WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wlad

„Zenek” nie został królem Walentynek. Tomasz Raczek: TVP musi się jeszcze dużo nauczyć

wlad Sob Lut 22, 2020 10:07 am

ZENEK- 241 tys widzów na otwarciu. BOHEMIAN RAPSODY - 197,5 tys na otwarciu. Nie wiedziałem że film o QUEEN będzie taką klapą.
Awatar użytkownika
remek

Re: „Zenek” nie został królem Walentynek. Tomasz Raczek: TVP musi się jeszcze dużo nauczyć

remek Sob Lut 22, 2020 10:07 am

Nie dziwie sie. Dno dna i dwa metry mułu.
Awatar użytkownika
aqq

Re: „Zenek” nie został królem Walentynek. Tomasz Raczek: TVP musi się jeszcze dużo nauczyć

aqq Sob Lut 22, 2020 10:42 am

"remek" napisał(a): Nie dziwie sie. Dno dna i dwa metry mułu.

Sienieznam, nie widziałem, ale się wypowiem.
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Sob Lut 22, 2020 10:43 am

"wlad" napisał(a): ZENEK- 241 tys widzów na otwarciu. BOHEMIAN RAPSODY - 197,5 tys na otwarciu. Nie wiedziałem że film o QUEEN będzie taką klapą.

Nie martw się, ,,Zenek" i tak nie będzie miał więcej niż ,,Bohemian Rhapsody" na całym świecie. :lol:
Awatar użytkownika
To jest news

To jest news Sob Lut 22, 2020 11:01 am

Lider Bayer Fukk
Awatar użytkownika
To jest news

To jest news Sob Lut 22, 2020 11:05 am

Lider Bayer Full niejaki Świerzyński, będzie wykonywał piosenkę w kampanii Dudy, tekst już gotowy. I ten sam Świerzyński przegrał kilka spraw związanych z zawłaszczeniem cudzych tekstów oraz kompozycji i podpisaniem ich jako jego autorstwa. Plus inne numery tej gwiazdy, o których w branży jest głośno. Tak więc wolę już chyba Zenka niż Świerzego ściemniacza.
Awatar użytkownika
111111

111111 Sob Lut 22, 2020 11:31 am

"wlad" napisał(a): ZENEK- 241 tys widzów na otwarciu. BOHEMIAN RAPSODY - 197,5 tys na otwarciu. Nie wiedziałem że film o QUEEN będzie taką klapą.
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Sob Lut 22, 2020 11:32 am

Przy tak nachalnej reklamie TVP to rzeczywiście klapa
Awatar użytkownika
dds

dds Sob Lut 22, 2020 12:31 pm

dobry film, polecam
Awatar użytkownika
Polo

Polo Sob Lut 22, 2020 6:21 pm

To Bohemian Rapsody tez miało premierę w walentynki i taka dętą promocję w TVP?
Awatar użytkownika
Głęboka Myśl

Głęboka Myśl Sob Lut 22, 2020 7:24 pm

Umierajcie na nowotwory żeby Kurski mógł produkować gnioty. Wiwat Populizm i Socjotechnika!
Awatar użytkownika
wlad

wlad Sob Lut 22, 2020 7:56 pm

"Polo" napisał(a):

To Bohemian Rapsody tez miało premierę w walentynki i taka dętą promocję w TVP?
To QUEEN potrzebuje reklamy ? :)) Przeciez TVP kurskiego NIKT nie ogląda :)
Awatar użytkownika
Mac

Mac Sob Lut 22, 2020 8:47 pm

Pan Jacek Kurski? Fajnie, że się Pan tak angażuje. Czekam na jakiś błyskotliwy wpis o wyniku Zenka na IMDb: 1,2 gwiazdki na 10 możliwych, druga njagorsza ocena w historii. Jak by Pan to skomentował?
Awatar użytkownika
wlad

wlad Sob Lut 22, 2020 9:56 pm

"Mac" napisał(a):

Pan Jacek Kurski? Fajnie, że się Pan tak angażuje. Czekam na jakiś błyskotliwy wpis o wyniku Zenka na IMDb: 1,2 gwiazdki na 10 możliwych, druga njagorsza ocena w historii. Jak by Pan to skomentował?
Nie jest mi przykro, że nie jestem żadnym kurskim, bo obaj są wyjątkowo nieciekawi, jednak poproszony o komentarz odpowiem. Otóż wpis nie dotyczy oceny filmu, który mało co mnie obchodzi, tylko wypowiedzi tzw "ekspertów" . Jeśli wynik filmu na poziomie 240 tys. uważają za słaby, to jak ocenią film o frekwencji 190 tys ? Zwracam uwagę: QUEEN jest gwiazdą światowego formatu, absolutną legendą o wieloletniej karierze. I proszę mi nie mówić że TVP wygrywało promocją i walentynkami, bo jak porównamy środki na promocję BH: kampanie o zasięgu światowym, budżecie światowym, zachodnią reżyserię i umiejętności kręcenia filmu, to budżet zenka odpowiada kosztowi prądu i napojów chłodzących na planie fimowym BH. Co tu porównywać ? Niech więc eksperci wytłumaczą, jak to jest że 240 tys zenka przy budżecie TVP to porażka, a 190 tys BH, filmu o gigantycznym budżecie i gigantycznej oglądalności na świecie, to sukces.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Sob Lut 22, 2020 10:04 pm

"wlad" napisał(a):
"Mac" napisał(a):

Nie jest mi przykro, że nie jestem żadnym kurskim, bo obaj są wyjątkowo nieciekawi, jednak poproszony o komentarz odpowiem. Otóż wpis nie dotyczy oceny filmu, który mało co mnie obchodzi, tylko wypowiedzi tzw "ekspertów" . Jeśli wynik filmu na poziomie 240 tys. uważają za słaby, to jak ocenią film o frekwencji 190 tys ? Zwracam uwagę: QUEEN jest gwiazdą światowego formatu, absolutną legendą o wieloletniej karierze. I proszę mi nie mówić że TVP wygrywało promocją i walentynkami, bo jak porównamy środki na promocję BH: kampanie o zasięgu światowym, budżecie światowym, zachodnią reżyserię i umiejętności kręcenia filmu, to budżet zenka odpowiada kosztowi prądu i napojów chłodzących na planie fimowym BH. Co tu porównywać ? Niech więc eksperci wytłumaczą, jak to jest że 240 tys zenka przy budżecie TVP to porażka, a 190 tys BH, filmu o gigantycznym budżecie i gigantycznej oglądalności na świecie, to sukces.
ERRATA. Oczywiście BR zamiast BH, oraz informacja: celowo porównałem filmy o muzykach ( a raczej o legendach muzyki i grajku plagiatorze) , a więc ten sam segment.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości