WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Greg

Re: Zbigniew Urbański w ogniu krytyki za wykorzystywanie obcych treści. „To nie inspiracja, to kopiuj - wklej”

Greg Wto Paź 22, 2019 2:24 pm

Dziennikarz??? Doświadczenie???
Awatar użytkownika
Aspargian

Re: Zbigniew Urbański w ogniu krytyki za wykorzystywanie obcych treści. „To nie inspiracja, to kopiuj - wklej”

Aspargian Wto Paź 22, 2019 2:47 pm

Recenzje?
Dawno w wymienionych portalach nie widziałem żadnej.

A często widzę przepisane teksty z działów PR, rzekomo pisane przez dziennikarzy, zachwalające urządzenia i przemilczające wady.
Oczywiście oznaczone jako recenzje.
Awatar użytkownika
zed

zed Wto Paź 22, 2019 2:48 pm

"rozżalony" napisał(a): Wiecie co, zrobił głupotę. Przyznał się.Przeprosił. Nie wiem czego oczekują bohaterowie tego artykułu. Samospalenia?

Na początek powinien zwrócić im to, co zarobił na ich pracy.
Awatar użytkownika
eee

eee Wto Paź 22, 2019 2:53 pm

nigdy nie oglądałem jego filmów, bo widac było, że facet się męczy i nie ma o tym pojecia. zawsze sprawiał wrażenie lektora, a nie autora. równie dobrze mógłby opowiadać o gotowaniu albo astrofizyce. szukał sposobu na życie po zakończeniu kariery w Policji, ale przecenił swoje możliwości.
Awatar użytkownika
jiokuy

jiokuy Wto Paź 22, 2019 2:57 pm

Najbardziej bawi oburzenie innych z branży. "recenzje" piszą im działy PR samsunga, hujajweja itd. Bagno.
Awatar użytkownika
hujiji

hujiji Wto Paź 22, 2019 3:00 pm

"Aspargian" napisał(a): Recenzje?
Dawno w wymienionych portalach nie widziałem żadnej.

A często widzę przepisane teksty z działów PR, rzekomo pisane przez dziennikarzy, zachwalające urządzenia i przemilczające wady.
Oczywiście oznaczone jako recenzje.

Na jednym z oburzających się portalików wprost kiedyś było w tekście, że powstał przy wspólpracy z PR Samsunga i na moją uwagę, że to żart z czytelnika dostałem bana. ;)
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Paź 22, 2019 4:01 pm

"zed" napisał(a):
"rozżalony" napisał(a): Wiecie co, zrobił głupotę. Przyznał się.Przeprosił. Nie wiem czego oczekują bohaterowie tego artykułu. Samospalenia?

Na początek powinien zwrócić im to, co zarobił na ich pracy.

Nie wiem, czy znasz realia tej branży, ale jeśli nie, to powiem Ci, że dosłownie ułamek procenta zarabia. Reszta pisze te pierdoły za to, że firma zabierze na targi do Vegas czy Barcelony, albo że dostanie się 10 telefonów - pięć dla rodziny i pięć na Allegro. Oczywiście pod stołem.
Awatar użytkownika
hahhaa

hahhaa Wto Paź 22, 2019 4:11 pm

"Lelo" napisał(a): niesamowite - najbardziej skorumpowana branzunia, gdzie redakcje jezdzace na zaproszenie producentow sprzetow na rozne wycieczki po swiecie obuzaja sie, ze ktos im podprowadzil te . teksty. Zabawnr

bingo :-))))))))))))
Awatar użytkownika
@Piotr

@Piotr Wto Paź 22, 2019 8:04 pm

Żebyś się nie przeliczył. Znam co najmniej jeden portal z pogranicza nowych technologii, który sam za wszystko płaci, choć nie zarabia kokosów. A jeśli go nie stać na wyjazd, to po prostu nie jedzie.

Tak więc nie generalizuj, bo, jak widzisz, może się okazać, że jednak nie znasz tej branży.
Awatar użytkownika
adsas

adsas Wto Paź 22, 2019 10:17 pm

Najbardziej żenujące jest w tym, że cytował Antyweba i Spiderweba i ich "recenzje" :D :D LOLz
Awatar użytkownika
bart

bart Czw Paź 24, 2019 6:08 am

"eee" napisał(a): nigdy nie oglądałem jego filmów, bo widac było, że facet się męczy i nie ma o tym pojecia. zawsze sprawiał wrażenie lektora, a nie autora. równie dobrze mógłby opowiadać o gotowaniu albo astrofizyce. szukał sposobu na życie po zakończeniu kariery w Policji, ale przecenił swoje możliwości.
100 % racji. Ten Urbański deklamował i gestykulował w reckach jakby tłumaczył filmy dla niewidomych. Zero konkretów. Na Youtube jest kilku świetnych testerów smartfonów (nie bedę ich reklamował). Chłopaki około 30-tki, a pasję i wiedzę czuć na milę.
Awatar użytkownika
PanS

PanS Sob Paź 26, 2019 7:49 am

Nie oszukujmy sie, ale nic odkrywczego nie da sie opowiedzieć o współczesnych smarfonach. Oglądam kilku jutubertow technologicznych i każdy mówi to samo.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości