WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekolog

Re: „Wyspa przetrwania” i „Supermodelka Plus Size” nowościami w jesiennej ramówce Polsatu

ekolog Sob Lip 15, 2017 10:32 am

Ciekawe, co na to Greenpeace (Gazprom)?
Awatar użytkownika
G33

Re: „Wyspa przetrwania” i „Supermodelka Plus Size” nowościami w jesiennej ramówce Polsatu

G33 Sob Lip 15, 2017 5:35 pm

Z tymi Kiepskimi do mogli już sobie darować głupkowaty serial promujący patologię
Awatar użytkownika
Al

Al Sob Lip 15, 2017 7:29 pm

Znów jakieś nowe bzdury. Latanie po wyspie i udawanie kretynów. Kolejny sztucznie udramatyzowany gniot, który ma niewiele wspólnego z surwiwalem. Promowanie jury zamiast tzw. modelek. W tym wszystkim Ewa Minge, której coraz bardziej odwala. "Przyjacółki" i scenografia z katalogu Ikea. "Świat wg. Kiepskich", serial z gigantycznym potencjałem. Mógłby się rozwijać i coraz trafniej komentować rzeczywistość
Awatar użytkownika
v

v Sob Lip 15, 2017 8:28 pm

"Nadawcy już jednak teraz prowadzą intensywne prace nad zbliżającą się ramówką oraz powoli ujawniają informacje na temat programów, które zobaczymy jesienią. Co w chwili obecnej wiemy na temat oferty Telewizji Polsat?"

Zredagujcie to bo wstyd
Awatar użytkownika
DW

DW Nie Lip 16, 2017 12:28 pm

A Top Chefa już nie planują? Mam na myśli tego sensownego z kucharzami a nie celematołami.
Awatar użytkownika
Guest55

Guest55 Nie Lip 16, 2017 4:39 pm

Nadchodząca jesień w Polsacie zapowiada się całkiem ciekawie. Dobrze, że TzG dostało w końcu zasłużoną przerwę, na chwile obecną ten format jest już wystarczająco "wyciśnięty". Dużym plusem jest też pojawienie się pierwszego od dłuższego czasu reality show w Polsacie. Oby tylko nie zrobili z niego "drugiego HK". A co do HK - nigdy nie wybaczę im tego że tak zepsuli ten świetny format. Zamiast brać tam kucharzy mających pojęcie o gotowaniu brali osoby co nawet nie umieli poprawnie przyrządzić jajecznicy. Tak samo zepsuli świetnego Top Chefa, wciskając tam gwiazdki i zapraszając jako gości specjalnych Kraśki, Ciupy, Kałamagi itp.
To właśnie brak kulinarnego show będzie największym strzałem w stopę Polsatu, Masterchef w TVN zgarnie wszystko
Awatar użytkownika
Vitek

Vitek Nie Lip 16, 2017 8:01 pm

Bez dwóch zdań jesień tego roku będzie dla polsatu wyglądał dobrze, bo nowe show to były hity za granicą. Do tego polsat pozostawia starsze formaty i seriale.
Awatar użytkownika
Przemek

Przemek Pon Lip 17, 2017 12:17 pm

Faktycznie z tymi kulinarnymi programami to trochę kicha.
Ale widocznie tak wyszło z badań oglądalności - Polsat raczej słabych programów nie trzyma i pewnie taki wybór.
A dwa nowe programy - pierwszy to taka wyspa Robinsona, która akurat bardzo mi się podobała, drugi to szansa dla wszystkich kobiet - przecież nie tylko chudziny mogą być modelkami.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Lip 17, 2017 5:58 pm

Może być ciekawie, a nawet powinno być ciekawie przy tej ramówce Polsatu. Sam nie wiem co to będzie z tą wyspą przetrwania, ale z zapowiedzi mi się to super zapowiada.
Awatar użytkownika
Obierzyświat

Obierzyświat Pon Lip 17, 2017 10:26 pm

Ja to nawet się zastanawiałem czy nie wystartować w eliminacjach :) ale okazało się, że się spóźniłem. Będę musiał obejść się smakiem o obejrzeć program w TV. Szkoda, pewnie będzie kolejna edycja to wtedy już przypilnuje.
Awatar użytkownika
Pucek

Pucek Pią Lip 21, 2017 1:19 pm

Zapowiada się ciekawie. Dwa dość ciekawe show, jakich nie było dawno w telewizji. A supermodelki plus size to chyba w Polsce jeszcze nie było. Odważnie Polsat, ale to może wyjść bardzo ciekawie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości