WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
goryl

Za 25 mln zł CBA kupiło system inwigilacji Pegasus, ale nie chce przyznać czy go używa. „Nie kupiono go w celach testowych”

goryl Pią Sie 30, 2019 6:58 am

Hyhy fajnie... będą nas śledzić tak? A jak podajemy przy rejestracji prywatne dane FB to nikomu to nie przeszkadza:)
Awatar użytkownika
marketer

Re: Za 25 mln zł CBA kupiło system inwigilacji Pegasus, ale nie chce przyznać czy go używa. „Nie kupiono go w celach testowych”

marketer Pią Sie 30, 2019 6:58 am

Na pierwszy ogien poszly telefony opozycji i kazdego kto podskakuje PiS.
Awatar użytkownika
arek

Re: Za 25 mln zł CBA kupiło system inwigilacji Pegasus, ale nie chce przyznać czy go używa. „Nie kupiono go w celach testowych”

arek Pią Sie 30, 2019 6:58 am

Po każdej władzy jest inna która chętnie by wykorzystała taki fakt gdyby miał miejsce. Więc oni wiedzą że kiedyś ktoś sprawdzi jak używali tych narzędzi.
Awatar użytkownika
pati

pati Pią Sie 30, 2019 7:07 am

Obejrzyjcie sobie swoje aktywności w Google maps. Każdy krok, każde logowanie. Sami nawet nie wiecie ile o Was można się dowiedzieć. 😉
Awatar użytkownika
damian

damian Pią Sie 30, 2019 7:26 am

"goryl" napisał(a): Hyhy fajnie... będą nas śledzić tak? A jak podajemy przy rejestracji prywatne dane FB to nikomu to nie przeszkadza:)

nie widzisz różnicy? Ludzie tylko szukają okazji aby scedować myślenie na innych - jak się okazuje.
Awatar użytkownika
grey

grey Pią Sie 30, 2019 7:27 am

dane na fejsie, zwykle i tak gow..o warte, podajesz z WŁASNEJ woli. Dostęp do twoich rozmow, zdjęć, sms, banku itp. ma Kaczor bez twojej wiedzy i zgody. Nie widzisz różnicy?!?!
Awatar użytkownika
Sapi

Sapi Pią Sie 30, 2019 8:58 am

Fejs, smartfony z netem, Twitter, karty kredytowe, kamery na każdym rogu, i ktoś tu boi się inwigilacji? Hahaha dla
Awatar użytkownika
TS

TS Pią Sie 30, 2019 8:59 am

Informacja sprzed 2 lat. Brawo!
Awatar użytkownika
SF

SF Pią Sie 30, 2019 9:03 am

Groźni przestepcy gospodarczy zazwyczaj nie lansują się na FB, poza może tymi najgłupszymi. Rozmawiaja przez foniki z Java, Symbianem, czy Blackberry jeszcze bez Androida. Po to yankesi wykonczyli europejska konkurencje, aby wszedzie oferowac swoje systemy i narzedzia do nich. Najwiekszym zagrozeniem dla prywatnosci jest Google, ich system i uslugi.
Awatar użytkownika
tst

tst Pią Sie 30, 2019 9:56 am

Ojej ojej, przecież o Pegasusie było wiadomo od dawna. Teraz się głośno zrobiło bo TVN puścił reportaż. Mało rzetelny zresztą reportaż.
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Sie 30, 2019 10:08 am

Nie zdziwię się jeżeli system służy do inwigilacji niewygodnych osób, by potem informować płatnych trolli o kochankach, chorobach, dzieciach i dalszej rodzinie. Rząd ostatnio regularnie pokazuje że wykorzysta wszelkie organy państwa do osiągnięcia własnych (czytaj partii PiS) celów.
Awatar użytkownika
och ja

och ja Pią Sie 30, 2019 10:20 am

Coraz bardziej zaciska się pętla inwigilacji na naszej szyi. Uważacie, że inwigilacja zwykłych obywateli zbawi świat albo poprawi nastroje wśród podsłuchiwanych rodaków? Osobiście mam całkowitą awersję dot. inwigilacji drugiego człowieka, nie tra.wi.e nadmiernych zakazów, sankcji i innych ograniczeń - to zatrzymuje rozwój społeczny oraz kulturowy. Niedługo jak u K.im.a będziemy w rządku stać na baczność podczas pochodów faraona.

Wybaczcie kropki ale coraz bardziej cenzurują wypowiedzi
Awatar użytkownika
kerberos

kerberos Pią Sie 30, 2019 2:42 pm

"pati" napisał(a): Obejrzyjcie sobie swoje aktywności w Google maps. Każdy krok, każde logowanie. Sami nawet nie wiecie ile o Was można się dowiedzieć. 😉

Nie mów tego głośno ;)
Dodam ze google nagrywa tez losowo otoczenie z telefonu, kilka takich nagrań znalazłem u siebie na koncie :)
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Sie 30, 2019 11:09 pm

"och ja" napisał(a): Coraz bardziej zaciska się pętla inwigilacji na naszej szyi. Uważacie, że inwigilacja zwykłych obywateli zbawi świat albo poprawi nastroje wśród podsłuchiwanych rodaków? Osobiście mam całkowitą awersję dot. inwigilacji drugiego człowieka, nie tra.wi.e nadmiernych zakazów, sankcji i innych ograniczeń - to zatrzymuje rozwój społeczny oraz kulturowy. Niedługo jak u K.im.a będziemy w rządku stać na baczność podczas pochodów faraona.

Wybaczcie kropki ale coraz bardziej cenzurują wypowiedzi

Mi ostatnio nie zamieszczało komentarza zaczynającego się od słowa "dawno".
Awatar użytkownika
ja sie cieszę

ja sie cieszę Sob Sie 31, 2019 12:31 am

Rzeczywiście służba specjalna 38 milionowego państwa sąsiada Rosji nie ma prawa dysponować takimi narzędziami.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość