WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nie cierpię bufona

Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

nie cierpię bufona Śro Wrz 11, 2019 12:41 pm

nareszcie.
Awatar użytkownika
mis

Re: Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

mis Śro Wrz 11, 2019 12:49 pm

oj tam oj tam fani sie zrzuca, "redaktor" zaplaci i po krzyku
Awatar użytkownika
Cret

Re: Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

Cret Śro Wrz 11, 2019 12:57 pm

Pomijając osobiste sympatie, jest coś niepokojącego w tym, że dziennikarze gonią się po sądach w takich sprawach. Wydawałoby się, że to zawód dla radykalnych obrońców wolności wypowiedzi. Ciekawe, kiedy pierwsze pozwy dla gwiazd stand-up, źyjących z obrażania innych.
Awatar użytkownika
zed

zed Śro Wrz 11, 2019 1:05 pm

"Cret" napisał(a): Ciekawe, kiedy pierwsze pozwy dla gwiazd stand-up, źyjących z obrażania innych.

Może jak zaczną kpić z kalectwa innych ludzi? Czyli pewnie nigdy, bo po co im się zniżać do poziomu zbydlęcenia Ziemkiewicza?
Awatar użytkownika
r2d2

r2d2 Śro Wrz 11, 2019 1:18 pm

Biedny Rafałek. Do tej pory obrażał wszystkich w piaskownicy i myślał, że rządzi, a tu przyszła mała Ania, dała mu z liścia i się bidulek popłakał przy kolegach. A było pamiętać, że Matka Kurka też rumakował i też się zesrał w spodenki od wuefu.
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Śro Wrz 11, 2019 1:29 pm

Nie lubię ani Dryjańskiej ani Ziemkiewicza - oboje mogliby zniknąć z przestrzeni publicznej bo ich obecność bardziej szkodzi niż pomaga komukolwiek, niemniej, wyrok jest słuszny - Ziemkiewiczowi zdarza się zwracać uwagę na istotne sprawy, robi to jednak w prymitywny sposób.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Wrz 11, 2019 1:46 pm

Sędzia był za bardzo rozgrzany walką o wolne Sądy.
Awatar użytkownika
MOPS

MOPS Śro Wrz 11, 2019 3:08 pm

Kara 100 tysięcy może go zrujnować? Nie wiedziałem, że sytuacja "dziennikarzy niepokornych" jest aż tak rozpaczliwa. Chyba redaktor zacznie chadzać na zupki do pomocy społecznej. Straszne.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Wrz 11, 2019 3:17 pm

W takim wyjątkowym przypadku Sąd powinien zarządzić, że takie przeprosiny będą publikowane zupełnie za darmo. Przecież to chodzi tylko o zwykłe przeprosiny, dlaczego Pan Redaktor, którego Wszyscy Polacy bardzo cenią, ma za nie płacić? Przecież mógłby jej kiedyś tak zwyczajnie powiedzieć przepraszam i też powinno wystarczyć. Przecież i tak wiadomo, że to tylko taka formalność, a Pan Redaktor i tak nie zmieni swoich poglądów do czego ma prawo. Dobrze że Prawo i Sprawiedliwość walczy z sądami, bo ona są jak za komuny, prześladują ludzi za przekonania.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Wrz 11, 2019 3:26 pm

To jest skandal, że w Polsce sądy są niezawisłe i mogą skazywać każdego jak chcą. Totalna samowolka. Każdy Pracownik ma swojego Przełożonego, który ma prawo go rozliczać, opieprzać, a nawet wylewać z pracy, tylko polscy sędziowie nie mają, a potem takie chucpy wyskakują.jak ta. Minister Sprawiedliwości powinien mieć prawo zmienić każdy wyrok, a jak się komuś nie będzie podobało, to ma jeszcze Pana Premiera Morawieckiego, a nawet samego Jarosława Kaczyńskiego. I wtedy dopiero będzie sprawiedliwość.
Awatar użytkownika
lnq

lnq Śro Wrz 11, 2019 3:42 pm

Ziemkiewicz-pseudointelektualista w końcu poczuje we własnej kieszeni odpowiedzialność za słowa
Awatar użytkownika
poPO

poPO Śro Wrz 11, 2019 3:44 pm

Ziemkiewicz skomentował wypowiedź Dryjańskiej o "zmuszaniu kobiet do rodzenia zdeformowanych płodów”. Wyrok z nakazem wykupu płatnych ogłoszeń w mediach, nie związanych ze sprawą, budzi kontrowersje. Sędzia moźe wskazać dowolną witrynę na całym świecie i w majestacie prawa zrujnować skazanego.
Awatar użytkownika
Jutrzen

Jutrzen Śro Wrz 11, 2019 7:34 pm

Ta sama sprawa, dwa różne sądy i dwa przeciwne sobie orzeczenia. Dziurawe prawo mamy, ale kto by się tam przejmował...
Awatar użytkownika
ggg

ggg Śro Wrz 11, 2019 8:18 pm

zasłużył sługa PiSu
Awatar użytkownika
Gary

Gary Śro Wrz 11, 2019 8:50 pm

To jak nic PiS ma większość konstytucyjną...
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości