WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Oli

Re: Wystartował "Prince Charming", pierwsze gejowskie reality show. "Dobre tempo, empatyczna prowadząca"

Oli Śro Paź 13, 2021 6:27 pm

Agresywny atak przemysłu LPG na społeczeństwo źle się skończy dla agresorów.
Awatar użytkownika
albinos

Re: Wystartował "Prince Charming", pierwsze gejowskie reality show. "Dobre tempo, empatyczna prowadząca"

albinos Śro Paź 13, 2021 6:40 pm

Nie oglądałem, więc się wypowiem :) Niech każdy kocha i żyje jak chce, ale między akceptacją a afirmacją jest jednak różnica. Nie rozstrzygam, do której kategorii zaliczyć ten program. Dla mnie ok - kto chce niech ogląda,
Awatar użytkownika
albinos

albinos Śro Paź 13, 2021 6:41 pm

Nie oglądałem, więc się wypowiem :) Niech każdy kocha i żyje jak chce, ale między akceptacją a afirmacją jest jednak różnica. Nie rozstrzygam, do której kategorii zaliczyć ten program. Dla mnie ok - kto chce niech ogląda.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Śro Paź 13, 2021 7:19 pm

Ta empatyczna prowadząca, podobnie jak Marcelina Zawadzka, jest umoczona w dziwne interesy.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Paź 13, 2021 8:59 pm

"Prince Charming" powinno zastąpić Hotel Paradise 4
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Śro Paź 13, 2021 9:25 pm

Suuuuperrr!!! Fajnie! I tak ma być!!!
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Śro Paź 13, 2021 10:04 pm

Idźta wy mnie!
Awatar użytkownika
Throwing Muses

Throwing Muses Czw Paź 14, 2021 12:04 pm

nudy, gdyby byly soxy i fist byloby fajnie. Ciekawe czy bedzie fellatio po 5 minutach znajomosci?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Paź 15, 2021 2:52 pm

"Pawel" napisał(a): Oby tylko nie było piór w d...e jak na paradach równości od których odcina się wielu gejów.
byłeś i wdziałeś? Wow! Byłem na kilkunastu, tysiące ludzi nie widziałem. Może daty pomyliłeś i był to np. popis narodowców?
Awatar użytkownika
Aaa

Aaa Sob Paź 30, 2021 2:59 pm

Pieprzona zaraza
Awatar użytkownika
dr J.E.Baka

dr J.E.Baka Sob Paź 30, 2021 10:01 pm

Ale co to za tytuł... W Polsce jesteśmy! Niech będzie no nie wiem "Bądź moją ciągutką" albo "Tęczuchowo". No trochę kreatywności panowie panie oraz them/they thus hokus-pokus.
Awatar użytkownika
trele

trele Nie Paź 31, 2021 1:53 pm

"nie wolno krytykować" - wiadoma rzecz :-) bawi tylko, że ta miłośc jest taka platoniczna tzn. nie wiadomo kto właściwie co lubi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości