WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
na biednego nie trafiło

Re: Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

na biednego nie trafiło Śro Wrz 11, 2019 9:50 pm

wszak sprzedaje swoje myśli niemal wszędzie.
Awatar użytkownika
Analityk1

Re: Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

Analityk1 Śro Wrz 11, 2019 10:57 pm

Ten wyrok to najlepszy dowód, że w czasach PiS nie ma wolności słowa. Nie lubię Ziemkiewicza, ale wiem, że w normalnym kraju miałby prawo powiedzieć to, co powiedział. Nie żyjemy zatem w wolnym kraju. Bulwersujący paradoks.
Awatar użytkownika
MTH

MTH Śro Wrz 11, 2019 11:24 pm

Sędzia, który wydał ten wyrok pewnie prawo kończył w duraczówce.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Wrz 12, 2019 12:48 am

Jakie to szczęście, że w Polsce nie ma kary śmierci, bo widać, że rozgrzana nadzwyczajna kasta idzie na całość.
Awatar użytkownika
KREM

KREM Czw Wrz 12, 2019 8:15 am

Chyba się cieszę, że ktoś w końcu nim potrząsnął i uświadomił mu, że trzeba zachowywać pewne standardy dyskusji, bo inaczej rozmowa treści sens.
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Wrz 12, 2019 9:26 am

Przeprosiny jak najbardziej uzasadnione, tylko czemu akurat w Onecie?
Awatar użytkownika
Aleks

Aleks Czw Wrz 12, 2019 9:59 am

postkomuna w sądach...
Awatar użytkownika
tjm

tjm Czw Wrz 12, 2019 11:31 am

Jak za Michnika, nie podobają mi się Twoje poglądy, idziemy do sądu
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Czw Wrz 12, 2019 1:16 pm

Należy mu się. Z drugiej strony, wymuszone przeprosiny nie mają żadnej wagi. Lepsza byłaby formułka: "Ja (tu imię i nazwisko) oświadczam, że zachowałem się jak zwykły cham".
Awatar użytkownika
Kastor

Kastor Pią Wrz 13, 2019 7:44 am

Wychodzi na to, że zamiast obrażania, mógł ją rozjechać na pasach, nie mając przy okazji prawa jazdy i wyszło by mu o wiele taniej.
Awatar użytkownika
Lokis

Lokis Czw Wrz 19, 2019 11:49 am

Ale zaco Pan ziemkiewicz ma płacić. Niech ta Pani się cieszy ze nareszcie ktoś przełamał się i powiedział jej prawde
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość