WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lolik
 

Zbigniew Benbenek: 2,4 mld zł pakiet kontrolny TVN to bardzo dobra cena

lolik Wto Mar 17, 2015 10:17 am

Time Warner nie był żadnym faworytem, bo to najbardziej skąpy ze wszystkich oferentów a jak widać p.Benbenek podobnie jak w TVN myśli o pieniądzach a nie o Widzach - takie myślenie skończy się klapą
To co Scripps oferuje u siebie nie pasuje do naszego rynku... Ameryka to inny kraj dlatego nie rozumiem ich determinacji.
Awatar użytkownika
Twój nick
 

Re: Zbigniew Benbenek: 2,4 mld zł pakiet kontrolny TVN to bardzo dobra cena

Twój nick Czw Mar 19, 2015 6:11 pm

Kapitalizacja giełdowa TVN to 6 mld zł. Cena zaoferowana, plus dług w euro to ok. 6 mld zł. Więc nie jest to żadne mistrzostwo świata, tylko cena rynkowa. Spora cześć akcji to zastaw pod obligacje.
Awatar użytkownika
przytarabanił benbenek hihihi
 

Re: Zbigniew Benbenek: 2,4 mld zł pakiet kontrolny TVN to bardzo dobra cena

przytarabanił benbenek hihihi Pią Mar 20, 2015 8:10 pm

Taka wiedza prezesa bembenka o rynku telewizyjnym na pewno nie przyniesie sukcesów jego firmie medialnej ZPR, oj nie przyniesie. Pomówmy zatem o hali zdjęciowej , szumnie nazywanej przez pracowników ZPR studiem ...kilka bardzo niskich pomieszczeń usytuowanych w warszawie przy ruchliwym skrzyżowaniu Fieldorfa i Wał miedzyszyński z bezpośrednim sąsiedztwem kościoła - to trzeba mieć głowę na taką lokalizację buuuhaaahaaa. Wszak to idealne miejsce na studio!!! co godzina dzwony z kościoła , ciężarówki dudnią ...ale na szczęście w tym "studiu" nie ma nikogo kompetentnego kto by zwracał na to uwagę :-) Nie zwraca się też uwagi na brak zabezpieczenia technicznego - no taki np. prąd ! nikt nie pomyślał o obwodach na dźwięk i światło oddzielnie ! jak zapalimy lampy to jest brum na dźwięku - czemu? hmmm? pewnie wie prezes skoro nie zatrudnił kogoś kto by to wiedział! Brak odpowiedniego sprzętu do nagrania jakiegokolwiek programu bez problemu - np. program dla PoloTV który można zrobić w 2 dni, robi się 4dni...bo co chwilę coś nie działa, czegoś nie ma, ktoś zapomniał, ktoś nie wiedział! To jest mistrzostwo planowania, organizowania, zarabiania i robienia telewizji!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 104 gości