WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrusa

Zmarła dyrektor TVP3 Szczecin Maria Bartczak

Andrusa Wto Wrz 26, 2017 3:02 pm

[i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i]
Awatar użytkownika
Kkoscielak

Re: Zmarła dyrektor TVP3 Szczecin Maria Bartczak

Kkoscielak Wto Wrz 26, 2017 4:42 pm

Nie mogę uwierzyć...Miałam okazję z nią współpracować jeszcze kiedy była korespondentka w Berlinie. Wspaniała osoba. Straszny żal...
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Wto Wrz 26, 2017 5:58 pm

Po takich Osobach pozostaje pustka...
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Wto Wrz 26, 2017 7:05 pm

Ech, fajna sympatyczna kobieta - z bogatą wiedzą o naszych zachodnich sąsiadach (szkoda tylko, że niektórzy nadal uważają, iż w czasie II WŚ były POLSKIE, a hitlerowskie obozy koncentracyjne)... szkoda, że my widzowie, już jej nie zobaczymy i usłyszymy!!! :(( Tylko co mogło być przyczyną jej odejścia?!
Awatar użytkownika
a.

a. Wto Wrz 26, 2017 7:50 pm

Wspaniała kobieta. Rzeczowa, miła. To wielka strata...
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Wto Wrz 26, 2017 8:03 pm

Szkoda, że zmarła w takim wieku. Ledwo rok starsza od mojej własnej matki. Ostatnio było o niej cicho, nie wiedziałem, że pracowała dla Szczecina. Jednak jej korespondencję z Niemiec doskonale pamiętam. 10 lat temu zastąpiłą ją Magdalena Karpińska, później przyszedł Marcin Antosiewicz, teraz Cezary Gmyz.
Awatar użytkownika
megi

megi Śro Wrz 27, 2017 9:09 am

W telewizji i mediach w ogóle ludzie umierają młodo. Na budnku na Woronicza co tydzien nowa klepsydra.
Awatar użytkownika
Piotr Poraj Poleski

Piotr Poraj Poleski Śro Wrz 27, 2017 2:50 pm

Marysia .........ehhhhh
Podczas Smaków podróży i wizyt na Dressden Messe NIEZASTĄPIONA !!!!!!!Miła , wspaniała , przygotowana i życzliwa. Maryniu ....Ja w Tunisie obecnie na zdjęciach i dziś usiądę wieczorem na tarasie i spojrzę w niebo nad morzem ...Żal ,żal i smutek. Tacy kulturalni ludzie też pracują w TVP a nie tylko ta wiejska swołocz.... o ,której mieliśy jednakowe zdanie . Do widzenia Maryniu :)
Awatar użytkownika
Piotr Poraj Poleski

Piotr Poraj Poleski Śro Wrz 27, 2017 2:50 pm

Marysia .........ehhhhh
Podczas Smaków podróży i wizyt na Dressden Messe NIEZASTĄPIONA !!!!!!!Miła , wspaniała , przygotowana i życzliwa. Maryniu ....Ja w Tunisie obecnie na zdjęciach i dziś usiądę wieczorem na tarasie i spojrzę w niebo nad morzem ...Żal ,żal i smutek. Tacy kulturalni ludzie też pracują w TVP a nie tylko ta wiejska swołocz.... o ,której mieliśy jednakowe zdanie . Do widzenia Maryniu :)
Awatar użytkownika
lUDOWIK

lUDOWIK Śro Wrz 27, 2017 2:56 pm

No właśnie po kimś takim ....CEZARY TROTYL GMYZ ...Znowu śmiech , obciach i "niedostępność" dla mediów nastąpiła w Berlinie . Szkoda Marysia , Magda i Antoni byli z telewizji , znali i technologię i J Ę Z Y K!!!!!!!!! JĘZYK . CZY KTOŚ MOŻE PRZEKONAĆ TROTYLA ŻEBY SIĘ UCZYŁ JĘZYKA!!! To wstyd żeby korespondent mówił kali chcieć , kali m ieć i wyglądał jak ŻUL !!!!!!
Awatar użytkownika
Kolega z roku

Kolega z roku Sob Wrz 30, 2017 4:11 pm

Kochana Marysiu dziękujemy Ci za twoje życie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości