sobie radę.
Awatar użytkownika
Tymon

Tymon Pią Lis 20, 2020 8:40 pm

Spoko, spoko, mimo pandemii takie liczny na plus.. pewnie jesteście z siebie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
olga

olga Pią Lis 20, 2020 9:02 pm

Dobrze sobie radzą jak na takie czasy. Budujące i dla innych firm myślę.
Awatar użytkownika
Roxana

Roxana Pią Lis 20, 2020 10:25 pm

Z usług PZU korzystam odkąd pamiętam. Jestem naprawdę zaskoczona, że zarejestrowali taki zysk. To nie lada wyzwanie patrząc na to, z jaką sytuacją musimy radzić sobie wszyscy...
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość