WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
qqq

Re: Zestaw Maty już w McDonald's. Rusza kampania reklamowa

qqq Pon Paź 18, 2021 12:34 pm

Raz coś z MCDonalds kupiłem. Już mnie tam nie zobaczą.
Awatar użytkownika
Hehe

Hehe Pon Paź 18, 2021 12:41 pm

Dźwięk pękających d*p za 3.. 2...
Awatar użytkownika
Macidol

Macidol Pon Paź 18, 2021 1:05 pm

"Hehe" napisał(a): Dźwięk pękających d*p za 3.. 2...

Uwielbiam argument o zazdrości, zawiści i pękających d. Zapomniałeś jeszcze dodać coś o boomerach :D Zwykle tak robicie, jak spotykacie się z krytyką. A fakty są takie, że jesteście wyjątkowo roszczeniowym, bezideowym (i podatnym na manipulację) pokoleniem. Nawet nie trzeba się specjalnie wysilać, żeby spacyfikować jakiekolwiek przejawy buntu z waszej strony. Państwem rządzi facet, który prawdopodobnie nie umie za bardzo obsługiwać kompa a wy się jaracie, tym jacy jesteście do przodu w stosunku do boomerów, bo wasz idol złapał kontrakt reklamowy z siecią sprzedającą "szybkie żarcie" i buduje kolejne zasięgi :D Nawet mi was nie żal :D
Awatar użytkownika
tr

tr Pon Paź 18, 2021 1:06 pm

Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że już nie jesteś grupą docelową MC, bo nawet nie wiesz kim jest Mata xD
Awatar użytkownika
Schabowy z kapustą

Schabowy z kapustą Pon Paź 18, 2021 1:17 pm

"tr" napisał(a): Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że już nie jesteś grupą docelową MC, bo nawet nie wiesz kim jest Mata xD

Korporacje raczej unikają kontraktów z kontrowersyjnymi muzykami. Mam na myśli ludzi walczących z establishmentem itp. Wyobrażasz sobie taki kontrakt np. z białoruskim muzykiem, który ma dużą popularność i jednocześnie walczy z Baćką albo analogicznie z rosyjskim muzykiem, który walczy z Władkiem? Korpo wolą tego nie robić, bo liczy się bezpieczny biznes i spokój na linii firma-państwo. Przypuszczam, że podobną politykę prowadzą na polskim rynku. Widocznie raper, w tym sensie, nie jest tak groźny, jak go malują :D Czekanie na buntowników, którzy porwą młodych, by robić hałas i reformować kraj, wydaje się czekaniem na Godota :D Kazik i reszta dziadków muszą kiedyś odpocząć o juwenaliów ;-)
Awatar użytkownika
Hehe

Hehe Pon Paź 18, 2021 1:40 pm

"Macidol" napisał(a):
"Hehe" napisał(a): Dźwięk pękających d*p za 3.. 2...

Uwielbiam argument o zazdrości, zawiści i pękających d. Zapomniałeś jeszcze dodać coś o boomerach Zwykle tak robicie, jak spotykacie się z krytyką. A fakty są takie, że jesteście wyjątkowo roszczeniowym, bezideowym (i podatnym na manipulację) pokoleniem. Nawet nie trzeba się specjalnie wysilać, żeby spacyfikować jakiekolwiek przejawy buntu z waszej strony. Państwem rządzi facet, który prawdopodobnie nie umie za bardzo obsługiwać kompa a wy się jaracie, tym jacy jesteście do przodu w stosunku do boomerów, bo wasz idol złapał kontrakt reklamowy z siecią sprzedającą "szybkie żarcie" i buduje kolejne zasięgi Nawet mi was nie żal

1...
Awatar użytkownika
Obserwateur

Obserwateur Pon Paź 18, 2021 2:50 pm

Doczekaliśmy czasów gdy promuje się bananowych patusów sypiących wulgaryzmami jak z rękawa. Przykry to obrazek.
Awatar użytkownika
Realia

Realia Pon Paź 18, 2021 2:58 pm

Fajnopolacy z DDB Warszawa dawno odklejeni od rzeczywistości ;)
Awatar użytkownika
plo

plo Pon Paź 18, 2021 3:24 pm

"qqq" napisał(a): Raz coś z MCDonalds kupiłem. Już mnie tam nie zobaczą.

Ja dwa razy tam byłem, ale z takim wymoczkiem nie powinni mnie identyfikować
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Paź 18, 2021 5:15 pm

tata Maty profesor Marcin Matczak z propozycją 16 godzinnego dnia pracy dla pracowników niestety nie pomaga
Awatar użytkownika
ekomata

ekomata Pon Paź 18, 2021 5:52 pm

Dobre, potrójny burger oznacza zwiększenie spożycia wołowiny, a zatem zwiększenie uboju bydła, gdzie zatem u tego "barda pokolenia" tak modne teraz wśród młodych podejście "eko"? Czyżby "zaorał się" sam?
Awatar użytkownika
mike

mike Pon Paź 18, 2021 6:10 pm

NIE :"restauracjach szybkiej obsługi", BARACH SZYBKIEJ OBSŁUGI. W restauracjach jest obsługa kelnerska, prawdziwa zastawa stołowa i wybór alkoholi.
Awatar użytkownika
Szmatczak

Szmatczak Pon Paź 18, 2021 6:47 pm

Sz.mata a nie mata. Kolejny bananowiec który bez koneksji tatusia byłby nikim. Z takim wyglądem młody Matczak chyba do konca zycia bedzie prawikiem. xD
Awatar użytkownika
NotGood

NotGood Pon Paź 18, 2021 8:43 pm

TG: jak ekipa 12latki, a ziomek się sprzedał na starcie
Awatar użytkownika
Matka Mata

Matka Mata Pon Paź 18, 2021 9:08 pm

Mata dziecko, nie jedz tego bo będziesz miał sranie
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości