[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
INTERNET WRZE

Re: Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

INTERNET WRZE Pon Lip 06, 2020 2:09 pm

Niemiecka firma zamiast choć odrobinę pomóc Polsce to CAŁY CZAS DOSTAWCOM OPOWIADAJĄ ŻE MAJĄ KŁOPOTY I NIE PŁACĄ , ALE BAŃKĘ WYDAC NA SKOMPROMITOWANEGO ZENKA - PROSZE BARDZO. CIEKAWE ILE WRÓCIŁO DO ZLECENIODAWCÓW? Szacuję, że po stówce to każdy strateg przytulił. TYTUS był tańszy, więc skąd brac kase na życie?
Awatar użytkownika
Robi

Re: Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

Robi Pon Lip 06, 2020 8:35 pm

Totalna porażka, jak się tylko zaczyna zaraz przełączam kanał. Beczenie taki.😱
Awatar użytkownika
EK

EK Wto Lip 07, 2020 10:04 am

Nie da się słuchać tej reklamy. Bardzo dziwna decyzja. Czy chodzi o wywołanie negatywnych emocji? - cel osiągnięty, ale nie zachęca do zakupów w sklepie.
Awatar użytkownika
obserwator nieba

obserwator nieba Wto Lip 07, 2020 12:08 pm

w Trójce i Antyradiu tez to gooovno leci.
Awatar użytkownika
reklamoDAWCA

reklamoDAWCA Wto Lip 07, 2020 7:00 pm

Każdy może być Zenkiem Martyniukiem, w reklamie w 2032r zapisy trwają
Awatar użytkownika
Radek

Radek Śro Lip 08, 2020 4:03 pm

Dramat muszę zmieniać stację słuchając tej reklamy. Na pewno odpuszczam sobie zakupy w media markt
Awatar użytkownika
Aaa

Aaa Pią Lip 10, 2020 10:37 am

Czysta masakra nie da się tego słychać
W radiu co 15minut ta reklama rzygać się chce już tym
Awatar użytkownika
qq

qq Pią Lip 10, 2020 4:36 pm

Krótko mówiąc, żenada. Równie dobrze mógł wystąpić "pad", on takie same farmazony głosi i to przecież nie dla idiotów
Awatar użytkownika
ryjek

ryjek Pon Lip 13, 2020 9:35 am

każdy ma prawo wyboru - zenek jako towarzysz moich zakupów , to dla mnie nieakceptowalne , nic tam już nie kupię
Awatar użytkownika
jprld

jprld Czw Lip 16, 2020 3:48 pm

nie da się tego ku** słuchać. Tak się upodlić to tylko on potrafi
Awatar użytkownika
Florian

Florian Czw Lip 16, 2020 6:25 pm

W pracy ostatnimi czasy cały czas słucham RMF FM, ale ta reklama sprawiła, że wróciłem do Spotify i na razie dobrze mi z tym :)
Awatar użytkownika
klient

klient Czw Lip 16, 2020 7:56 pm

Puki piękny beczący jak stara koza Zenek M.będzie w media Markt, nie będę do tego marketu przychodził i nie robił tam zakupu.Jest gwiazdą TVPisu niech tam idzie i robi karierę.
Awatar użytkownika
Abra

Abra Sob Lip 18, 2020 8:24 pm

Masakra poniżej godności taka reklama jak ja zobaczyłam przestraszyłam się ta głupotą
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pon Lip 20, 2020 4:14 pm

Straciliscie mnie jako klijenta...
Jak widze Zenka zmieniam kanal,
Do waszego sklepu juz napewno nie wejde...
Zenada
Awatar użytkownika
Lolinka

Lolinka Czw Lip 23, 2020 9:00 pm

To już koniec świata jak można takiego kluskojada bez dykcji brać do
przedszkolno poziomowej reklamy aż za okrągły milion
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości