WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Light

Re: Założyciel Soku z Buraka prowadzi dla warszawskiego ratusza profile w social media. Dąbrowa: niech mi ktoś pokaże jego hejterski wpis

Light Wto Wrz 24, 2019 10:34 am

Co ma prokuratura do tego? Jeśli ktoś uważa że został pomówiony, proces cywilny, droga wolna.

Art 212 KK nie kodeks cywilny dla przypomnienia. Sądy jakoś nie dopatrzyły się ostatnio satyry u Ziemkiewicza czy Piekary jak ich skazywały z tego go paragrafu .
Awatar użytkownika
Light

Re: Założyciel Soku z Buraka prowadzi dla warszawskiego ratusza profile w social media. Dąbrowa: niech mi ktoś pokaże jego hejterski wpis

Light Wto Wrz 24, 2019 10:42 am

"do walter" napisał(a): dokładnie taka sama hipokryzja jest z drugiej strony, niczym się nie różnią! Niczym.

Polecam sprawdzić samemu strony FB jak "Żelazną logike" czy "Lemingopedię" drugiej strony które pokazują hipokryzję totalnych. Są one tak udokumentowane że cytowani sami siebie ośmieszają, bez wyrywania z kontekstu, inwektyw czy fejków.
Rożnica w merytoryczności jest zasadnicza.
Awatar użytkownika
Prezes Jarek

Prezes Jarek Wto Wrz 24, 2019 10:49 am

Patrząc na zlot PIS-owskich trolli to "Sok z Buraka" jest bardzo skuteczny i dobrze opisuje obecnie rządzących nieudaczników.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Wrz 24, 2019 11:15 am

"jaś" napisał(a): Dąbrowa naprawdę był prezesem Polskiego Radia??? Trudno uwierzyć...
tak , tak. Takie tam kadry były. I są (np. Mann).
Awatar użytkownika
koko

koko Wto Wrz 24, 2019 11:33 am

"lol" napisał(a): Cezary Gmyz pisze.......... ubaw po pachy buuuuuuuhahahahahahahahaha

Wystarczy Cezary Gmyz i jest ubaw :-))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
Light

Light Wto Wrz 24, 2019 11:49 am

Ogórek przypomniała dziś jak Sok przypisał jej w maju wymyśloną wypowiedź o ofiarach księży i rozpętał na nią hejt .
Ale rozumiem że to hejt prywatny i sie nie liczy...
A zaraz, zaraz czy Piebiak też nieoficjalnie i w ramach satyry wspierał hejterke ???
Awatar użytkownika
Light

Light Wto Wrz 24, 2019 3:55 pm

"proszę pokazać mi choćby jeden hejterski wpis tego pana na warszawskich stronach."

Pokrętne. Pan Trybuś o ile pamiętam co opublikował grafikę z nożem i Kaczyńskim też prywatnie a nie służbowo i został za to zawieszony. Wiec skoro wiadomo ze Sok nie jest anonimy a Kozak udzielił wywiadu NaTemat to po wpadkach z fejkami które generują hejt może należałoby przypomnieć co już zostało powiedziane przy tamtej okazji w sprawie hejtu : "Nie akceptujemy takich zachowań, także w mediach społecznościowych.(...) urzędnik, a w tym przypadku pracownik instytucji kultury reprezentuje nie tylko siebie, ale przede wszystkim dobre imię urzędu" - przekazał Trzaskowski w komunikacie prasowym.
Awatar użytkownika
Redakcja

Redakcja Wto Wrz 24, 2019 4:30 pm

Pisiory mają swoja prażoną cebulę i nagroda złotego Goebbelsa, gdzie sami wypisują kłamstwa i manipulacje - jak się wypomni to cię blokują.
Awatar użytkownika
rozbawiony

rozbawiony Wto Wrz 24, 2019 4:38 pm

Widać że po aferze w ministerstwie hejtu, pisiory nie mogą się otrząsnąć i szukają, szukają, tylko ciągle to "kapiszony" :lol
Awatar użytkownika
Light

Light Wto Wrz 24, 2019 4:43 pm

"Redakcja" napisał(a): Pisiory mają swoja prażoną cebulę i nagroda złotego Goebbelsa, gdzie sami wypisują kłamstwa i manipulacje - jak się wypomni to cię blokują.

Jak znasz jakieś hejterskie fejki z Cebuli i Złotego Goebbelsa jak te z Soku albo coś o ich finansowaniu to dawaj je tu może coś przegapiłem.
Awatar użytkownika
Lilly from the valley

Lilly from the valley Śro Wrz 25, 2019 11:00 am

tacy goście jak ten z buraka czy czerwońcy z TVP nie powinni nigdy być zatrudniani na posadach opłacanych przez podatników
Awatar użytkownika
Karol

Karol Śro Paź 02, 2019 2:17 pm

"Redakcja" napisał(a): Pisiory mają swoja prażoną cebulę i nagroda złotego Goebbelsa, gdzie sami wypisują kłamstwa i manipulacje - jak się wypomni to cię blokują.

Ciekawe w takim razie nie sprawdziłeś ani jednej sprawy wykrytej przez Nagrodę złotego Goebbelsa, bo oni każdą sprawę opisują tyloma źródłami, że trudno zaprzeczyć. I te źródła to nie są to jakieś "prawicowe stronki", bo bardzo często coś wychodzi w powiązaniu z artykułami z archiwum Wyborczej czy Reczpospolitej...
Awatar użytkownika
Karol

Karol Śro Paź 02, 2019 2:19 pm

"Light" napisał(a):

Jak znasz jakieś hejterskie fejki z Cebuli i Złotego Goebbelsa jak te z Soku albo coś o ich finansowaniu to dawaj je tu może coś przegapiłem.

NZG łatwo może zanegować jedynie imbecyl, bo przeciwieństwie do troll stronek, oni bazują na powszechnie dostępnych źródłach, których nie zaneguje średnio ogarnięty człowiek. Nawet wyborca PO się zastanowi, gdy źródłem jest wyborcza, polskathetimes, wprost, czy poważne media zagraniczne.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości