WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marza

Z Eurozetu odchodzi dyrektor marketingu oraz dwie menadżerki z biura reklamy

marza Czw Lis 28, 2019 9:43 am

Cooooooo???!!!! Justyna tylko Ty byłaś osia tego studia! Tylko dla Ciebie i do Ciebie tam przychodziłam to Ty wtajemniczałaś i uczylas mnie produkcji, lektorzy mogli przyjść wszędzie, studio mogło być każde ale żadne nie miało Ciebie a to Ty byłaś jego życiem❤️
Awatar użytkownika
asia

Re: Z Eurozetu odchodzi dyrektor marketingu oraz dwie menadżerki z biura reklamy

asia Czw Lis 28, 2019 9:43 am

Nie wierzę?! 🤬🤬🤬To Studio, to Justyna Wojtkowska, dla której... i dzięki której i z którą zawsze się chciało chcieć 😘😘, zawsze z przyjemnością i zawsze z uśmiechem... ech... Justyna, pisz, dzwon, kawa, wino...
Awatar użytkownika
@

Re: Z Eurozetu odchodzi dyrektor marketingu oraz dwie menadżerki z biura reklamy

@ Czw Lis 28, 2019 9:52 am

To nie koniec wylotu Żur@wi.
Awatar użytkownika
Szkoda

Szkoda Czw Lis 28, 2019 9:58 am

Szkoda i tyle. Aga twoje pojawienie się w stęchłej i starej firmie było jak powiew czegoś zupełnie innego, ciekawszego i nowego. Zbudowałaś fajny zespół, skończyłaś z dziadostwem i bylejakością, które królowało tam od lat. Szkoda!
Awatar użytkownika
Gwóźdź programu

Gwóźdź programu Czw Lis 28, 2019 10:25 am

A jednak reklamowanie stacji radiowych trumienką w końcu pogrzebało plany na przyszłość.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Czw Lis 28, 2019 10:31 am

Pani Szozda i tak długo prześlizgała się ze swoim brakiem kompetencji. Szybciej się z nia rozstawano.
Awatar użytkownika
Aga

Aga Czw Lis 28, 2019 10:38 am

Skończyła się parodia promocji i ich pseudo specjalistów.
Awatar użytkownika
Pogrom

Pogrom Czw Lis 28, 2019 10:47 am

Tych pseudospecj@listów jest tam jeszcze całkiem sporo.
Awatar użytkownika
KK

KK Czw Lis 28, 2019 10:49 am

Miałam szczęście pracować z Agnieszką Szozdą w innej firmie, powiem tak: po Zetce jakaś inna firma zyska teraz mega specjalistę. Powodzenia, Aga!
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Czw Lis 28, 2019 10:53 am

Powiem tak, jakoś się nie zabijają bo od 2 lat szuka roboty i chodzi na spotkania. Świat jest mały...
Awatar użytkownika
Aśka

Aśka Czw Lis 28, 2019 11:10 am

oj "pani nie mam czasu" Tarasiuk....
Awatar użytkownika
Pytanie

Pytanie Czw Lis 28, 2019 12:45 pm

Odchodzą czy zostały zwolnione?
Awatar użytkownika
Szklany sufit

Szklany sufit Czw Lis 28, 2019 1:34 pm

Zwolnili prawie same kobiety. Wolą tolerować kolesiów wraz z kolesiami kolesiów.
Awatar użytkownika
Dżery

Dżery Czw Lis 28, 2019 5:42 pm

Rewolucja zjada własne dzieci
Awatar użytkownika
_kott_

_kott_ Czw Lis 28, 2019 5:53 pm

"marza" napisał(a): Cooooooo???!!!! Justyna tylko Ty byłaś osia tego studia! Tylko dla Ciebie i do Ciebie tam przychodziłam to Ty wtajemniczałaś i uczylas mnie produkcji, lektorzy mogli przyjść wszędzie, studio mogło być każde ale żadne nie miało Ciebie a to Ty byłaś jego życiem❤️
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość