WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
k001

YouTube ostrzega Radio Maryja: kazanie abp. Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie” szerzy nienawiść

k001 Wto Sie 06, 2019 8:23 am

Myślę, że zamiast czyste powietrze Pan Solorz powinien wesprzeć Ojca Dyrektora i uruchomić coś w rodzaju YouTube, bo jak tak dalej pójdzie niedługo kanał tego radia na tym portalu wyleci.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: YouTube ostrzega Radio Maryja: kazanie abp. Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie” szerzy nienawiść

rozbawiony socjalistami z piSSu Wto Sie 06, 2019 8:30 am

Efekty klauzuli sumienia potwierdzonej przez mgr-kucharkę Jarosława.
Zapędzili się w kozi róg socjaliści.
To miłe.
Awatar użytkownika
Oli

Re: YouTube ostrzega Radio Maryja: kazanie abp. Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie” szerzy nienawiść

Oli Wto Sie 06, 2019 8:35 am

Niedługo tęczowa rewolucja zacznie pożerac własne dzieci, będzie wesoło...
Awatar użytkownika
qar

qar Wto Sie 06, 2019 8:41 am

tu nie ma co ostrzegać tylko z automatu blokować te debilizmy żeby się syf nie rozprzestrzeniał.
Awatar użytkownika
pisiomoher

pisiomoher Wto Sie 06, 2019 8:43 am

Cenzura,totalna cenzura, jeszcze bardziej niż za komuny...
Awatar użytkownika
poPO

poPO Wto Sie 06, 2019 8:57 am

Nie wychwalasz Lgtb to zwolnią cię z pracy, zhejtują, zablokują w social mediach i bardzo by chcieli wsadzać do więzienia. Zaczyna być groźnie.
Awatar użytkownika
Moherokomuch

Moherokomuch Wto Sie 06, 2019 9:22 am

"pisiomoher" napisał(a): Cenzura,totalna cenzura, jeszcze bardziej niż za komuny...
Jaka cenzura!!?? Naucz się człowieku odróżniać wolność słowa od przyzwolenia na szerzenie języka nienawiści. Wolność słowa nie oznacza, że można mówić to co się chce. A jeśli tak, to znaczy że "Polskie obozy koncentracyjne" są bezpodstawnie zwalczane.
Awatar użytkownika
qar

qar Wto Sie 06, 2019 9:37 am

nie wchodzą komentarze
Awatar użytkownika
Janek

Janek Wto Sie 06, 2019 9:41 am

Wielki szacunek dla arcybiskupa Jędraszewskiego. Powiedział głosno to o czym myśli większość społeczeństwa.
Awatar użytkownika
qar

qar Wto Sie 06, 2019 9:53 am

"Janek" napisał(a): Wielki szacunek dla arcybiskupa Jędraszewskiego. Powiedział głosno to o czym myśli większość społeczeństwa.
w

Gdyby Wojtyła z Macharskim wstali z grobów to by go na kopach wygonili z Krakowa. Wstyd dla miasta.
Awatar użytkownika
Dziadek wspomina

Dziadek wspomina Wto Sie 06, 2019 9:53 am

Ludzie mają prawo głosić swe poglądy - nawet te najgłupsze i kontrowersyjne. Tym niemniej gdy przesadzą powinni być pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem, a nie przed wyrocznią YT. Ta wszechobecna cenzura którą najlepiej widać na YT, to początek zmian - te świnie chcą komunizmu tylko w "pozornie demokratycznym" totalitaryzmie.
Awatar użytkownika
fix

fix Wto Sie 06, 2019 9:56 am

"k001" napisał(a): Myślę, że zamiast czyste powietrze Pan Solorz powinien wesprzeć Ojca Dyrektora i uruchomić coś w rodzaju YouTube, bo jak tak dalej pójdzie niedługo kanał tego radia na tym portalu wyleci.

0jciec Much0mor dozbiera jeszcze nieco grosza z ministerstw i swojego Jutuba założy.
Awatar użytkownika
A.P.

A.P. Wto Sie 06, 2019 9:56 am

Proponuję masowo zgłaszać film, ja zrobiłem to z kilku kont :-)
Awatar użytkownika
eryk

eryk Wto Sie 06, 2019 9:59 am

"A.P." napisał(a): Proponuję masowo zgłaszać film, ja zrobiłem to z kilku kont

konfident
Awatar użytkownika
star

star Wto Sie 06, 2019 10:00 am

"eryk" napisał(a):
"A.P." napisał(a): Proponuję masowo zgłaszać film, ja zrobiłem to z kilku kont

konfident

ależ skąd, sygnalista.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości