WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Zmarł Antoni Gucwiński, współtwórca „Z kamerą wśród zwierząt”

ja Śro Gru 08, 2021 3:18 pm

Tak, i go wywalili z roboty za znęcanie się nad niedźwiedziem.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Zmarł Antoni Gucwiński, współtwórca „Z kamerą wśród zwierząt”

Seba Śro Gru 08, 2021 3:23 pm

Z kamerą wśród zwierząt, pieprz i wanilia i sensację XX wieku dziecko PRLu może na okrągło oglądać
Awatar użytkownika
Do ja

Do ja Śro Gru 08, 2021 3:24 pm

Jak masz następcę na dyrektora to zawsze coś się znajdzie
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Gru 08, 2021 3:43 pm

"Do ja" napisał(a): Jak masz następcę na dyrektora to zawsze coś się znajdzie

Przecież sąd go uznał winnym.
Awatar użytkownika
T9

T9 Śro Gru 08, 2021 4:05 pm

Niech mu ziemia lepką Będzin
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Śro Gru 08, 2021 4:22 pm

"Seba" napisał(a): Z kamerą wśród zwierząt, pieprz i wanilia i sensację XX wieku dziecko PRLu może na okrągło oglądać
Guzik prawda, bo w latach 90. też to leciało... 😛
Awatar użytkownika
Gal

Gal Śro Gru 08, 2021 6:35 pm

"ja" napisał(a):

Może warto najpierw zaznajomić się z faktami? W skrócie:

"Przez siedem lat miś Mago trzymany był w betonowym boksie, za małym zakratowanym okienkiem i bez dostępu do wybiegu.

Antoni Gucwiński, broniąc się, twierdził, że starał się poprawić jego warunki bytowe, szukał pieniędzy na unowocześnienie wybiegu lub miejsca dla Mago w innym europejskim zoo, co się nie udało.
Za co Miś Mago trafił do takiej małej klatki? Po pierwsze był duży, a wybieg niewystarczająco zagrodzony. Dla Gucwińskiego dobro zwiedzających w tym przypadku okazało się ważniejsze niż godne warunki życia zwierzęcia. Mago miał też zapędy kazirodcze. Skazano go na „więzienie”, by uniknąć zabiegu kastracji.

Paweł Kisiela i Radosław Szymczak, ekolodzy związani z magazynem „Dzikie Życie” uważali, że sprawa ma podłoże polityczne. Lewicujący Gucwińscy nie podobali się prawicującym władzom Wrocławia. Poza tym głośno protestowali przeciwko sprzedaży gruntów przylegających do zoo prywatnym inwestorom. Podobno poprzednie władze obiecały te grunty przekazać właśnie Ogrodowi Zoologicznemu".

No właśnie. Co ówczesne władze Wrocławia zrobiły dla poprawy bytu niedźwiedzia? Bo że mogły i to sporo, to pewne.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 08, 2021 6:43 pm

Szkoda wielka.
Człowiek z pasją, ale ostatnio nie było łatwo.
Kary za rzekome złe traktowanie zwierząt.
Pani Hanna była posłanką na Sejm.
Ogród zoologiczny we Wrocławiu, sobota ok. 11:45, ponad 30 lat na antenie "Z Kamerą wśród zwierząt", no i słynna melodia "The Pelican Dance" od The Baronet.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Gru 08, 2021 7:26 pm

"Gal" napisał(a):
"ja" napisał(a):

Może warto najpierw zaznajomić się z faktami? W skrócie:

"Przez siedem lat miś Mago trzymany był w betonowym boksie, za małym zakratowanym okienkiem i bez dostępu do wybiegu.

Antoni Gucwiński, broniąc się, twierdził, że starał się poprawić jego warunki bytowe, szukał pieniędzy na unowocześnienie wybiegu lub miejsca dla Mago w innym europejskim zoo, co się nie udało.
Za co Miś Mago trafił do takiej małej klatki? Po pierwsze był duży, a wybieg niewystarczająco zagrodzony. Dla Gucwińskiego dobro zwiedzających w tym przypadku okazało się ważniejsze niż godne warunki życia zwierzęcia. Mago miał też zapędy kazirodcze. Skazano go na „więzienie”, by uniknąć zabiegu kastracji.

Paweł Kisiela i Radosław Szymczak, ekolodzy związani z magazynem „Dzikie Życie” uważali, że sprawa ma podłoże polityczne. Lewicujący Gucwińscy nie podobali się prawicującym władzom Wrocławia. Poza tym głośno protestowali przeciwko sprzedaży gruntów przylegających do zoo prywatnym inwestorom. Podobno poprzednie władze obiecały te grunty przekazać właśnie Ogrodowi Zoologicznemu".

No właśnie. Co ówczesne władze Wrocławia zrobiły dla poprawy bytu niedźwiedzia? Bo że mogły i to sporo, to pewne.

W skrócie znęcał się nad niedźwiedziem. A teraz się zamknij i zniknij.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Gru 09, 2021 4:10 am

@ja Po twojej odpowiedzi wiać, że słoma ci z butów wyłazi.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Gru 09, 2021 6:19 pm

*widać
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości