WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
do Pana Kazimierz

Re: Zbigniew Zegler poprowadzi audycje „Muzyczna Jedynka”, „Tu jest muzyka” i „Muzyka nocą”

do Pana Kazimierz Wto Sty 29, 2019 9:13 am

Wyjdź głupcze.
Awatar użytkownika
Kan Pazimierz

Re: Zbigniew Zegler poprowadzi audycje „Muzyczna Jedynka”, „Tu jest muzyka” i „Muzyka nocą”

Kan Pazimierz Wto Sty 29, 2019 9:25 am

"do Pana Kazimierz" napisał(a): Wyjdź głupcze.

Ale proszę nie obrażać ludzi, których intelekt Pana przerasta. To nie wypada.
Awatar użytkownika
kupiiiwa

kupiiiwa Wto Sty 29, 2019 9:30 am

Zdradził Zetkę z Jedynką. Nie życzę mu powodzenia.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Wto Sty 29, 2019 11:19 am

Czy Polskie Radio, które ma cztery anteny centralne (plus piąte gadane Polskie Radio 24) oraz 17 anten lokalnych nie szkoli własnych dziennikarzy muzycznych? Żeby jeszcze p. Zegler to był jakiś as mikrofonu lub Mozart zarządzania radiem, ale ani jednym, ani drugim nie jest. Przyłożył rękę do zjazdu notowań Jedynki jako szef muzyczny przy dyrektorze-nieboraku Dąbrowie, brzęczał metalem po nocach w Jedynce, miał kłopoty z polszczyzną za dnia, przeprowadzając wywiady. Nawet przy zachowaniu zwykłej ludzkiej życzliwości czy choćby neutralności trudno znaleźć dobre strony decyzji o ponownym zatrudnieniu p. Zeglera w Jedynce.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Sty 29, 2019 11:27 am

Czyli powrót do Jedynki. Może i dobrze że wrócił bo nie poradził sobie w radiu zet.
Awatar użytkownika
Języczek

Języczek Wto Sty 29, 2019 2:05 pm

Bardzo dobrze. Wracają wartościowi ludzie.
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Wto Sty 29, 2019 2:23 pm

Wczorajszy program Zeglera bardzo udany, a wyniki słuchalności w radiu które gra 30? 35% muzyki są raczej skutkiem działania ścisłego kierownictwa a nie jednego redaktorka czy nawet i całej redakcji
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Wto Sty 29, 2019 2:38 pm

Dla mnie pozytywnie :)
Awatar użytkownika
Milena

Milena Wto Sty 29, 2019 5:07 pm

Rządy nowego dyrektora muzycznego jedynki
To dziwne, że szefem muzycznym anteny została osoba otwarcie popierająca PO w poprzednich wyborach samorządowych w Lublinie a nawet w tej kampanii uczestnicząca.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Sty 29, 2019 8:14 pm

Wraca z Meloradia (dawne Radio Zet Gold). Brakuje jeszcze powrotu Małgosi Kościelniak, Stephane Włodarczyka i ew. Izy Żukowskiej.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Sty 30, 2019 12:24 am

"Gość X" napisał(a): Wraca z Meloradia (dawne Radio Zet Gold). Brakuje jeszcze powrotu Małgosi Kościelniak, Stephane Włodarczyka i ew. Izy Żukowskiej.

Zbigniew Zegler nie prowadził audycji w Meloradiu. Prowadził za to audycje w Radiu ZET Gold.
Awatar użytkownika
Ech

Ech Sob Lut 02, 2019 10:14 pm

Facet zna się na muzyce, tylko, że dla mnie publiczne radio nie powinno być dla skoczków, ale dla pasjonatów, którym się chce robić coś znacznie więcej niż bycie prezenterem (tj. czasami być wręcz wbrew nurtowi anteny - są jeszcze tacy redaktorzy, np. Ossowski w Dwójce i Trójce)... A w tym przypadku trochę czasu w Jedynce, później robota u jednego z majorsów (jedna z 3 największych korporacji fonograficznych), później trochę czasu w radiu komercyjnym itd. Dla mnie to już pan od grania tego, co ma być grane u pracodawcy... Może być i disco polo, jak antena zmieni profil...
Awatar użytkownika
Marcin S.

Marcin S. Pon Lut 11, 2019 11:08 am

"Ech" napisał(a): Facet zna się na muzyce, tylko, że dla mnie publiczne radio nie powinno być dla skoczków, ale dla pasjonatów, którym się chce robić coś znacznie więcej niż bycie prezenterem (tj. czasami być wręcz wbrew nurtowi anteny - są jeszcze tacy redaktorzy, np. Ossowski w Dwójce i Trójce)... A w tym przypadku trochę czasu w Jedynce, później robota u jednego z majorsów (jedna z 3 największych korporacji fonograficznych), później trochę czasu w radiu komercyjnym itd. Dla mnie to już pan od grania tego, co ma być grane u pracodawcy... Może być i disco polo, jak antena zmieni profil...

Jak większość osób, które tu piszą, znam Zbyszka Zeglera, ale nie zwolnił mnie z pracy, ani nie był dla mnie niemiły przez parę lat naszej znajomości. A to że wymagał ode mnie ciężkiej pracy i zaangażowania wcale mi nie przeszkadzało. Nie napiszę więc o nim "skoczek", "karierowicz", "redaktorek", czy "gościu/ facet/ typ". Za to zauważę, że powyższy opis to po prostu charakterystyka profesjonalisty. Z zaznaczeniem, że absolutnie nie wyobrażam go sobie prezentującego disco polo :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości