WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piłeczkin

Re: Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

Piłeczkin Sob Cze 19, 2021 11:27 am

"julcia" napisał(a): stanowski, to prymitywny kmiot, stśko zaś jest błyskotliwą intelektualistką
czego ten wywiad dowodzi
Cudowne, padłem i brzuch mi pęka ze śmiechu. Buahahahahahah. Ni pysznie , zrobiłaś mi dzień.
Awatar użytkownika
Soso

Re: Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

Soso Sob Cze 19, 2021 11:28 am

Dać jej kamerę i mikrifon do swobodnej wypowiedzi. Skończą się "burze", zostanie żenada a la Jaś Kapela.
Awatar użytkownika
Trindre

Trindre Sob Cze 19, 2021 1:21 pm

Czemu, skoro jest tak mądra i wie wszystko,
NIKT nie chce jej słuchać?
Awatar użytkownika
bredny

bredny Sob Cze 19, 2021 1:54 pm

Głupota ludzka nie zna granic a ta osobom to pokazuhe
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Cze 19, 2021 2:55 pm

"kazik nie żywo" napisał(a):
"Thriller" napisał(a): A Staniewski siedzi i od rana komentarze klepie

Kto to jest Staniewski?

Co to jest komentarz?
Awatar użytkownika
nissin

nissin Sob Cze 19, 2021 5:11 pm

Dlaczego promujecie osobę o walorach intelektualnych Jasia Kapeli? (czyli ciut wyżej pantofelka)
Awatar użytkownika
julcia

julcia Sob Cze 19, 2021 6:45 pm

"Piłeczkin" napisał(a):
"julcia" napisał(a): stanowski, to prymitywny kmiot, stśko zaś jest błyskotliwą intelektualistką
czego ten wywiad dowodzi
Cudowne, padłem i brzuch mi pęka ze śmiechu. Buahahahahahah. Ni pysznie , zrobiłaś mi dzień.

dziękuję o to mi chodziło
Awatar użytkownika
no-patron

no-patron Nie Cze 20, 2021 7:51 am

Stasko znalazla swojbsposo na lans i go konsekwentnie realizuje. jest chamska,glosna,agresywna i wie jakimi haslami zaskarbi sobie feministki i glupie dziewczatka..
Byc moze ma podpisane jakies cyrografy i sie wywiazuje z obowiazkow. Nie ona pierwsza i nie ostatnia,ale trzeba byc swiadomym i takich motywacji,bo w jej czyste serduszko nie uwierze...
Awatar użytkownika
Dogg

Dogg Nie Cze 20, 2021 9:54 am

Trochę mądrzejsza i ładniejsza od Jasia Kapeli, ale tylko trochę.
Awatar użytkownika
ciekawe

ciekawe Nie Cze 20, 2021 10:37 am

Kim jest ta „pani z półprofilu”?
Awatar użytkownika
Koj

Koj Nie Cze 20, 2021 5:40 pm

Żałosne zero ośmieszajace kobiety, nie tylko feministki.
Awatar użytkownika
Bzbzbz

Bzbzbz Nie Cze 20, 2021 9:11 pm

Yyyy a gdzie ma brwi?
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Pon Cze 21, 2021 1:57 am

Co ten Stasiek wie o piwie
Awatar użytkownika
haha

haha Pon Cze 21, 2021 7:23 am

Majko lekarstwo na twoja przypadlosc to wyciąg z f*ta kapeli dwa razy dziennie xD
Awatar użytkownika
Max

Max Pon Cze 21, 2021 9:24 am

Oto wzór głupoty. Dać ją do Sevres!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości