WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekolog

Re: „Wyspa przetrwania” i „Supermodelka Plus Size” nowościami w jesiennej ramówce Polsatu

ekolog Sob Lip 15, 2017 10:32 am

Ciekawe, co na to Greenpeace (Gazprom)?
Awatar użytkownika
G33

Re: „Wyspa przetrwania” i „Supermodelka Plus Size” nowościami w jesiennej ramówce Polsatu

G33 Sob Lip 15, 2017 5:35 pm

Z tymi Kiepskimi do mogli już sobie darować głupkowaty serial promujący patologię
Awatar użytkownika
Al

Al Sob Lip 15, 2017 7:29 pm

Znów jakieś nowe bzdury. Latanie po wyspie i udawanie kretynów. Kolejny sztucznie udramatyzowany gniot, który ma niewiele wspólnego z surwiwalem. Promowanie jury zamiast tzw. modelek. W tym wszystkim Ewa Minge, której coraz bardziej odwala. "Przyjacółki" i scenografia z katalogu Ikea. "Świat wg. Kiepskich", serial z gigantycznym potencjałem. Mógłby się rozwijać i coraz trafniej komentować rzeczywistość
Awatar użytkownika
v

v Sob Lip 15, 2017 8:28 pm

"Nadawcy już jednak teraz prowadzą intensywne prace nad zbliżającą się ramówką oraz powoli ujawniają informacje na temat programów, które zobaczymy jesienią. Co w chwili obecnej wiemy na temat oferty Telewizji Polsat?"

Zredagujcie to bo wstyd
Awatar użytkownika
DW

DW Nie Lip 16, 2017 12:28 pm

A Top Chefa już nie planują? Mam na myśli tego sensownego z kucharzami a nie celematołami.
Awatar użytkownika
Guest55

Guest55 Nie Lip 16, 2017 4:39 pm

Nadchodząca jesień w Polsacie zapowiada się całkiem ciekawie. Dobrze, że TzG dostało w końcu zasłużoną przerwę, na chwile obecną ten format jest już wystarczająco "wyciśnięty". Dużym plusem jest też pojawienie się pierwszego od dłuższego czasu reality show w Polsacie. Oby tylko nie zrobili z niego "drugiego HK". A co do HK - nigdy nie wybaczę im tego że tak zepsuli ten świetny format. Zamiast brać tam kucharzy mających pojęcie o gotowaniu brali osoby co nawet nie umieli poprawnie przyrządzić jajecznicy. Tak samo zepsuli świetnego Top Chefa, wciskając tam gwiazdki i zapraszając jako gości specjalnych Kraśki, Ciupy, Kałamagi itp.
To właśnie brak kulinarnego show będzie największym strzałem w stopę Polsatu, Masterchef w TVN zgarnie wszystko
Awatar użytkownika
Vitek

Vitek Nie Lip 16, 2017 8:01 pm

Bez dwóch zdań jesień tego roku będzie dla polsatu wyglądał dobrze, bo nowe show to były hity za granicą. Do tego polsat pozostawia starsze formaty i seriale.
Awatar użytkownika
Przemek

Przemek Pon Lip 17, 2017 12:17 pm

Faktycznie z tymi kulinarnymi programami to trochę kicha.
Ale widocznie tak wyszło z badań oglądalności - Polsat raczej słabych programów nie trzyma i pewnie taki wybór.
A dwa nowe programy - pierwszy to taka wyspa Robinsona, która akurat bardzo mi się podobała, drugi to szansa dla wszystkich kobiet - przecież nie tylko chudziny mogą być modelkami.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Lip 17, 2017 5:58 pm

Może być ciekawie, a nawet powinno być ciekawie przy tej ramówce Polsatu. Sam nie wiem co to będzie z tą wyspą przetrwania, ale z zapowiedzi mi się to super zapowiada.
Awatar użytkownika
Obierzyświat

Obierzyświat Pon Lip 17, 2017 10:26 pm

Ja to nawet się zastanawiałem czy nie wystartować w eliminacjach :) ale okazało się, że się spóźniłem. Będę musiał obejść się smakiem o obejrzeć program w TV. Szkoda, pewnie będzie kolejna edycja to wtedy już przypilnuje.
Awatar użytkownika
Pucek

Pucek Pią Lip 21, 2017 1:19 pm

Zapowiada się ciekawie. Dwa dość ciekawe show, jakich nie było dawno w telewizji. A supermodelki plus size to chyba w Polsce jeszcze nie było. Odważnie Polsat, ale to może wyjść bardzo ciekawie.
Awatar użytkownika
Levi

Levi Pon Lip 24, 2017 2:59 pm

Ta awanturnicza przygodówka Wyspa przetrwania to przewiduję, że będzie wielkie show. Fidżi to piękne wyspy więc choćby dla nich warto to reality show będzie oglądać w Polsacie.
Awatar użytkownika
Ojciec Bartosz

Ojciec Bartosz Czw Lip 27, 2017 4:52 pm

Zawsze mi się marzyła podróż na Fidżi, ale nigdy mi nie była ona pisana. Cóż, teraz z Polsatem będę się mógł poczuć tak, jakbym tam był. Zawsze to lepsze doświadczenie niż brak jakiegokolwiek doświadczenia w tym stylu.
Awatar użytkownika
Eugeniusz

Eugeniusz Pią Lip 28, 2017 5:12 pm

Fidżi to piękne okolice, dla nich samych warto będzie program zobaczyć. Za to modelka plus size to bardzo odważny program. Chyba tylko Polsat mógł mieć tyle odwagi, żeby się wyłamać jakoś spod tego dyktatu i terroru promującego anoreksję. Dla mnie super wiadomość!
Awatar użytkownika
Shaza

Shaza Nie Lip 30, 2017 5:45 am

Wyspa zapowiada się interesująco, tym bardziej, że nowe show polsatu będzie leciało w chłodne, jesienne dni. Co do super size to ten program również znajdzie swoich wielu zwolenników szczególnie wśród młodych kobiet, które nie koniecznie są anoreksyczkami.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości