[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Z TVN24 na Zanzibar. Katarzyna Werner: "To politycy zepsuli mój zawód i mam im to za złe"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wujo

Re: Z TVN24 na Zanzibar. Katarzyna Werner: "To politycy zepsuli mój zawód i mam im to za złe"

Wujo Sob Lip 17, 2021 7:16 am

Kasiu nie martw się. Nie będą chcieli żebyś wróciła.
Awatar użytkownika
Lilka

Re: Z TVN24 na Zanzibar. Katarzyna Werner: "To politycy zepsuli mój zawód i mam im to za złe"

Lilka Sob Lip 17, 2021 7:23 am

Nie, droga pani, to dziennikarze zepsuli swój zawód wchodząc w role propagandystów i stając się klakierami polityków.
Awatar użytkownika
Zenon

Zenon Sob Lip 17, 2021 7:52 am

Pani Katarzyno, media zostały zepsute tylko i wyłącznie przez samych dziennikarzy. W media całkowicie zagubiła się zwykła uczciwa informacja, za to rozpanoszyła się polityką i to bardzo niskich lotów. Jednak najgorsze co robią dziennikarze(czy jeszcze oni są dziennikarzami?) zamiast rozmowy/wywiadu trwa zwykłe ujadanie. Niestety ale rodzime media to zaklęte rewiru obciachu.
Awatar użytkownika
Mayi

Mayi Sob Lip 17, 2021 8:08 am

Następna. Jak politycy mogli zepsuć zawód dziennikarza...
No co to za myślenie. Zero refleksji. Moim zdaniem największym grzechem dziennikarstwa, oprócz oczywiście braku . i pisaniu pod linie programowa danej gazety, portalu czy stacji jest wyolbrzymianie przegrzewanie i wyplaszczanie tematów. Dziennikarze chcą żeby sie oglądało ale zamiast dawać ciekawe tematy to te nieciekawe starają się rozbudować do granic absurdu.Jednocześnie newsy przedstawiają tylko z jednego punktu widzenia bez szerszej perspektywy
Awatar użytkownika
Seba

Seba Sob Lip 17, 2021 8:20 am

Media w Polsce to uczepienie się kilku tematów i walkowane ich przez cały boże dzien
Awatar użytkownika
Minna

Minna Sob Lip 17, 2021 8:47 am

- plotki jako wiarygodne źródło informacji - czyli tak jak na Woronicza.
Awatar użytkownika
omujborze

omujborze Sob Lip 17, 2021 8:56 am

Kaśka, jakie masz prawo do określania siebie dziennikarką tvn24? Wyrzucasz z siebie bzdury, zupełnie niezgodne ani z poglądami osób w stacji, ani z polityką firmy. Zrozum w końcu, że ten pociąg już dla ciebie odjechał. Skoro tak pozamykałaś, jak twierdzisz SAMA, wszystkie drzwi, to przestań już promować się firma, która nie ma z tobą nic wspólnego.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Sob Lip 17, 2021 9:15 am

widać że pokazywanie że stać mnie na luksus i chwalenie się tym .to styl dziennikarzy tej stacji . może czas zrozumieć że jest to ogromna przesada do spora liczba ludzi w kraju niema takich dochodów i powoduje to niechęć i odrazą .
Awatar użytkownika
Haha

Haha Sob Lip 17, 2021 9:23 am

Drewniana pani byla
Awatar użytkownika
Omg

Omg Sob Lip 17, 2021 9:37 am

Z przykrością stwierdzam że albo słońce pani zaszkodziło albo rytuały szamańskie bo takich bzdur dawno nie czytałem. Kobieta odpaliła w kosmos
Awatar użytkownika
Karolina

Karolina Sob Lip 17, 2021 10:37 am

Wszystkiego najlepszego p. Katarzyno. A tv zepsuli dziennikarze, szukając wciąż tylko taniej sensacji, a polityków by posłuchać jak się "gryzą" bez merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
niestety

niestety Sob Lip 17, 2021 11:16 am

POlitycy zepsuli nie tylko jej zawód, ale całą tvn…
Awatar użytkownika
;-)

;-) Sob Lip 17, 2021 11:20 am

"Minna " napisał(a): - plotki jako wiarygodne źródło informacji - czyli tak jak na Woronicza.

Na Wiertniczej nie ma żadnuch źródeł, są tylko „wiarygodne” fejki
Awatar użytkownika
edy

edy Sob Lip 17, 2021 11:52 am

Otwarcie się na Afrykę, jestem za, ale Polacy, jako odbiorcy telewizji chyba wolą oglądać kolejne newsy z "ogródka sąsiada".
Awatar użytkownika
Teczka

Teczka Sob Lip 17, 2021 11:57 am

Bardzo nienawistne są komentarze tutaj. Nie chcę się w nie wpisywać, ale zgodzę się, że to media same się zepsuły. Polityka i Warszawa uznawane są za najważniejsze na świecie, tymczasem dla normalnego człowieka z Radomia czy Zagrodna są one gdzieś hen hen w hierarchii
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 79 gości