WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sara

Re: Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

Sara Pon Cze 21, 2021 12:08 pm

Dość promocji pustaków! I betonu!
Awatar użytkownika
ssa

Re: Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

ssa Pon Cze 21, 2021 12:35 pm

etat już ma wiec jednak rozgłos jest ważny... co by nie mówili, wazne ze mowia... smutne
Awatar użytkownika
tak pytam

tak pytam Pon Cze 21, 2021 12:59 pm

A ten "Jaś" to ile ma lat, że "Jaś"?
Awatar użytkownika
Wice Hrabia

Wice Hrabia Pon Cze 21, 2021 1:55 pm

"Całe życie marzyłam, żeby zarabiać z pisania" ???

Chyba żyć z pisania, albo zarabiać na pisaniu. Filolog i dziennikarka. JPRL :-)
Awatar użytkownika
eh

eh Pon Cze 21, 2021 4:30 pm

"Wice Hrabia" napisał(a): "Całe życie marzyłam, żeby zarabiać z pisania" ???

Chyba żyć z pisania, albo zarabiać na pisaniu. Filolog i dziennikarka. JPRL

taka pisarka jak dziennikarki i już wiesz dlaczego jest tam gdzie jest :)
Awatar użytkownika
Minki dzióbki pkp

Minki dzióbki pkp Pon Cze 21, 2021 4:44 pm

Ech te jej minki dzióbki w PKP. Może szuka męża jak Edzia od Czarka. Laska nie czuje żenady strzelając sweet fotkę w PKP i to jest wyraz jej inteligencji wlasnie
Awatar użytkownika
Zocha

Zocha Pon Cze 21, 2021 7:16 pm

Ale sobie mentalne dziady poużywały w tych komentarzach, żeby się trochę podbudować. Wasz czas się kończy, a Pani Staśko odwala dobrą robotę. Boicie się, bo czujecie zagrożenie. Nadszedł Wasz zmierzch............
Awatar użytkownika
rtg

rtg Pon Cze 21, 2021 10:30 pm

"Żywoty pustaków", odc. 639
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Cze 22, 2021 8:59 am

Jakoś mnie to nie obchodzi. Niech dalej ludzie walczą ze wszystkim. Niech pojedzie chociażby na Ukrainę czy na Bałkany walczyć z tamta kultura gwa...u. Teraz jak z niczym nie walczysz i nic nie popierasz żadnej akcji, ideologii to jesteś nikim. A ja chce mieć po prostu święty spokój. Zmarnuje życie na walkę z czymś tam a potem i tak umrę.
Awatar użytkownika
Progresywna inaczej

Progresywna inaczej Śro Cze 23, 2021 8:41 am

Martwią ją reakcje kobiet - najwyraźniej myli płeć z intelektem i poglądami.
Wrzuca wpis i burza - no przecież po to wrzuca...
Awatar użytkownika
Maja Sraśko

Maja Sraśko Śro Cze 23, 2021 11:02 am

Ale serio... ktoś w ogóle ją chcę???
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości