[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Zmarł Krzysztof Łuszczewski z Radia Nowy Świat i Koduj24

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Re: Zmarł Krzysztof Łuszczewski z Radia Nowy Świat i Koduj24

Gość X Czw Sty 21, 2021 10:38 pm

Biedny Pan redaktor.
Odszedł po przegranej walce z COVIDEM.
Wielka strata.
Awatar użytkownika
Edi

Edi Czw Sty 21, 2021 11:43 pm

Jeden z prawdziwych Przewodników, dzięki którym z bezmiaru muzyki łowiło się rzeczy przepiękne.
Po wielu latach słuchania muzyki ciągle odkrywał dla mnie coś naprawdę dobrego.
Za późno stworzył RNŚ.
Za wcześnie odszedł.
Dobrze, że pozostało trochę jego audycji z tego półrocza.

Manamana!
Awatar użytkownika
EKG

EKG Pią Sty 22, 2021 1:18 pm

Wielka szkoda :(
Awatar użytkownika
Jerzy W.

Jerzy W. Pią Sty 22, 2021 2:40 pm

"Abcdefgh" napisał(a): Tak bardzo pomocny był.Szczegolnie dla osób kodujących.

Ależ z Ciebie prawdziwy buc.
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Pią Sty 22, 2021 2:50 pm

"ja" napisał(a):
"Radek" napisał(a): Nie znałem go zbyt dobrze, poznałem dopiero w RNŚ, ale już tylko te kilka miesięcy pokazało, jak wartościowy był to człowiek. Zrobił wiele dobrego dla Radia, a muzykę prezentował tam świetną. Miał 58 lat, przegrał z Covid-19. Smutne.
PS. Radio 357 - uczcie się muzycznie, bo oprócz świetnych audycji Marka Niedźwieckiego, to muzycznie jesteście daleko. I piszę to jako patron obu tych rozgłośni.
Nie ma lepszego radia jak RADIO357 i tyle e temacie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co to, baranie, ma do tej smutnej wiadomości ???
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 585 gości