WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Re: Zmarł aktor Paweł Królikowski

Gość X Czw Lut 27, 2020 4:34 pm

Olbrzymia szkoda, że Pana Pawła już z nami nie ma. Myślałem, że będzie żył i że wygra walkę z chorobą. Kusego już nie ma. Na Prima Aprilis miałby urodziny. Grażynka z "Klanu" teraz już jako prawdziwa Pani Gosia została wdową. Antek już jest półsierotą. Olbrzymi ból dla artystów i dla mnie. Pan Paweł grał nawet w "Ojcu Mateuszu", reklamował 6-litrową wodę Primavera, a ostatnio nawet Radiową Jedynkę.
Będziemy Pamiętali o Pani Pawle. Rafał też smutny. Ból w naprawdę znanej rodzinie. Łódź w żałobie. Nawet był w dubbingu. Niewiele starszy był od mojej mamy.
Awatar użytkownika
staq

staq Czw Lut 27, 2020 6:29 pm

Przede wszystkim najlepsza rola - w filmie "Hel" w reż. Kingi Dębskiej
Poza tym oczywiście „Pitbull. Nowe Porządki”, „Ja wam pokażę”, „Dlaczego Nie!" oraz „Belfer” czy „Odwróceni”.
Niewątpliwie przygniatająca większość Polaków pamięta go z serialu "Rancho" (nie oglądałem ale wiem, że większość tak).
Był aktorem bardzo lubianym, bo też grał role sympatycznych facetów. Prywatnie pewnie też był sympatycznym gościem... Tym większa szkoda, że nie pokusił się o większe aktorskie wyzwanie - zagranie wbrew temu wizerunkowi.. Wbrew szufladce, w której tak wygodnie siedział
Awatar użytkownika
sympatyczny grał sympatycznych...

sympatyczny grał sympatycznych... Czw Lut 27, 2020 6:33 pm

Dobry aktor, choć role miał podobne - grał zawsze sympatycznego faceta. Za nie był powszechnie lubiany. Niepotrzebnie dał to wykorzystać reżimowym mediom, gdy rok temu DAŁ SWOJĄ TWARZ radiowej Jedynce. Niezrozumiała dla mnie decyzja ...nawet jeśli przypuszczam, że on sam tłumaczył sobie, że jako (niedawno nominowany) prezes ZASP powinien promować media publiczne, nawet reżimowe ... Szkoda, wielka szkoda.
Awatar użytkownika
ta rola w PR1...

ta rola w PR1... Czw Lut 27, 2020 6:54 pm

Niestety ta rola w reklamie radiowej Jedynki, - propagandowej tubie partyjnej - położyła się cieniem na jego dorobku i na jego pamięci... Za Boga nie mogę zrozumieć, na co mu to było ???
Awatar użytkownika
ta jedna chybiona rola...

ta jedna chybiona rola... Czw Lut 27, 2020 6:59 pm

warto wrocić do tego artykułu na TYM portalu
jedynka-to-jest-radio-zeby-wiedziec-trzeba-sluchac-pawel-krolikowski-promuje-polskie-radio

i przeczytać głosy w forum...
Awatar użytkownika
Tobok

Tobok Czw Lut 27, 2020 7:09 pm

to już ranczo już nie będzie bez Kusego...
Awatar użytkownika
FanRancza

FanRancza Czw Lut 27, 2020 8:35 pm

"Tobok" napisał(a): to już ranczo już nie będzie bez Kusego...

Myślę, że z szacunku dla pana Pawła Wojciech Adamczyk zrezygnuje z realizacji drugiego filmu Ranczo. Ranczo bez Kusego to jak frytki bez soli.
Awatar użytkownika
Milcz !!!!!

Milcz !!!!! Czw Lut 27, 2020 9:27 pm

"ta rola w PR1..." napisał(a): Niestety ta rola w reklamie radiowej Jedynki, - propagandowej tubie partyjnej - położyła się cieniem na jego dorobku i na jego pamięci... Za Boga nie mogę zrozumieć, na co mu to było ???
U ludzi rozumnych gdy człowiek odchodzi NA ZAWSZE i niema możliwości obrony, żywi milczą !!!
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Lut 27, 2020 10:02 pm

"sympatyczny grał sympatycznych..." napisał(a): Dobry aktor, choć role miał podobne - grał zawsze sympatycznego faceta. Za nie był powszechnie lubiany. Niepotrzebnie dał to wykorzystać reżimowym mediom, gdy rok temu DAŁ SWOJĄ TWARZ radiowej Jedynce. Niezrozumiała dla mnie decyzja ...nawet jeśli przypuszczam, że on sam tłumaczył sobie, że jako (niedawno nominowany) prezes ZASP powinien promować media publiczne, nawet reżimowe ... Szkoda, wielka szkoda.
O Zmarłych dobrze albo wcale.
Awatar użytkownika
Marke

Marke Pią Lut 28, 2020 12:14 am

"staq" napisał(a): Przede wszystkim najlepsza rola - w filmie "Hel" w reż. Kingi Dębskiej
Poza tym oczywiście „Pitbull. Nowe Porządki”, „Ja wam pokażę”, „Dlaczego Nie!" oraz „Belfer” czy „Odwróceni”.
Niewątpliwie przygniatająca większość Polaków pamięta go z serialu "Rancho" (nie oglądałem ale wiem, że większość tak).
Był aktorem bardzo lubianym, bo też grał role sympatycznych facetów. Prywatnie pewnie też był sympatycznym gościem... Tym większa szkoda, że nie pokusił się o większe aktorskie wyzwanie - zagranie wbrew temu wizerunkowi.. Wbrew szufladce, w której tak wygodnie siedział

to obejrzyj sobie Ranczo i zobacz na jakie wyżyny artyzmu i profesjonalizmu wzbił się ze swoja serialową partnerką. Jaka chemia była między nimi. Może i Kusy to nie rola życia, może i zagrał lepsze, ale w Ranczu stworzył zawodowy duet życia na pewno.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości