[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Z TVN24 na Zanzibar. Katarzyna Werner: "To politycy zepsuli mój zawód i mam im to za złe"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qwerty

Re: Z TVN24 na Zanzibar. Katarzyna Werner: "To politycy zepsuli mój zawód i mam im to za złe"

Qwerty Sob Lip 17, 2021 12:58 pm

To dziennikarze sami zepsuli swoją profesje. Dlatego od 2007 roku nie param się tym "zawodem". I rano mogę w lustrze spokojnie popatrzeć sobie w twarz.
Awatar użytkownika
Hdhshshshs

Re: Z TVN24 na Zanzibar. Katarzyna Werner: "To politycy zepsuli mój zawód i mam im to za złe"

Hdhshshshs Sob Lip 17, 2021 1:01 pm

Chyba interes się słabo kręci skoro tak rozpaczliwie szuka reklamy
Awatar użytkownika
Szkoda slow

Szkoda slow Sob Lip 17, 2021 1:17 pm

Czyżby wszyscy polscy celebryci już Panią odwiedzili?!
Zobaczyli, że to prymitywna afrykańska dziura i więcej przyjadą.
Trzeba się teraz przenieść do Tajlandii albo na Bali.
Znów będzie można zachwalać że to jest raj na ziemi. I naciągać frajerów....
Awatar użytkownika
Szaman

Szaman Sob Lip 17, 2021 1:25 pm

Jest takie powiedzenie że najgorszy ptak nie sra w swoje gniazdo. Widać pani Werner nie zna
Awatar użytkownika
henio

henio Sob Lip 17, 2021 1:39 pm

"Szaman" napisał(a): Jest takie powiedzenie że najgorszy ptak nie sra w swoje gniazdo. Widać pani Werner nie zna
Mogę cię osrać jak chcesz polaczku
Awatar użytkownika
Rio

Rio Sob Lip 17, 2021 1:41 pm

Pie...lenie. To właściciele mediów zepsuli wszystko (politycy w państwowych, biznesmeni w prywatnych). A wielu dziennikarzy chętnie dało się zepsuć.
Awatar użytkownika
a

a Sob Lip 17, 2021 3:30 pm

i jakoś pani wyzwolonej silnej kobiecie dziennikarce nie przeszkadza stosunek do kobiet w islamie???? No proszę jaka odważna i jak odważnie siedzi cicho.
Awatar użytkownika
Gdh

Gdh Sob Lip 17, 2021 4:07 pm

Nie.miala.urody do tv ale teraz to już masakra jak się zapuscila
Awatar użytkownika
Luciferanus

Luciferanus Sob Lip 17, 2021 6:17 pm

Kryptoreklama biznesu Pani Werner. Idzie słabo. Tvn nie pomoże?
Awatar użytkownika
zaz

zaz Sob Lip 17, 2021 6:58 pm

Pani sprzedawała bełkot i nic nie zrozumiała cóz TVN taki sam muł jak TVP
Awatar użytkownika
KBN na maksa

KBN na maksa Sob Lip 17, 2021 8:21 pm

Kaśka, olewaj komentarze debili, którzy są mega zakompleksionym towarzystwem. U nas na firmie jest jeden taki wydawca programu którego jedynym osiągnięciem jest lizanie d...y pisslandii......... Teraz awansował do głównej tuby propagandowej, czuje się tam jak ryba w wodzie, bo ma na wszystko wywalone. Trzymaj się dziewczyno....
Awatar użytkownika
Seba

Seba Sob Lip 17, 2021 9:52 pm

Interes na Zanzibarze może się słabo kręcić, gdyż kolega po fachu z redakcji, kupił hoteli kilka i jak sam mówił, zaprasza celebrytów co turnus, oni mają wakacje za frajer, tylko prostować muszą. Ja mam coś, ty masz coś, ale moje kontakto z frajerow pełniejsze jest
Awatar użytkownika
Seba

Seba Sob Lip 17, 2021 9:58 pm

Panią Kasię cenilem od TVP Poznań, później był upadek, teraz są art6kuly za wakacje.
Konkurencje w Zanzibarze ma sporą.
Portal pisze o TVN24 a ktoś wakacje za darmową reklamę przytulil
Awatar użytkownika
edek miszczek

edek miszczek Sob Lip 17, 2021 11:03 pm

klan zanzibar......... wszystko jasne
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Nie Lip 18, 2021 10:11 am

A kiedyś pracowała w "Wiadomościach" TVP. Jakieś 16-17 lat temu razem z Agatą Dzikowską.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 95 gości