[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

widz555 Sob Lip 04, 2020 12:49 am

Jaki target, tacy trubadurzy. Pan beczy jak ta owca w reklamie.
Awatar użytkownika
DW

Re: Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

DW Sob Lip 04, 2020 3:30 am

Parafrazując: Media Markt - jednak dla idiotów.
Awatar użytkownika
e43

Re: Zenek Martyniuk w reklamie MediaMarkt. "Stawia na maksymalne uproszczenie przekazu"

e43 Sob Lip 04, 2020 4:54 am

W następnej reklamie synuś Zenka będzie rozwałał telewizory.
Awatar użytkownika
Irek

Irek Sob Lip 04, 2020 7:41 am

żenadaaaaaaa reklama
Awatar użytkownika
Manek

Manek Sob Lip 04, 2020 7:41 am

oglądać nie idzie fałszuje reklamie
Awatar użytkownika
tomek_ef

tomek_ef Sob Lip 04, 2020 8:42 am

Kogo Zenek promuje
tam ja nie kupuję.
Awatar użytkownika
tralala

tralala Sob Lip 04, 2020 10:32 am

Mnie Zenek kojarzy się z partyjnym zapiewajłą i odeszła mi ochota na zakupy w MM. No ale spece pewnie wiedzą lepiej.
Awatar użytkownika
Romero

Romero Sob Lip 04, 2020 11:20 am

Myślałem, że wcześniejsze reklamy prostsze już nie mogą być, ale skoro Zenek to uprości swoją osobą to ja im wierzę.
Awatar użytkownika
Majkk

Majkk Sob Lip 04, 2020 12:34 pm

Otóż nie, reklama się bardzo nie podoba, jest żenująca to się nawet nie rymuje co on tam "śpiewa".
Awatar użytkownika
Daria

Daria Sob Lip 04, 2020 1:16 pm

Spot pasowałby do kampanii dojarek, roztrząsaczy lub taniej chińskiej, jednorazowej elektroniki.
Awatar użytkownika
Tymoteusz

Tymoteusz Sob Lip 04, 2020 1:27 pm

"e43" napisał(a): W następnej reklamie synuś Zenka będzie rozwałał telewizory.
XDDDDDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
reklamiara

reklamiara Sob Lip 04, 2020 1:34 pm

O, znowu „panel” z samymi ekspertami płci męskiej
Awatar użytkownika
pisowski idiota

pisowski idiota Sob Lip 04, 2020 3:09 pm

Hańba. Żeby nasz narodowy artysta, gwiazdor narodowej telewizji występował za kasę dla NIEMIECKIEJ firmy, której celem jest tylko i wyłącznie wyciąganie pieniędzy od konsumentów. Wstyd!
Awatar użytkownika
dr Strosmeier

dr Strosmeier Sob Lip 04, 2020 3:34 pm

"MediaMarkt - nie dla idiotów" Zenek Martyniuk w Media Markt. Ergo - kto nie słucha Zenka, ten idiota!!!:)))))) I jak się teraz czujecie "Jewropejczyki pełnom gembom"? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
dr Strosmeier

dr Strosmeier Sob Lip 04, 2020 3:36 pm

"Manek" napisał(a): oglądać nie idzie fałszuje reklamie
"Idzie" to się do wujka Staszka po widły, do przerzucania gnoju. Oglądać, to "nie mogę", "nie dam rady", "nie sposób". Cieszę się, że mogłem pomóc miłośnikowi Kultury Wysokiej!:)))))))))))))))
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości