[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zenek Martyniuk w letniej kampanii sklepów MediaMarkt (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wonny

Re: Zenek Martyniuk w letniej kampanii sklepów MediaMarkt (wideo)

Wonny Pią Lip 03, 2020 1:05 pm

było już "nie dla idiotów" - spłoszyło to sporą grupę klientów, którzy uznali, że sklep nie jest dla nich... to teraz trzeba odzyskać tych spłoszonych. Mannem się nie udało, to trzeba uderzyć do suwerena - odebrać 500+ z pomocą pana Zenona. Dobre posunięcie.
Awatar użytkownika
sad

sad Pią Lip 03, 2020 5:39 pm

No i można wymyślić reklamę głupszą niż dotychczas :D
Awatar użytkownika
Mkl

Mkl Pią Lip 03, 2020 7:23 pm

Właśnie kupiłem produkt u konkurencji mimo, że jest droższy. Nie chcę być obsługiwany przez firmę dla której twarzą jest gość nie umiejący śpiewać ale za to będący „elitą„ (sic!)
Jaka elyta taki sklep...
Awatar użytkownika
Joanna O-J

Joanna O-J Sob Lip 04, 2020 12:19 am

Czy ta pani Ewelina piątek z marketingu ma choć odrobinę mózgu? Ja z całą pewnością Z powodu tej reklamy będę bojkotować media markt i nie mam zamiaru robić tam zakupów. Reklama z zenkiem obraża mnie jako konsumenta, żenująca do granic możliwości.
Awatar użytkownika
DziwnyGienek

DziwnyGienek Sob Lip 04, 2020 6:22 pm

Markety zlokalizowane z reguły w największych miastach, a więc teoretycznie w skupiskach z większą awersją do disco-polo. Nie spodziewałbym się takiej akcji po tej sieci sklepów, co innego Euro czy MediaExpert, które mają masę salonów w miasteczkach powiatowych i od lat robili dosyć irytujące kampanie. Niemniej nie bardzo wierzę, że obecność celebrytów ma znaczący wpływ na sprzedaż.
Awatar użytkownika
niemce

niemce Wto Lip 07, 2020 1:15 pm

Wywalili bańkę żeby wytrzepać kase, bo ciagle dostawcom mówią, że mają problemy, więc nie płacą. Co za ruch. Kapitał nie ma znaczenia
Awatar użytkownika
ceznie

ceznie Czw Lip 09, 2020 1:14 pm

To już jest dno !!!!!!!!
Awatar użytkownika
ceznie

ceznie Czw Lip 09, 2020 1:15 pm

To już jest dno !!!!!!!!
Awatar użytkownika
KB66

KB66 Pią Lip 10, 2020 12:55 pm

No to wszystko jasne, dzięki zenkowi przestanę robić zakupy w media Markt. Ta reklama to masakra.
Awatar użytkownika
Justyna

Justyna Sob Lip 11, 2020 4:15 pm

Reklama jeszcze bardziej irytująca niż "włączone niskie ceny" Media Expertu. Kompletnie mi zbrzydły te "oczy zielone" przez te nieudana reklamę.
Awatar użytkownika
eddy

eddy Sob Lip 18, 2020 8:56 am

wezcie tego gamonia z tv bo mnie cofa
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Sob Lip 18, 2020 12:43 pm

Nic Bardziej przygnebiającego w radiu nie może być niż ta reklama Martynuika a mi by było WSTYD wziąść za 34 s. bełkotu czy Ble blania bo to nie jest żaden król chyba samozwaniec ani piosenkarz jak to stwierdziła Pani E. Zapendowska. Pieniądze sa Potrzebne żłobkom przedszkolom , szkoły na podstawowe potrzeby je potrzebują Więc dzieci mogły zaśpiewać i Na Pewno by to wyszło Dużo Ładniej i dla ucha Miłe a nie to bleblanie to jest porazka dla tego sklepu. Moi znajomi sa oburzeni takim Nieprzemyslanym Zmarnotrawieniem pieniędzy któr ten sklep zarobił na klientach Ale Najważniejsze jest To że Wiele ludzi nie pujdzie do Media sklepu już na zakupy by być atakowanym towarem który w danym dniu trzeba wciskać klientom, a Martyniuka kto słucha to nawet nie Leżało koło spiewu,, zresztą martyniuk kiedyś w wywiadzie Tv stwierdził że Nie może słuchać się w tv czy ....a ludziom to bleeeblanie wciska ja zaraz przełączam program jak słysze akcent Tragedia
Awatar użytkownika
Antyreklama

Antyreklama Nie Lip 19, 2020 8:03 pm

Efekt wręcz odwrotny! To jest antyreklama!
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pią Lip 24, 2020 2:27 pm

Anulowałam zamówienie w media mark :-)
Awatar użytkownika
Ewelina

Ewelina Pią Lip 24, 2020 2:29 pm

Przesłanie tej reklamy jest czytelne: Media Mark - sklep dla idiotów :-(
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości