WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hehe

Re: Z Radia 357 znika jeden z jego twórców - Tomasz Michniewicz. „Rezygnuję z żalem”

hehe Pon Wrz 05, 2022 2:27 pm

fajnie w tym radyjku tw bera
Awatar użytkownika
halyna

Re: Z Radia 357 znika jeden z jego twórców - Tomasz Michniewicz. „Rezygnuję z żalem”

halyna Pon Wrz 05, 2022 3:05 pm

"czapkins" napisał(a): Po prostu za mało enerdżi...

:-))))))))))
Awatar użytkownika
wujaszek Niania

wujaszek Niania Pon Wrz 05, 2022 3:11 pm

"Prawda cię wyzwoli Marek" napisał(a): . PS. Czy pan Marek już przeprosił?

Też jestem tego ciekaw.

"Gilu... to wirusujemy! Prawie jest OK, Jestem w niebie zrzuc na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperow. Wchodza do top 30 Mortas i Morrissey.

Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadly). I to tyled zmian na dziś... DZieki - M"

"Bart... poproszę Fisz Emade na 20 i na 30 Morrissey, bo szkoda zyby wypadl po tygodniu. Reszta mniej wiecej..." -

"Bart... poprosze o drobne zmiany:

Jelonek na 15
Fisz Emade Tworzywo na 25
Ania Rusowicz nowosc,
wyrzuc prosze Bolesne strzaly w serce

I to by bylo na tyle".

"Bartek... wrzucmu tego Beniamina na 30, a za tydzien lista bez emisji (TOP) i wtedy wypadnie. Bo inaczej sie go nie pozbedziemy...
Kolejnosc w nawiasach, poczekalnia - jak wyjdzie. W razie czego - dzwon... M"
Awatar użytkownika
Darek

Darek Pon Wrz 05, 2022 3:14 pm

"wujaszek Niania" napisał(a):
"Prawda cię wyzwoli Marek" napisał(a): . PS. Czy pan Marek już przeprosił?

Też jestem tego ciekaw.

"Gilu... to wirusujemy! Prawie jest OK, Jestem w niebie zrzuc na 20 miejsce. Wywal Lao Che i Traperow. Wchodza do top 30 Mortas i Morrissey.

Na 50 wstaw Kozakiewicza (zamiast Podsiadly). I to tyled zmian na dziś... DZieki - M"

"Bart... poproszę Fisz Emade na 20 i na 30 Morrissey, bo szkoda zyby wypadl po tygodniu. Reszta mniej wiecej..." -

Jelonek na 15
Ania Rusowicz nowosc,

I to by bylo na tyle".

"Bartek... wrzucmu tego Beniamina na 30, a za tydzien lista bez emisji (TOP) i wtedy wypadnie. Bo inaczej sie go nie pozbedziemy...

Przepraszam ten kto to piszę to ma jakieś "haluny" albo się naoglądał Twin Peaks-a trochę późno w nocy i teraz majaczy .........
Awatar użytkownika
Majel

Majel Pon Wrz 05, 2022 3:26 pm

Żadna strata. To jeden z tych, dla których audycja była playlista przeplatana zdaniem lub dwoma... Żenada... Mogę sobie tidala włączyć ale radia słucham żeby poza muzyka było równiez słowo... Adieu panie Michniewicz, bez zalu
Awatar użytkownika
Hania

Hania Pon Wrz 05, 2022 4:20 pm

"Amator gruszek " napisał(a): Dlaczego nie mogę opublikować komentarza o Niedźwiedziu? Ktoś z portalu wirusuje? Dlaczego blokowane są automatycznie komentarze zawierające nazwę soczystego gatunku gruszek? Dla ułatwienia dodam, ze nazwa zaczyna się od BE, kończy na RA.

Stary weź zobacz czy już dostałeś swój przydział pyłu znaczy węgla z Kongo a porządnych ludzi to zostaw w spokoju
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Wrz 05, 2022 4:29 pm

Żegnam beż zalu
Awatar użytkownika
gosc

gosc Pon Wrz 05, 2022 4:30 pm

moze i dobrze..,ma jakas wredna facjate.Tylko to w mediach ma. To wszystko sa jakies inwerty:(
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pon Wrz 05, 2022 5:15 pm

"Modry" napisał(a):
"PJ" napisał(a): ach ten ciechan wszedzie miesza

Co to jest ,,ciechan" ?

Podejrzewam, że jakiś starożytny kamień czy beton...
Awatar użytkownika
Gal

Gal Pon Wrz 05, 2022 5:17 pm

"Fan serialu "Komisarz Mama"" napisał(a): Oho, radiowęzeł się sypie.

W Twojej fabryce? Och, jakże mi przykro...
Awatar użytkownika
Zapoznam się z chęcią

Zapoznam się z chęcią Pon Wrz 05, 2022 7:33 pm

Co p. Michniewicz sądzi o wirusowych praktykach Niedźwieckiego? Gdzie znajdę wypowiedź?

Jelonek na 15
Ania Rusowicz nowosc,

I to by bylo na tyle".

Awatar użytkownika
jak

jak Wto Wrz 06, 2022 9:37 am

A czy słuchacze patroni też dostają jakieś udziały?
Awatar użytkownika
its84

its84 Wto Wrz 06, 2022 9:52 am

Pod wpływem, różne pomysły do głowy przychodzą i takim tworem jest RNŚ i 357, a gdy przychodzi otrzeźwienie, to głowa boli i co ja tu robię. A po za tym, czym te stacje się różnią od 3, chyba tylko hejtem i nazwiskami, bo przez trzy dni słuchałem kolejno RNŚ, 357,Trójki i tylko 357 się wyróżniło na +, RNŚ to beton, a trójka hybryda, dla wszystkich i dla nikogo.
Awatar użytkownika
Bubu

Bubu Wto Wrz 06, 2022 5:23 pm

"Michał 2" napisał(a): Bardzo szkoda, to jeden z niewielu programów pod które ustawiam plan dnia.

Trudno jednak porównać sytuację Michniewicza z Daga - Michniewicz sam podjął podjął decyzję i poinformował z wyprzedzeniem a Daga dostała na twarz informację, że ma spadać...
Daga Gregorowicz nie bedzie już miała Kiribati?
Awatar użytkownika
Albandi

Albandi Wto Wrz 06, 2022 6:38 pm

Wielka szkoda uwielbiam audycje p. Tomka świetna muzyka trochę się obawiałem że tak się stanie no ale cóż dzięki wielkie za to co było
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości