[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aga

Re: Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

Aga Czw Lip 23, 2020 9:41 pm

Zniechęca mnie jako klienta, nie mogę tego słuchać!
Awatar użytkownika
Beata

Re: Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

Beata Pią Lip 24, 2020 10:27 am

Jak można upaść tak nisko, aby do reklamy wziąć kogoś kto ma kluchy w gębie.
Ale: jaki kraj , taka reklama? Żenada, nie da się tego słuchać.
Awatar użytkownika
muza

muza Pią Lip 24, 2020 10:31 am

"Ewa" napisał(a): Co to kuzwa znaczy "moralnie wątpliwy " nie podoba się to nie patrz
Jesteś żenująca jak ta reklama. i wcale4 tego nie oglądam, ale leci na każdym paśmie, więc słyszę. Żenaaaaaaada !!!!!!
Awatar użytkownika
Janek

Janek Sob Lip 25, 2020 1:12 pm

Nie można radia już słuchać, nie kupować w media markt
Awatar użytkownika
wkurzony

wkurzony Pon Lip 27, 2020 7:46 am

nękanie beczącym Zenkiem w tv i w radiu na wielu stacjach co 15 minut to powinno być karane, za to nękanie już nic nie kupie w tych sklepach
nawet gdyby za półdarmo sprzedawali.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Lip 30, 2020 12:23 pm

Generalnie to tu zajrzałem bo spradzałem jaki sklep się tak reklamuje żeby przypadkiem do niego nie wdepnąć - a akurat się wybieram na zakupy bo ubierałem kilkanaście kafli na elektronikę foto i audio. Nie mam TV, a jak w radio słyszę słowo ZENEK to przełączam - stąd nawet nie wiedziałem który sklep reklamuję.
Awatar użytkownika
Kii

Kii Pon Sie 10, 2020 8:43 pm

Żenada. Już nie wejdę do tego sklepu
Awatar użytkownika
Arti

Arti Pią Sie 28, 2020 4:52 pm

Większej kompromitacji to już nie mogliście wymyśleć, Tego się nie da słuchać,
Awatar użytkownika
Arti

Arti Pią Sie 28, 2020 4:52 pm

Większej kompromitacji to już nie mogliście wymyśleć, Tego się nie da słuchać,
Awatar użytkownika
Dick 41

Dick 41 Sob Wrz 12, 2020 6:44 pm

W zachodnich reklamach najczęściej do reklamowania wyrobów wybierane są osoby o miłym ,niskim głosie spokojnie przedstawiające zalety towarów. A u nas najczęściej słychać wrzaskliwe wydzieranie się i podkreślanie głównie ceny . Jest to wkurzające a efektem jest zniechęcenie do kupienia czego kolejek.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości